Wedstrijdschema
laat schema zien voor

11 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F2 44550 HC Waalwijk MF1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Veerle Staps (Meisjes B2 zaal) en Sophie Wouters (Meisjes B2)
Meisjes 6E8 42800 Were Di Tilburg ME9 MIX Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Karlijn Poos (Meisjes A4 zaal)
Meisjes 8E1 46047 HOCO M8E2 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Pleun van Dijk (Meisjes A4 zaal) en Marieke Koevoets (Meisjes A4 zaal)
Meisjes 8E4 46060 Berkel Enschot M8E4 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Iza Bergmans (Meisjes A4) en Coco van den Dungen (Meisjes A4 zaal)
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 6E2 46973 Berkel Enschot JE1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Hanna Trommels (Meisjes A4 zaal)
Jongens 6E3 47305 HOCO JE3 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Loes van Iersel (Meisjes A4)
Meisjes 6E2 41933 MHC Udenhout ME1 Thuis 10:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E3 41940 HC Tilburg ME2 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Sterre Bollen (Meisjes B2)
Meisjes 6E5 41949 Were Di Tilburg ME6 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Juul Baeten (Meisjes B2 zaal)
Meisjes 6E7 41957 MHC DES ME5 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Carlijn Weersink (Meisjes B2 zaal)

11 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes B1 50902 B.H.V. Push MB2 Thuis 10:15 Rabobank-v 
  Fluiten: Maarten Schrauwers (Heren Veteranen A) en Jochem Smarius (Heren Veteranen A)
Meisjes D1 54468 HC Eindhoven MD1 Thuis 10:30 Autobedrij 
  Fluiten: Laurine Houtepen (Dames Jong 1) en Jouke van Schooten (Dames Jong 1)
Meisjes D6 55629 HC Mistral MD1 Thuis 11:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Lieke van den Hoven (Dames Jong 1) en Leonie Rensma (Dames Jong 1)
Jongens C1 48153 Hockeyclub Schouwen Duiveland JC1 Thuis 12:00 Rabobank-v 
  Fluiten: Rob Haen (Heren Veteranen A) en Jasper de Roo (Heren Veteranen A)
Meisjes C4 52868 MHC DES MC3 Thuis 12:15 Autobedrij 
  Fluiten: Mieke van Daal (Dames 1 zaal) en Fleur van Gestel (Dames 1)
Meisjes C5 53878 MHC DES MC4 Thuis 12:45 Lusocargo- 
  Fluiten: Eveline Belderok (Dames 2) en Veerle de Pijper (Dames 2)
Meisjes C2 52860 Were Di Tilburg MC2 Thuis 13:45 Rabobank-v 
  Fluiten: Eva van Beurden (Dames 4) en Fleur Verhoeven (Dames 4)
Meisjes B2 50909 Berkel Enschot MB5 Thuis 14:00 Autobedrij 
  Fluiten: Anne Hoeben (Dames 1) en Esther Kersten (Dames 1 zaal)
Meisjes B5 52045 V.M.H.& C.C. M.O.P. MB4 Thuis 14:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Eveline Belderok (Dames 2) en Veerle de Pijper (Dames 2)
Meisjes A4 50191 HC Tilburg MA9 Thuis 15:30 Rabobank-v 
  Fluiten: Eva van Beurden (Dames 4) en Vera Tuitjer (Dames 4)
Meisjes A3 49474 Eersel MA1 Thuis 15:45 Autobedrij 
  Fluiten: Emma Lammers (Dames 1) en Laura Muurmans (Dames 1)
Meisjes A2 49710 B.H.V. Push MA5 25 Uit n.n.b uit -  
Meisjes C3 53601 MHC DES MC2 20 Uit n.n.b uit -  
Meisjes D3 55696 HC Tilburg MD8 Uit n.n.b uit -  
Meisjes D5 55175 B.H.V. Push MD7 25 Uit n.n.b uit -  
Jongens A1 47960 HC Tilburg JA3 Uit n.n.b uit -  
Jongens B1 56409 B.H.V. Push JB4 25 Uit n.n.b uit -  
Jongens D2 48988 MHC DES JD1 20 Uit n.n.b uit -  

11 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E1 42733 Were Di Tilburg ME2 15 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 6E9 42062 HOCO ME10 20 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 8E2 46095 Were Di Tilburg M8E2 15 Uit 08:45 uit -  

11 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D2 54572 MHC Liberty MD1 30 Uit 09:00 uit -  

11 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 44580 MHC Udenhout MF1 20 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E6 42033 Hockeyclub Hilvarenbeek ME4 15 Uit 09:00 uit -  
Jongens 6E1 47282 Hockeyclub Hilvarenbeek JE1 15 Uit 09:00 uit -  
Jongens 6E4 47288 Berkel Enschot JE3 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 3c  
Jongens 8E1 45408 HC Tilburg J8E3 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 8E3 46595 VMHC M8E3 30 Uit 09:15 uit -  
Meisjes 6E4 42065 HOCO ME2 20 Uit 10:15 uit -  

11 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C1 52602 MHC Best MC1 20 Uit 12:30 uit -  
Meisjes B3 51413 Berkel Enschot MB3 15 Uit 13:30 uit -  
Meisjes D4 55194 MHC MEP MD4 30 Uit 13:30 uit -  
Meisjes A1 16902 SV Phoenix MA1 0 Uit 14:15 uit -  
Jongens D1 49172 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JD5 30 Uit 14:15 uit -  
Jongens C2 48111 HC Eindhoven JC3 30 Uit 14:45 uit -  


Vandaag jarig

Bas van Vugt

Agenda

9-5 Trainer/coach worksh

16-5 Trainer/coach worksh

22-5 Schoolhockeytoernooi

23-5 Trainer/coach worksh

30-5 Familie Toernooi

21-6 Recreanten 8 tallen

22-6 Mini slotdag 8tallen

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren