Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
ZAALBLOK 32749 ZAAL Push MD4 - Tilburg MD3 0 Thuis 09:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *

16 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Dames 1 M.H.C. Goirle Dames 1 Thuis 10:00 Autobedrij 
Half veld
Dames 1 !Oefenwedstrijd training Thuis 10:00 Autobedrij 

16 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes D2 zaal 32742 B.H.V. Push MD4 0 Thuis 10:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *
Meisjes D3 zaal 33167 MHC De Warande MD2 0 Thuis 10:20 TILBURG
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
* AFGELAST *
Jongens D2 zaal 32217 MHC MEP JD2 0 Thuis 11:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *

16 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
ZAALBLOK 32164 ZAAL MEP JD2 - Pelikaan JD2 0 Thuis 11:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *

16 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Dames 2 zaal 25870 MHC Liberty D2 0 Thuis 11:40 LOON OP ZAND
Wetering, De
Weteringplein 1
5175BZ LOON OP ZAND
hal: veld 1
* AFGELAST *
Jongens D2 zaal 32218 R.M.H.C. de Pelikaan JD2 0 Thuis 12:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *
Heren 1 zaal 25109 HCAS H1 0 Thuis 12:50 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
* AFGELAST *
Jongens D1 zaal 31776 Hockeyclub Prinsenbeek JD1 0 Thuis 13:30 GOIRLE
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
* AFGELAST *

16 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
ZAALBLOK 35841 ZAAL Udenhout MC2 - Drunen MC2 0 Thuis 13:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *
ZAALBLOK 31672 ZAAL Prinsenbeek JD1 - Breda JD2 0 Thuis 14:20 GOIRLE
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
* AFGELAST *

16 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes C4 zaal 35854 MHC Udenhout MC2 0 Thuis 14:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *
Dames 4 zaal 26009 MHCD D4 0 Thuis 15:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *
Jongens D1 zaal 31777 BH&BC Breda JD2 0 Thuis 15:10 GOIRLE
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
* AFGELAST *

16 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
ZAALBLOK 26000 ZAAL Drunen D4 - Shot D5 0 Thuis 15:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *

16 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Dames Jong 2 zaal 26748 Hockeyclub Hilvarenbeek DJ1 0 Thuis 15:40 ULVENHOUT
Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart-Wit
* AFGELAST *
Jongens B2 zaal 29258 HC Gilze Rijen JB2 0 Thuis 16:00 GOIRLE
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
* AFGELAST *

16 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
ZAALBLOK 29260 ZAAL Were Di JB2 - Gilze-Rijen JB2 0 Thuis 16:50 GOIRLE
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
* AFGELAST *

16 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Dames 1 zaal 25203 V.M.H.C. Geel-Zwart D1 0 Thuis 16:50 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
* AFGELAST *
Dames 1 zaal 25202 HC Etten-Leur D1 0 Thuis 17:40 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
* AFGELAST *
Jongens B2 zaal 29256 Were Di Tilburg JB2 0 Thuis 17:40 GOIRLE
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
* AFGELAST *
Meisjes D2 zaal 32753 HC Tilburg MD3 0 Uit 09:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *
Meisjes C3 zaal 34644 Berkel Enschot Berkel-Enschot MC3 0 Uit 09:30 UDENHOUT
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Berkel Enschot
* AFGELAST *
Meisjes D3 zaal 33159 Were Di Tilburg MD3 0 Uit 09:30 TILBURG
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
* AFGELAST *

16 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Dames 1 M.H.C. Goirle Dames 1 0 Uit 10:00 uit -  
Half veld

16 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes C3 zaal 34578 Were Di Tilburg MC4 0 Uit 10:20 UDENHOUT
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Berkel Enschot
* AFGELAST *
Dames 2 zaal 25859 MHC DES D4 0 Uit 11:00 LOON OP ZAND
Wetering, De
Weteringplein 1
5175BZ LOON OP ZAND
hal: veld 1
* AFGELAST *
Meisjes C4 zaal 35830 MHCD MC2 0 Uit 13:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *
Heren 1 zaal 25094 MHC De Warande H1 0 Uit 14:10 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
* AFGELAST *
Dames Jong 2 zaal 26768 B.N.M.H.C. Zwart-Wit DJ2 0 Uit 15:00 ULVENHOUT
Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart-Wit
* AFGELAST *
Dames 4 zaal 25988 SHOT D5 0 Uit 16:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
* AFGELAST *


Vandaag jarig

Roelefien Berendschot

Agenda

22-4 Koningsspelen BS De

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren