Wedstrijdschema
laat schema zien voor

13 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A3 zaal 34986 R.M.H.C. de Pelikaan MA5 0 Thuis 09:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

13 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 34980 ZAAL Pelikaan MA5 - Tempo MA3 0 Thuis 09:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

13 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A3 zaal 34987 MHC Tempo MA3 0 Thuis 10:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

13 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Dames 3 M.H.C. Goirle Dames 3 Thuis 10:30 Zuid Creat 
Half veld
Dames Jong 1 M.H.C. Goirle Dames Jong 1 Thuis 10:30 Autobedrij 
Half veld

13 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C2 zaal 34475 MHC DES MC2 0 Thuis 11:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

13 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 34372 ZAAL Were Di MC2 - DES MC2 0 Thuis 11:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

13 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens A2 zaal 27745 Berkel Enschot JA2 0 Thuis 11:40 OUDENBOSCH
Beuk, De
Beukenlaan 2
4731CG OUDENBOSCH
hal: Oudenbosch
Meisjes C2 zaal 34472 Were Di Tilburg MC2 0 Thuis 12:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

13 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 30773 ZAAL Waalwijk MB3 - Gilze-Rijen MB2 0 Thuis 13:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

13 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A1 zaal 27786 Hockeyclub Hilvarenbeek MA1 0 Thuis 13:40 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
Meisjes B3 zaal 30786 HC Gilze Rijen MB2 0 Thuis 14:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Dames 4 zaal 26062 SHOT D4 0 Thuis 14:40 TILBURG
TiU Sports Center
Academielaan 5
5037ET TILBURG
hal: SHOT - Hal 1
Jongens B1 zaal 29151 MHC De Warande JB2 0 Thuis 15:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Meisjes D2 zaal 32832 MHCT MD1 0 Thuis 15:20 BERKEL-ENSCHOT
Ruiven, Het
Vlierakkerweg 4
5056NA BERKEL-ENSCHOT
hal: Berkel-Enschot

13 februari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
ZAALBLOK 29141 ZAAL Waalwijk JB1 - Warande JB2 0 Thuis 15:40 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1

13 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Dames Jong 4 zaal 26860 Were Di Tilburg DJ4 0 Thuis 15:40 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Dames Jong 2 zaal 27071 M.H.C. Goirle DJ3 0 Thuis 19:20 TILBURG
T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX TILBURG
hal: veld 1 Were Di

13 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Dames 3 M.H.C. Goirle Dames 3 0 Uit 10:30 uit -  
Half veld
Dames Jong 1 M.H.C. Goirle Dames Jong 1 0 Uit 10:30 uit -  
Half veld

13 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C1 zaal 34025 HC Tilburg MC2 0 Uit 11:00 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 27748 Oudenbosch JA1 0 Uit 11:00 OUDENBOSCH
Beuk, De
Beukenlaan 2
4731CG OUDENBOSCH
hal: Oudenbosch
Meisjes B3 zaal 30780 HC Waalwijk MB3 0 Uit 13:00 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Dames 4 zaal 26053 MHCD D4 0 Uit 13:50 TILBURG
TiU Sports Center
Academielaan 5
5037ET TILBURG
hal: SHOT - Hal 1
Meisjes A1 zaal 27788 HC Tilburg MA2 0 Uit 14:20 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
Dames Jong 5 zaal 26832 Liempde DJ1 0 Uit 14:30 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Liempde
Meisjes D2 zaal 32846 Berkel Enschot MD2 0 Uit 14:30 BERKEL-ENSCHOT
Ruiven, Het
Vlierakkerweg 4
5056NA BERKEL-ENSCHOT
hal: Berkel-Enschot
Dames Jong 4 zaal 26872 HC Tilburg DJ9 0 Uit 15:00 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Dames Jong 5 zaal 26811 Were Di Tilburg DJ6 0 Uit 15:10 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Liempde
Jongens B1 zaal 29146 HC Waalwijk JB1 0 Uit 16:20 GOIRLE
Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
Dames Jong 2 zaal 27046 Were Di Tilburg DJ2 0 Uit 18:30 TILBURG
T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX TILBURG
hal: veld 1 Were Di
Dames Jong 3 zaal 27071 M.H.C. Goirle DJ2 0 Uit 19:20 TILBURG
T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX TILBURG
hal: veld 1 Were Di
Dames Jong 3 zaal 27057 Were Di Tilburg DJ2 0 Uit 20:10 TILBURG
T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX TILBURG
hal: veld 1 Were Di


Vandaag jarig

Roelefien Berendschot

Agenda

22-4 Koningsspelen BS De

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren