Organisatie
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
1. Klein Bestuur  Email sturen naar 1. Klein Bestuur  
  Bas Tooten  Voorzitter   
  Jan Mastenbroek  Penningmeester   
  Geert-Jan Gussen  Secretaris   
2. Groot Bestuur  Email sturen naar 2. Groot Bestuur  
  Ruud van Maaren     
  Marielle Finders  Foto aanwezig    
  Leon van Pelt     
  Danielle Kruize     
Breedtesport commissie Email sturen naar Breedtesport commissie  
  Ruud van Maaren  Bestuursafgevaardigde   
  Roy Artz  Coördinator  Junioren A en B 
  Harrie van den Broek  Foto aanwezig Coördinator  Junioren A en B 
  Patrick Severijns  Coördinator  Junioren C en D 
  Maurice Staps  Coördinator  Junioren C en D 
Voorzitter   
  Harrie van den Broek  Foto aanwezig Voorzitter   
Wedstrijdtafel   
Commissie van Beroep Email sturen naar Commissie van Beroep  
  Joke van Unnik     
  Bas Tooten  Bestuursafgevaardigde   
Communicatiecommissie Email sturen naar Communicatiecommissie  
  Danielle Kruize  Bestuursafgevaardigde   
Digitale nieuwsbrief  Email sturen naar Digitale nieuwsbrief  
  Nikki de Blouwe     
  Rogier Aarts  Foto aanwezig Eindredacteur   
Social Media  Email sturen naar Social Media  
  Elise van den Biggelaar     
Website  Email sturen naar Website  
LISA-commissie Email sturen naar LISA-commissie  
  Ingrid van Maaren- Snels     
Applicatiebeheer   
  Ralph van de Gevel  Foto aanwezig    
Hockeyplan Commissie Email sturen naar Hockeyplan Commissie  
  Sander van Maaren  Coördinator   
  Jip Creemers  Coördinator   
  Rein van Iersel  Voorzitter   
  Ruud van Maaren  Bestuursafgevaardigde   
Coördinator F-categorie   
Coördinator Puppies/Funkey   
Website  Email sturen naar Website  
Jongste Jeugdcommissie Email sturen naar Jongste Jeugdcommissie  
  Marielle Finders  Foto aanwezig Bestuursafgevaardigde   
Administratie   
  Inge van Hettema     
E6-tallen en E8-tallen   
  Maartje Ooms- van Tilborg     
Evenementen   
  Margit Geppaard     
Funkey, Puppies en F-jes   
  Sylvia Berendse     
Wedstrijdsecretariaat   
  Monique Sijben-brouwers     
Kascommissie  
  Jan Mastenbroek  Bestuursafgevaardigde   
Materialencommissie Email sturen naar Materialencommissie  
  Jan Mastenbroek  Bestuursafgevaardigde   
Keepers   
  Stefan Her     
Trainers & Coaches   
  Nanning Maas Geesteranus     
  Sil Suijs     
Paviljoencommissie Email sturen naar Paviljoencommissie  
  Ruud van Maaren  Voorzitter   
  Ruud van Maaren  Bestuursafgevaardigde   
  Lucia van Puijenbroek     
Sleuteladres   
  Joost van Puijenbroek     
  Lucia van Puijenbroek     
TOCO-act  Email sturen naar TOCO-act  
Scheidsrechterscommissie Email sturen naar Scheidsrechterscommissie  
  Marielle Finders  Foto aanwezig Bestuursafgevaardigde   
  Rik Gruijthuijsen  Ondersteuning   
Aanwijzing en planning   
  Lidia Gounalakis     
  Max Bosmans     
Opleiding   
  Lies Broekhuijsen     
Strafcommissie   
  Marielle Finders  Foto aanwezig    
Sponsorcommissie Email sturen naar Sponsorcommissie  
  Leon van Pelt  Bestuursafgevaardigde   
Topsportcommissie Email sturen naar Topsportcommissie  
  Ruud van Maaren  Bestuursafgevaardigde   
  Erik Baeten  Foto aanwezig Voorzitter   
Veldencommissie  
  Bas Tooten     
  Jan Mastenbroek  Bestuursafgevaardigde   
Wedstrijdsecretariaat  
  Geert-Jan Gussen  Bestuursafgevaardigde   
Wedstrijdsecretariaat junioren  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat junioren  
  Monique Sijben-brouwers     
Wedstrijdsecretariaat senioren  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat senioren  
  Jasper de Roo     
Ledenadministratie Email sturen naar Ledenadministratie  
  Carla van Hal- Michels     
  Geert-Jan Gussen  Bestuursafgevaardigde   
  Ingrid van Maaren- Snels     
Onderhoud sportpark  
  Jan Mastenbroek  Bestuursafgevaardigde   
Zaalhockeycommissie Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
  Marielle Finders  Foto aanwezig Bestuursafgevaardigde   
  Jaap Dijckmans    Communicatie 
  Maud de Groot    Jongste jeugd 
  Sonja van den Beemt    Jongste jeugd 
  Eric van Daal    KNHB contacten 
  Michel de Haas    Scheidsrechters 
  David van Heijst    Zalen 

Vandaag jarig

Laura Maessen

Fleur Schneiders

Agenda

23-10 Scheidsrechtersexame

24-10 eten Heren 1

30-10 Scheidsrechtersexame

31-10 eten Heren 1

7-11 eten Heren 1

8-11 Scheidsrechtersexame

14-11 eten Heren 1

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren