Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 oktober | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 3F2 18377 Were Di Tilburg MF1 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 3F3 18395 HC Waalwijk MF2 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 6E1 2172 HOCO M6E3 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 6E2 18257 HC Tilburg M6E6 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 8E3 18173 HC Waalwijk M8E1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 3F1 2270 M.H.C. Goirle JF2 Thuis 09:00 Autobedrij 
Jongens 6E1 18089 Were Di Tilburg J6E2 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 8E1 2099 VMHC M8E1 Thuis 10:00 Autobedrij 
Meisjes 8E2 4456 VMHC M8E3 Thuis 10:00 Lusocargo- 
Jongens 8E1 18422 BH&BC Breda J8E1 Thuis 10:00 Autobedrij 

26 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes D2 22458 Berkel Enschot MD2 Thuis 4 Rabobank-v 
Meisjes D3 22442 MHC Liberty MD2 Thuis 2 Lusocargo- 
Jongens D1 22616 Sint Oedenrode JD1 Thuis 4 Autobedrij 
Meisjes C1 17894 B.H.V. Push MC2 Thuis 6 Rabobank-v 
Meisjes D4 22887 HOCO MD4 Thuis 7 Lusocargo- 
Meisjes C4 22966 MHCT MC3 Thuis 0 Autobedrij 
Meisjes B1 23040 HC Walcheren MB1 Thuis 1 Rabobank-v 
Meisjes A4 20075 V.M.H.C. Basko MA3 Thuis 2 Lusocargo- 
Jongens B2 22392 HC Waalwijk JB2 / DES JB2 Thuis 4 Autobedrij 
Meisjes A2 20131 DDHC MA1 Thuis 1 Rabobank-v 
Meisjes C2 !Oefenwedstrijd Den Bosch MB7 Thuis 16:00 Lusocargo- 
Meisjes B3 22816 MHC MEP MB2 Thuis 4 Autobedrij 
Meisjes C3 22933 HC Tilburg MC7 Uit 10 uit -  
  tijd gewijzigd  
Meisjes D5 22649 HC Tilburg MD9 Uit 5 uit -  

26 oktober | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 3F4 2375 HC Tilburg MF9 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 8E4 18183 HOCO M8E3 20 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 3F1 2254 Berkel Enschot MF3 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 3a  
Jongens 3F2 2270 M.H.C. Goirle JF1 0 Uit 09:00 uit -  
Jongens 6E2 2196 Berkel Enschot J6E2 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 2c  
Jongens 8E2 18026 MHCD J8E1 25 Uit 09:00 uit -  
  veld 3-4  

26 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Jongens C1 22759 Were Di Tilburg JC2 15 Uit 1 uit -  
Jongens D2 22389 Berkel Enschot JD1 15 Uit 12 uit -  

26 oktober | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 6E3 18273 HOCO M6E5 20 Uit 10:15 uit -  

26 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes B2 22819 MHCD MB3 25 Uit 3 uit -  
Meisjes D1 22909 Rosmalen MD1 30 Uit 5 uit -  
Jongens B1 22620 HC Tilburg JB3 Uit 4 uit -  
Meisjes D6 22866 HC Oranje Rood Oranje-Rood MD12 Uit 6 uit -  
Meisjes A5 20074 HOCO MA5 20 Uit 4 uit -  
Meisjes C5 22700 HC Tilburg MC11 Uit 4 uit -  
Meisjes A3 20039 ZwartWit MA4 30 Uit 7 uit -  
Meisjes B4 22554 Rosmalen MB6 30 Uit 1 uit -  
Jongens C2 22985 B.H.V. Push JC6 25 Uit 4 uit -  


Vandaag jarig

Maxime van de Plas

Maxime Wolters

Agenda

19-11 Bespreking / eten H1

20-11 Zaalhockey informati

26-11 Bestuursvergadering

6-1 integraal commissie-

17-4 Koningsspelen 2020 -

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren