Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep KG1 - AB Sil Suijs Sefan Her Mieke van Daal Marjolein Duisters
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Jip Suijs KG2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 KG3 - CD Danielle Simons- de Rooij
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Marcel Fontijn Meijers
Hanneke Vromans
KG1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Joost Pasmans KG3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Alexander Moelands KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 6E10 Linda van der Meijs
Rob Schapendonk
KG3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Peter Sparidaens
Jip Suijs
Floris Klaassen
KG2
18:30 - 20:00 Jongens C2 KG2
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Stijn Kuster
Hanneke de Bres
KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Roland Gijsel KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Duco Nijhuis
Lotte van Daal
KG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D5 Martijn van Heeswijk
Debbie Verhaaf
KG3 - CD
20:00 - 22:00 Jongens A1 Stijn van Oirschot
Sander van Maaren
KG2 - AB
20:00 - 22:00 Meisjes A2 Stefan Her
Sil Suijs
KG2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Thara van de Put
Vera Mastenbroek
KG3 - CD
20:00 - 22:00 Recreanten A Peter Eiff KG1 - AB
20:00 - 22:00 Recreanten A KG3 - AB reservering als A of B een wedstijd heeft.
20:00 - 22:00 Recreanten B Ralph Beining KG1 - CD
20:00 - 22:00 Recreanten B KG3 - AB reservering als A of B een wedstijd heeft.
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Heren 1 Erik Baeten
Rein van Iersel
KG1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 KG3 - CD Martin Boudestein
18:30 - 20:00 Jongens D1 Mark van Belkom
Jan van Aarle
Lieke Jagt
KG2
18:30 - 20:00 Jongens D2 Luna van Hulten
Luka van Nunen
KG2
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Joep Jr van Berkel KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Dolf Colen KG1 - CD
19:00 - 20:45 Meisjes B2 Harrie van den Broek
Jip Suijs
KG1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C5 KG3 - CD Martin Boudestein
20:00 - 21:30 Jongens B1 Robine Ijsenbrant KG2 - AB Martin Boudestein
20:00 - 21:30 Meisjes B4 Jaap Dijckmans KG3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B5 Robbert Kempen KG2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B6 Jip Suijs KG3 - CD aangevuld met 1 ouder
20:30 - 22:30 Heren 1 Rein van Iersel
Erik Baeten
KG1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes 3F1 Sjoukje Van der Haring KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E10 KG1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 Tamar Jonkman KG2 - AB M6E2: Tamar Jonkman
15:30 - 16:30 Meisjes 6E9 Marielle Finders
Louise van Iersel
Nina van Mol
KG1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Vanessa Hermans KG2 - CD Lenneke van Berkel
16:00 - 17:00 Meisjes 6E6 Jitte Scheffer
Annemijn Kempen
KG3 - AB Ingrid van Welberg
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Pien van Disseldorp KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Noor van Steen
Kiki van den Dungen
KG3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Lente Bos
Hanna van de Wege
KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E7 Angelina Bodden
Michelle van Pelt
KG1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E8 Rosan Scholten
Loes van Berkel
KG1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Maartje Ooms- van Tilborg
Liselotte Bergmans
KG2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Marlou Boerkamp
Isa Op den Kamp
KG2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Eva Vondenhoff
Kim van Berkel
Sam de Bakker
KG3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Renske van de Ven
Silke van de Ven
KG2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 3F1 Stan Vanhooren
Rik van Brederode
Tom Hoepelman
Dirk-Jan van Huijkelom
KG1
17:30 - 18:30 Jongens 3F2 KG1
17:30 - 18:30 Jongens 6E3 KG1
17:30 - 18:30 Jongens 6E4 KG1
17:30 - 18:30 Meisjes 3F2 Aniek Elias
Linde Bruinsma
KG3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Sophie Wouters
Sterre Bollen
KG3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Floore Broos
Nicky Franse
KG2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Linde van Werven
Anouk van den Broek
KG2 - AB
18:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep KG2 - AB Sil Suijs Stefan Her
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Fleur van Gestel
Esther Kersten
KG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Loes Quirijnen
Youp van Gestel
KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Harrie van den Broek KG3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Fenne Hendriks
Marit Her
KG2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Emma Lammers
Lotte van Daal
KG3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Jip Creemers
Harrie van den Broek
KG1
20:00 - 22:00 Dames 2 Tanno Vissers KG2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Rogier Aarts KG3
20:00 - 21:30 Dames 5 KG3
20:30 - 22:00 Recreanten C Harrie van den Broek
Sil Suijs
KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Patrick Severijns KG1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Bram Staps
Jelle van Loon
Marijn van Heijst
KG1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 KG1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Stijn van Oirschot
Jip Creemers
Sander van Maaren
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Floris Klaassen
Peter Sparidaens
Jip Suijs
KG1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Tijmen Hooijmaijers KG3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Lieke Jagt
Mark van Belkom
KG1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D2 Stijn de Boer
Marijn van Heijst
KG3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Remco Scholten KG2 - CD
20:00 - 22:00 Jongens A1 Stijn van Oirschot
Sander van Maaren
KG1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Peter van den Dungen KG2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Jacqueline Wouters-van Oirschot
Michel de Haas
KG1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B4 Leo Trommels
Robert Smits
KG2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B5 Robert Franse
Ilja Bos
KG3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 KG3 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Eva Vondenhoff
Sam de Bakker
Kim van Berkel
KG1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C4 KG2 - AB Meisje A1
16:30 - 18:00 Meisjes C5 KG2 - CD Meisje A1
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Linde van Werven
Belle Kessels
KG1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Anne van Spelde
Manon van Heijst
KG3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Martijn Adams KG3 - AB Loes van Aubel
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Sabrina van den Hout
Patrick Severijns
KG3 - AB Loes van Aubel
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Casper Franken
Evie Smeets
KG1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A2 KG3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A3 KG2 - CD Dames 2
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Youp van Gestel
Loes Quirijnen
KG1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Harrie van den Broek
Lida Hessels
KG2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B6 KG3 - AB Dames 1
19:30 - 21:00 Dames 2 Tanno Vissers KG2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 4 KG2 - CD
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 Dirk Smeets
Thomas van Hooren
Harrie van den Broek
KG3 - AB
19:30 - 21:00 Heren 4 KG3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Harrie van den Broek
Edwin van Gurp
KG1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Rein van Iersel
Erik Baeten
KG1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 Tanno Vissers
Bram Visschers
KG2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 3 Dirk Smeets
Dirk Smeets
Thomas van Hooren
Thomas van Hooren
KG2 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A Martijn van Heeswijk KG3 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Funkey Marielle Finders
Marjolein Duijsters
Mayke Van Dun
Floris Duijsters
Iris van Rooij
KG1
09:00 - 10:00 Puppy's KG1
09:00 - 10:00 Trainingsteam JJ zat KG1

Vandaag jarig

Hanneke de Bres

Ron Van Spaandonk

Agenda

24-4 eten Heren 1

24-4 Bestuursvergadering

1-5 eten Heren 1

8-5 eten Heren 1

10-5 Familietoernooi

15-5 eten Heren 1

22-5 eten Heren 1

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren