Wedstrijdschema
laat schema zien voor

18 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 44549 VMHC MF1 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Max van der Meijden (Jongens B1) en Fabian van Sprang (Jongens B1)
Meisjes 6E6 41951 Berkel Enschot ME4 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Manon van Heijst (Meisjes A2 zaal)
Meisjes 8E3 46056 Were Di Tilburg M8E4 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Sterre Geerts (Meisjes A2) en Pien Nijssen (Meisjes A2)
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 3F1 43755 MHCD JF1 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Sam de Bakker (Meisjes A1 zaal) en Beau Bruers (Meisjes A1 zaal)
Jongens 6E1 46971 HC Tilburg JE1 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Ralph Peeters (Jongens B1)
Jongens 6E4 47405 HC Tilburg JE6 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Daan Stephens (Jongens B1)
Meisjes 6E1 41926 Hockeyclub Hilvarenbeek ME2 Thuis 10:00 Autobedrij 
  Fluiten: Anouk van den Broek (Meisjes A2)
Meisjes 6E4 41942 MHC Udenhout ME2 Thuis 10:00 Autobedrij 
  Fluiten: Lotte Bruinsma (Meisjes A1)
Meisjes 6E9 42989 HC Tilburg ME13 Thuis 10:00 Autobedrij 

18 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D4 55338 Were Di Tilburg MD3 Thuis 10:15 Rabobank-v 
  Fluiten: Jovanni Gounalakis (Heren 3) en Jaap van de Riet (Heren 3)

18 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 8E2 46054 MHC DES M8E2 Thuis 10:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Hieke Booij (Meisjes A2) en Floor de Haas (Meisjes A2 zaal)
Jongens 8E1 45187 HC Waalwijk J8E1 MIX Thuis 10:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Isa Op den Kamp (Meisjes A2) en Vera Vingerhoets (Meisjes A2)

18 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D3 55023 BH&BC Breda MD6 Thuis 11:15 Autobedrij 
  Fluiten: Denise Coomans (Dames 4) en Sifra Eskens (Dames 4)
Jongens D2 49133 MHC Bommelerwaard JD2 Thuis 11:30 Lusocargo- 
  Fluiten: Rob Dingemans (Heren Veteranen B) en Maarten van der Heijden (Heren Veteranen B)
Meisjes D5 55624 MHC De Warande MD3 Thuis 12:00 Rabobank-v 
  Fluiten: Jaap van de Riet (Heren 3) en Jovanni Gounalakis (Heren 3)
Meisjes D2 54474 MHC De Warande MD2 Thuis 13:00 Autobedrij 
  Fluiten: Eva van Beurden (Dames 4) en Lisa van Schaaik (Dames 4)
Jongens D1 48704 DDHC JD1 Thuis 13:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Joop van Gemert (Heren Veteranen A) en Ralf Op den Kamp (Heren Veteranen A)
Meisjes A1 16868 MHCN MA1 Thuis 14:15 Rabobank-v 
  Fluiten: Pieter van Nunen (Heren 1) en Sander van Maaren (Heren 1)
Meisjes C3 52864 B.H.V. Push MC8 Thuis 14:30 Lusocargo- 
  Fluiten: Tom Giesbergen (Heren 3) en Luc van de Riet (Heren 3)
Meisjes C1 52853 HC Oirschot MC1 Thuis 14:45 Autobedrij 
  Fluiten: Antoine Holtmaat (Heren Veteranen A) en Jeroen Wouters (Heren Veteranen A)
Meisjes B3 50913 Hockeyclub Hilvarenbeek MB2 Thuis 16:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Tom Giesbergen (Heren 3) en Luc van de Riet (Heren 3)
Jongens C2 48159 HC Tilburg JC5 Thuis 16:00 Rabobank-v 
  Fluiten: Maurits Feitz (Heren Veteranen B) en Joep Simons (Heren Veteranen B)
Jongens B1 56277 ZwartWit JB2 Thuis 16:30 Autobedrij 
  Fluiten: Youri van Baast (Heren 2) en Floris Feitz (Heren 2)
Meisjes A2 49471 HC Tilburg MA5 Thuis 17:45 Rabobank-v 
Meisjes A3 50490 HC Oranje Rood MA4 Uit n.n.b uit -  
Meisjes A4 50123 B.H.V. Push MA9 25 Uit n.n.b uit -  
Meisjes B1 52052 HC Tilburg MB2 Uit n.n.b uit -  
Meisjes B2 51617 MHC DES MB3 20 Uit n.n.b uit -  
Meisjes B5 51640 HOCO MB5 20 Uit n.n.b uit -  
Jongens C1 48265 V.M.H.& C.C. M.O.P. JC4 30 Uit n.n.b uit -  

18 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F2 44542 MHC DES MF2 20 Uit n.n.b uit -  
Meisjes 6E3 43088 HC Tilburg ME1 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E7 42792 VMHC ME5 30 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E8 42968 VMHC ME6 30 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 8E1 45946 HC Waalwijk M8E1 20 Uit 09:00 uit -  
Jongens 6E2 46900 MHCD JE1 25 Uit 09:00 uit -  
  Veld 1  

18 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C5 54027 Were Di Tilburg MC6 15 Uit 10:00 uit -  

18 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 8E4 46733 Were Di Tilburg M8E6 15 Uit 10:00 uit -  
Meisjes 6E2 42055 HOCO ME1 20 Uit 10:15 uit -  

18 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C4 53933 MHC Made MC4 40 Uit 10:45 uit -  
Meisjes D1 54339 Berkel Enschot MD1 15 Uit 11:30 uit -  

18 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E5 43122 HC Tilburg ME7 Uit 13:00 uit -  

18 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D6 55841 HC Etten-Leur MD7 30 Uit 13:15 uit -  
Jongens A1 47659 Hockeyclub Hilvarenbeek JA1 15 Uit 13:30 uit -  
  Let op: Gewijzigde tijd 23-4  
Meisjes C2 52789 HC Etten-Leur MC3 30 Uit 14:00 uit -  
Meisjes B4 52338 Were Di Tilburg MB7 15 Uit 16:00 uit -  


Vandaag jarig

Bas van Vugt

Agenda

9-5 Trainer/coach worksh

16-5 Trainer/coach worksh

22-5 Schoolhockeytoernooi

23-5 Trainer/coach worksh

30-5 Familie Toernooi

21-6 Recreanten 8 tallen

22-6 Mini slotdag 8tallen

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren