Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Isabelle Bartlett
Lieke van Daal
KG1 - AB Club techniektraining
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Fanny van Genk
Pelin Yentur
Renske Gosens
KG1 - CD Club techniektraining
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Jasmijn van Amelsvoort
Marielle Finders
KG2 - AB Club techniektraining
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Janne Moelands
Sophie Blanc
KG2 - CD Club techniektraining
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Femke Nolet
Fenne van Loon
KG3 - AB Club techniektraining
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Esmée Antoinette de Kort
Nienke Gallé
KG3 - CD Club techniektraining
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Rianne de Groot KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Bram Appels
Robert Cruijssen
KG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Judith Koomen
Sabrina van den Hout
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 KG2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C5 KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C6 KG3 - CD
20:00 - 21:30 Jongens B1 Mike Reuser
Peter Sparidaens
KG2 - AB
20:00 - 21:30 Jongens B2 Ilja Bos KG2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens B3 Loes Quirijnen KG3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Maurice van der Sluijs
Remco Scholten
KG3 - CD
20:00 - 22:00 Recreanten A Harrie van den Broek
Peter Eiff
KG1 - AB
20:00 - 22:00 Recreanten B Ed Vugts
Ralph Beining
KG1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Marijn Verhoeven
Niels Versteden
KG2 - C Club techniektraining Heren 1
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 KG2 - A Club techniektraining Heren 1
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Giel Houben
Jelle Reuser
KG2 - B Club techniektraining Heren 1
17:30 - 19:00 Jongens C1 KG3 - AB Club techniektraining Heren 1
17:30 - 19:00 Jongens C2 KG3 - CD Club techniektraining Heren 1
17:30 - 19:00 Jongens D1 KG1 - AB Club techniektraining Heren 1
17:30 - 19:00 Jongens D2 KG1 - CD Club techniektraining Heren 1
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Loes Quirijnen
Stefan Her
Youp van Gestel
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Roland Gijsel
Patrick Severijns
KG2 - CD
19:00 - 22:00 Heren 1 Rein van Iersel
Rik van Brederode
KG1
20:00 - 21:30 Dames 2 Chris de Pijper KG2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Harrie van den Broek KG2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A3 KG3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Robert Smits KG3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Categorie E6 Britt Bockting
Fenne van der Vaart
Jolijn van der Weerden
Lieve van der Haar
Livia Molin
Madelief Bruinsma
Nienke Giesbergen
Pien van Pol
KG2
16:00 - 17:00 Categorie F Anouk Kobes
Djoy Korsmit
Floortje van Daal
Ise Adams
Nienke Embregts
Pleun van Gerwen
Sanne van Iersel
Guus van Gerwen
Ties van Helvoirt
Martine Dekker
KG1
16:00 - 17:00 Jongens 3F1 KG1 - D Club techniektraining
16:00 - 17:00 Meisjes 3F1 KG1 - A Club techniektraining
16:00 - 17:00 Meisjes 3F2 KG1 - B Club techniektraining
16:00 - 17:00 Meisjes 3F3 KG1 - C Club techniektraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 KG2 - A Club techniektraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 KG2 - B Club techniektraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 KG2 - C Club techniektraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 KG2 - D Club techniektraining
17:00 - 17:45 Gereserveerd Trainingsgroep KG2 - AB
17:00 - 18:30 Gereserveerd Trainingsgroep KG2 - CD Meisjes D lijn
17:00 - 18:00 Categorie E8 Iris Bonte
Lize Brekelmans
Maud de Groot
Puck Weustink
Sylke Reuser
Veerle Nijhuis
KG1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 KG1 - A Club techniektraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 KG1 - B Club techniektraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 KG1 - C Club techniektraining
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Debbie van Wees
Nancy Wester
KG3 - A
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Marcel Brants
Marieke Oude Nijhuis - Schellekens
KG3 - B
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Charlotte Haarselhorst
Ilvy Hutten
KG3 - C
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Joep Smeets
Nynke Coehorst
KG3 - D
17:45 - 18:30 Keepers groep 1 Anne van Daal
Floor Bonte
Stefan Her
KG2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Fenne Hendriks
Harrie van den Broek
Lotte van Daal
KG1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 KG1 - CD
18:30 - 20:00 Gereserveerd Trainingsgroep KG2 - CD Club techniektraining 2x Dames 1
18:30 - 19:15 Keepers groep 2 Anne van Daal
Daan Gussen
Floor Bonte
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C3 KG3 - A Club techniektraining
18:30 - 20:00 Meisjes C4 KG3 - B Club techniektraining
18:30 - 20:00 Meisjes C5 KG3 - C Club techniektraining
18:30 - 20:00 Meisjes C6 KG3 - D Club techniektraining
19:15 - 20:00 Keepers groep 3 Daan Gussen
Pieter de Ferrante
Stefan Her
KG2 - AB
19:30 - 22:00 Dames 1 Joep Jr van Berkel
Mark van Belkom
KG1
20:00 - 21:30 Dames 4 Rogier Aarts KG3 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 Bram Visschers
Tanno Vissers
KG3 - AB Om de 2 weken
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Pim Theunissen
Stijn van Oirschot
KG2 - CD
20:00 - 21:00 Keepers groep 4 Pieter de Ferrante
Stefan Her
KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Rik van Brederode KG3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 KG3 - CD 2x Jongens B1
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Duco Nijhuis KG1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Veerle Staps KG1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Joep Nijhuis
Lieke van Daal
Martijn Adams
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Mike Reuser
Peter Sparidaens
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 KG2 - BC 1x HJ1+ouder
18:30 - 20:00 Jongens B3 Mark van Tilborg
Ilvy Hutten
KG2 - CD 1x HJ1 + Ilvy (oneven wkn)
18:30 - 20:00 Jongens C1 Dirk-Jan van Huijkelom
Gijs van Riet
Harm Schampers
KG1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Danielle Kruize
Robert Bollen
KG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Peter van den Dungen KG3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Hans van Maanen KG3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Bart Tijhof KG2 - AB Om de 2 weken
20:00 - 21:30 Dames 3 Erik Baeten
Maarten Schrauwers
Rein van Iersel
KG2 - CD
20:00 - 21:30 Dames DDW1 KG1 - AB
20:00 - 21:30 Dames DDW2 KG1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 35+ KG3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Jan van Aarle
Robert Smits
KG3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Carolien Bollen-gemmeke
Sterre Bollen
KG3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Michel Schalken KG3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Hein Moors
Ron Wesel
KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Marleen Driessen
Mirka Spaanjaars
KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Emma Boersma KG2 - AB Indy Haak
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Loes Quirijnen
Stefan Her
Youp van Gestel
KG1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Harrie van den Broek KG2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Fenne Hendriks
Lotte van Daal
KG1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 KG2 - CD Club techniektraining Dames 1
18:00 - 19:30 Meisjes B3 KG3 - AB Club techniektraining Dames 1
18:00 - 19:30 Meisjes B4 KG3 - CD Club techniektraining Dames 1
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 Harrie van den Broek KG2 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 2 Jacqueline Wouters-van Oirschot
Ralf Op den Kamp
Robbert Kempen
KG2 - CD
19:30 - 21:00 Dames Jong 3 Jan van Aarle KG3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 KG1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 KG1 - CD
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Loes Quirijnen KG3 - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 Bram Visschers
Tanno Vissers
KG2 - AB Om de 2 weken
21:00 - 22:30 Heren 3 KG2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Funkey Maarten Schrauwers KG1
09:00 - 10:00 Puppy's Eefje van Limpt
Jochem Smarius
KG1
09:00 - 10:00 Trainingsteam JJ zat Evi van Heuven
Wieke Baeten
KG1

Vandaag jarig

Jesse Boon

Welna van Herpt-Poorta

Monica Kuijpers

Julide Serbest

Agenda

10-11 Scheidsrechtersexame

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren