Wedstrijdschema
laat schema zien voor

22 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E4 3376 MHC DES ME4 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Nika Verheijden (Meisjes B3) en Roos van Werven (Meisjes B3)
Meisjes 8E1 2311 HC Tilburg M8E2 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Loes van Berkel (Meisjes B3) en Rosan Scholten (Meisjes B3)
Meisjes 8E4 2326 HC Tilburg M8E8 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Rosalie Kempen (Meisjes B3) en Myrthe van der Weerden (Meisjes B3)
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 3F1 1657 M.H.C. Goirle JF2 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Hanna van de Wege (Meisjes B3) en Cecile van de Ven (Meisjes B3)
Jongens 3F3 1673 Berkel Enschot Berkel-Enschot JF1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Indy Akkermans (Meisjes B4)
Jongens 6E2 809 HOCO JE1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Suuske Benes (Meisjes B3) en Roos Geerts (Meisjes B3)
Meisjes 3F1 5202 MHC DES MF2 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Zahra Berendsen (Meisjes B4) en Sophie de Kok (Meisjes B4)
Meisjes 3F3 4940 HC Tilburg MF5 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Lieve van Aarle (Meisjes B4) en Noa Smits (Meisjes B4)
Meisjes 6E1 3361 HC Waalwijk ME1 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Nicky Franse (Meisjes B3) en Floore Broos (Meisjes B3)
Meisjes 6E6 3386 HC Tilburg ME8 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Jet Weustink (Meisjes B4)

22 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D5 13129 MHC Udenhout MD3 Thuis 10:15 Rabobank-v 
Jongens D2 7422 ZwartWit JD3 Thuis 10:30 Autobedrij 
  Fluiten: Veerle de Pijper (Dames 2) en Floor Heerkens (Dames 2)
Meisjes D3 12232 Berkel Enschot Berkel-Enschot MD3 Thuis 11:15 Lusocargo- 
Meisjes B3 9412 B.H.V. Push MB4 Thuis 12:00 Rabobank-v 
  Fluiten: Hans van Heesch (Heren Veteranen B) en Maarten van der Heijden (Heren Veteranen B)
Jongens C1 6981 R.M.H.C. de Pelikaan JC2 Thuis 12:15 Autobedrij 
  Fluiten: Benoit van de Ven (Heren 1) en Marijn van Heijst (Heren 1)
Meisjes D6 13025 Zundertse Hockeyclub MD2 Thuis 12:45 Lusocargo- 
Meisjes A1 8604 Oss MA1 Thuis 13:45 Rabobank-v 
  Fluiten: Stijn de Boer (Jongens A1) en Pieter van Nunen (Heren 1)
Jongens C2 6762 ZwartWit JC3 Thuis 14:00 Autobedrij 
  Fluiten: Veerle de Pijper (Dames 2) en Tessa de Bont (Dames 2)
Meisjes C3 12146 HOCO MC3 Thuis 14:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Bo d' Herripon (Dames Jong 2) en Floor Vermeer (Dames Jong 2)
Meisjes B4 9336 HC Oranje Rood Oranje-Rood MB9 Thuis 15:30 Rabobank-v 
  Fluiten: Raymond Tuerlings (Heren Veteranen B) en Kaan van Dijck (Heren Veteranen B)
Meisjes A2 7570 Berkel Enschot Berkel-Enschot MA2 Thuis 15:45 Autobedrij 
  Fluiten: Michel de Haas (Recreanten A) en Edwin van Herpt
Meisjes C4 11035 ZwartWit MC5 Thuis 15:45 Lusocargo- 
  Fluiten: Maud Smits (Dames Jong 2) en Teuntje van der Weegen (Dames Jong 2)

22 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E2 4079 Were Di Tilburg ME2 15 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 6E3 4144 MHC DES ME3 20 Uit 08:45 uit -  

22 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens D1 7457 MHC Made JD1 40 Uit 09:00 uit -  

22 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F4 5083 VMHC MF3 30 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 3F5 5201 VMHC MF4 30 Uit 09:00 uit -  
Jongens 3F2 1657 M.H.C. Goirle JF1 0 Uit 09:00 uit -  
Jongens 8E1 273 Berkel Enschot Berkel-Enschot J8E1 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 2ab  
Meisjes 8E3 2386 VMHC M8E2 30 Uit 09:15 uit -  
Meisjes 3F2 5078 HC Baarle Nassau -Nassau MF1 Uit 09:30 uit -  

22 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D4 12609 MHCdeDommel MD3 25 Uit 10:00 uit -  
Let op: Uittenue mee!   

22 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens 6E1 955 HC Tilburg JE1 Uit 10:00 uit -  

22 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens B1 6489 MHC De Warande JB3 25 Uit 10:15 uit -  

22 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E5 3494 HOCO ME3 20 Uit 10:15 uit -  
Meisjes 8E2 2166 Were Di Tilburg M8E1 15 Uit 11:15 uit -  

22 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C5 11736 V.M.H.& C.C. M.O.P. MC6 30 Uit 12:00 uit -  
Meisjes A4 8366 Were Di Tilburg MA3 15 Uit 13:15 uit -  
Meisjes C1 13253 HC Oirschot MC1 25 Uit 13:15 uit -  
  spelen op velden in Best  
Meisjes D1 12822 B.H.V. Push MD3 25 Uit 13:15 uit -  
Meisjes C2 10877 B.H.V. Push MC5 25 Uit 13:45 uit -  
Meisjes D2 12782 MHCD MD2 25 Uit 14:15 uit -  
Meisjes B2 9429 HC Oirschot MB1 25 Uit 14:45 uit -  
  spelen op velden in Best  
Meisjes A3 8354 Hockeyclub Hilvarenbeek MA2 15 Uit 15:15 uit -  
Meisjes B1 9871 Hockeyclub Prinsenbeek MB1 30 Uit 15:45 uit -  
Meisjes B5 22100 Oss MB8 45 Uit 15:45 uit -  
Jongens A1 5766 Hockeyclub Berlicum JA1 30 Uit 15:45 uit -  


Vandaag jarig

Isa Kemps

Michelle van Pelt

Charles Smets

Agenda

21-9 Hockey Mill Hill Col

25-9 Eten Heren 1

25-9 Spreekuur Fysiothera

2-10 Eten Heren 1

3-10 Spreekuur Fysiothera

9-10 Eten Heren 1

9-10 Spreekuur Fysiothera

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren