Wedstrijdschema
laat schema zien voor

12 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 36711 MHC Liberty MF3 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Meisjes 6E4 36706 M.H.C. Goirle M6E2 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Trainingsteam JJ zat 36707 M.H.C. Goirle M6E3 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Jongens 3F1 36877 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JF2 0 Thuis n.n.b GOIRLE
Jongens 6E2 36698 Hockeyclub Prinsenbeek J6E1 0 Thuis n.n.b GOIRLE
ZAALBLOK 32184 ZAAL Zevenbergen JD1 - Gilze-Rijen JD1 0 Thuis 09:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

12 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens D2 zaal 32213 Hockeyclub Zevenbergen JD1 0 Thuis 10:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

12 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E1 !Reservering training Thuis 11:00 Lusocargo- 

12 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens B2 zaal 29300 Hockeyclub Zevenbergen JB1 0 Thuis 11:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

12 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 29303 ZAAL Zevenbergen JB1 - Den Bosch JB4 0 Thuis 11:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

12 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C4 zaal 35851 Hockeyclub Hilvarenbeek MC3 0 Thuis 11:40 OISTERWIJK
Den Donk, Sportcentrum
Sportlaan 12
5062JK OISTERWIJK
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 29298 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB4 0 Thuis 12:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal 29448 B.H.V. Push MB2 0 Thuis 13:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

12 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 29452 ZAAL Push MB2 - Were Di MB1 0 Thuis 13:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

12 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes B2 zaal 30217 HC Oirschot MB3 0 Thuis 13:40 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
Meisjes A2 zaal 28525 Berkel Enschot MA4 0 Thuis 15:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

12 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 28539 ZAAL Berkel-Enschot MA4 - Etten-Leur MA4 0 Thuis 15:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

12 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C12 zaal 34290 Hockeyclub Hilvarenbeek MC1 0 Thuis 16:20 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1

12 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E3 36707 M.H.C. Goirle M6E1 0 Uit n.n.b GOIRLE
Meisjes 6E5 36706 M.H.C. Goirle M6E4 0 Uit n.n.b GOIRLE

12 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens D2 zaal 32225 HC Gilze Rijen JD1 0 Uit 09:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal 29455 Were Di Tilburg MB1 0 Uit 14:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal 30232 HC Tilburg MB8 0 Uit 14:20 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
Meisjes C12 zaal 34157 MHC De Warande MC1 0 Uit 15:30 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1


Vandaag jarig

Roelefien Berendschot

Agenda

22-4 Koningsspelen BS De

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren