Wedstrijdschema
laat schema zien voor

29 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 36635 MHC Liberty MF2 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Meisjes 6E3 36649 MHC Liberty M6E1 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Meisjes 6E4 36630 MHC Liberty M6E2 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Meisjes 6E5 36650 HC Gilze Rijen M6E1 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Trainingsteam JJ zat 36631 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E9 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Jongens 3F1 36856 Oss JF1 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Jongens 6E2 36622 Hockeyclub Zevenbergen J6E1 0 Thuis n.n.b GOIRLE

29 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D2 zaal 32892 BH&BC Breda MD3 0 Thuis 09:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

29 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 32905 ZAAL Breda MD3 - Berkel-Enschot MD2 0 Thuis 09:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

29 januari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C1 M.H.C. Goirle Jongens C1 Thuis 10:15 Zuid Creat 

29 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D2 zaal 32897 Berkel Enschot MD2 0 Thuis 10:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal 34026 BH&BC Breda MC2 0 Thuis 11:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

29 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 33926 ZAAL Breda MC2 - Push MC2 0 Thuis 11:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

29 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C2 zaal 34471 V.M.H.& C.C. M.O.P. MC2 0 Thuis 11:40 KAATSHEUVEL
Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1

29 januari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A1 !Oefenwedstrijd nog onbekend Thuis 13:30 Zuid Creat 

29 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 34190 ZAAL Liberty MC1 - Teteringen MC1 0 Thuis 13:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

29 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C12 zaal 34292 MHCT MC1 0 Thuis 14:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal 30035 Hockeyclub Hilvarenbeek MB2 0 Thuis 15:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Jongens A1 zaal 27630 HC Waalwijk JA1 0 Thuis 15:25 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1

29 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 30032 ZAAL Hilvarenbeek MB2 - Tilburg MB8 0 Thuis 15:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

29 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes B2 zaal 30042 HC Tilburg MB8 0 Thuis 16:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Jongens D12 zaal 31863 HC Oirschot JD1 0 Uit 10:00 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld ABC

29 januari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens C1 M.H.C. Goirle Meisjes C1 0 Uit 10:15 uit -  

29 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens D12 zaal 31882 Hockeyclub Hilvarenbeek JD1 0 Uit 10:40 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld ABC
Meisjes C1 zaal 33995 B.H.V. Push MC2 0 Uit 12:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal 34457 MHC DES MC2 0 Uit 12:20 KAATSHEUVEL
Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1
Jongens A1 zaal 27632 HC Tilburg JA3 0 Uit 16:05 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1


Vandaag jarig

Roelefien Berendschot

Agenda

22-4 Koningsspelen BS De

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren