Voorlopige poule-indeling junioren herfstcompetitie
4 juli 2012

SUBTOPKLASSE A 1E KLASSE B
Berkel Enschot MA1 Breda JA2
Etten-Leur MA1 DDHC JA1
Geel-Zwart MA1 Goirle JA1
Goirle MA1 Push JA2
Push MA2 Prinsenbeek JA1
Were Di MA1 Tilburg JA2




2E KLASSE D
3E KLASSE B
Goirle MA2 Bommelerwaard JA1
Hilvarenbeek MA1 Den Bosch JA4
HOCO MA2 Goirle JA2
MOP MA3 Tilburg JA4
Tilburg MA4 Udenhout JA1


Were Di JA2
2E KLASSE E


Den Bosch MA3 2E KLASSE C
Drunen MA2 Goirle JB1
Goirle MA3 HOCO JB1
Hilvarenbeek MA2 Liberty JB1
Rosmalen MA2 Push JB4
Vlijmen MA2 Tilburg JB3


Warande JB4
3E KLASSE C


Goirle MA4 2E KLASSE C
Liberty MA3 Berlicum JC1
Made MA1 Dommel JC1
Tilburg MA5 Drunen JC1
Warande MA4 Goirle JC1


HOCO JC1
SUBTOPKLASSE A Were Di JC1
Berkel Enschot MB1

Breda MB2 2E KLASSE D
Etten-Leur MB1 Bommelerwaard JD1
Goirle MB1 Dommel JD1
Push MB2 Goirle JD1
Zwart-Wit MB1 Hilvarenbeek JD1


MOP JD3
2E KLASSE E
Oirschot JD1
Drunen MB2

Goirle MB2 3E KLASSE C
Hilvarenbeek MB2 Berkel Enschot JD3
Tilburg MB6 Goirle JD2
Waalwijk MB2 Liberty JD2
Were Di MB3 Prinsenbeek JD3


Tilburg JD4
2E KLASSE F
Zwart-Wit JD5
Berkel Enschot MB4

DES MB2

Goirle MB3

Hilvarenbeek MB3

MOP MB4

Udenhout MB1





3E KLASSE E


Breda MB6

DDHC MB3

Gilze-Rijen MB1

Goirle MB4

Tilburg MB8

Warande MB6





3E KLASSE F


Berkel Enschot MB5

DES MB3

Gilze-Rijen MB2

Goirle MB5

HOCO MB3

Tilburg MB9





1E KLASSE C


Berkel Enschot MC1

Den Bosch MC3

DES MC1

Goirle MC1

Tilburg MC3

Were Di MC2





2E KLASSE E


Berkel Enschot MC3

Goirle MC2

Hilvarenbeek MC1

Tilburg MC7

Waalwijk MC2

Were Di MC3





3E KLASSE F


Gilze-Rijen MC1

Goirle MC3

Made MC2

Prinsenbeek MC6

Tilburg MC9

Were Di MC4





3E KLASSE G


Gilze-Rijen MC2

Goirle MC4

HOCO MC3

Tilburg MC10

Udenhout MC2





1E KLASSE B


DES MD1

Etten-Leur MD2

Goirle MD1

Push MD2

Tilburg MD2

Zwart-Wit MD2





2E KLASSE C


Breda MD3

Etten-Leur MD4

Goirle MD2

Push MD6

Teteringen MD2

Warande MD3





2E KLASSE F


Berkel Enschot MD3

Goirle MD3

Hilvarenbeek MD2

HOCO MD2

Tilburg MD6

Were Di MD3





3E KLASSE F


Breda MD4

Etten-Leur MD7

Gilze-Rijen MD2

Goirle MD4

Liberty MD1

Tilburg MD9





3E KLASSE G


Drunen MD3

Gilze-Rijen MD3

Goirle MD5

Hilvarenbeek MD3

Tilburg MD10

Were Di MD5





3E KLASSE H


Berkel Enschot MD4

Goirle MD6

Hilvarenbeek MD4

HOCO MD3

Tilburg MD11

Waalwijk MD4



Geef een Reactie

:) = :( = 8) = 0-) = ;) =
:*) = -:-) = :0 = :9 = L) =
^O^ =
terug naar vorige scherm

Vandaag jarig

Jasmijn De Jong

Noor van Steen

Agenda

3-6 Jubileummiddag Jongs

3-6 Bestuursvergadering

17-6 Voorzittersvergaderi

20-6 Lustrum Weekend

25-6 Sportdag OBS 't Schr

30-6 Algemene Ledenvergad

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren