Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Funkey !Reservering Thuis n.n.b  
Meisjes 3F2 44551 MHC DES MF1 Thuis 09:00 Rabobank-v 
Meisjes 6E3 41937 Berkel Enschot ME2 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E8 42796 Berkel Enschot ME7 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 8E2 46050 MHC Udenhout M8E1 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Fleur Schneiders (Meisjes A4 zaal) en Nomy Smits (Meisjes A4)
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 6E2 46977 HC Tilburg JE3 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Indy Akkermans (Meisjes B4)
Jongens 6E3 47307 Were Di Tilburg JE3 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Annick Poos (Meisjes B4)
Jongens 8E1 45184 MHC Udenhout J8E1 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Veerle van Aarle (Meisjes A4 zaal) en Julie Rovers (Meisjes A4 zaal)
Meisjes 6E2 41935 HC Tilburg ME5 Thuis 10:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E5 41948 VMHC ME3 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Jet Weustink (Meisjes B4 zaal)
Meisjes 8E3 46057 HC Tilburg M8E6 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Romie van Zoggel (Meisjes A4 zaal) en Aimee Vissers (Meisjes A4 zaal)

25 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D6 55630 HC Waalwijk MD3 Thuis 10:15 Rabobank-v 
  Fluiten: Marloes de Brouwer (Dames 2) en Eefje van Limpt (Dames 2)
Jongens D2 49134 HC Tilburg JD4 Thuis 10:30 Autobedrij 
  Fluiten: Pam van der Meeren (Dames 4) en Vera Tuitjer (Dames 4)
Meisjes D4 55336 HOCO MD3 Thuis 11:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Heleen Rutten (Dames 5) en Sabine Verhoeven (Dames 5)
Meisjes D1 54471 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD2 Thuis 12:00 Rabobank-v 
  Fluiten: Evie Smeets (Dames 2) en Marloes de Brouwer (Dames 2)
Meisjes D3 55025 B.H.V. Push MD8 Thuis 12:15 Autobedrij 
  Fluiten: Pam van der Meeren (Dames 4) en Vera Tuitjer (Dames 4)
Jongens D1 48705 HC Etten-Leur JD1 Thuis 12:45 Lusocargo- 
Meisjes C2 52857 HOCO MC2 Thuis 13:45 Rabobank-v 
  Fluiten: Marijke Boersma (Dames 3) en Annika Eiff (Dames 3)
Jongens C2 48158 Were Di Tilburg JC3 Thuis 14:00 Autobedrij 
Meisjes B4 50916 MHC De Warande MB6 Thuis 14:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Caroline Timmermans (Dames 3) en Maaike Lemmens (Dames 3)
Meisjes B3 50915 MHC Liberty MB4 Thuis 15:30 Rabobank-v 
  Fluiten: Pleun van de Loo (Dames 5) en Linde van Puijenbroek (Dames 5)
Meisjes A2 49468 R.M.H.C. de Pelikaan MA3 Thuis 15:45 Autobedrij 
Meisjes A4 50189 MHC Liberty MA2 Thuis 15:45 Lusocargo- 
  Fluiten: Antoine Holtmaat (Heren Veteranen A) en Ron Janssen (Heren Veteranen A)
Meisjes A1 16875 R.H.V. Leonidas MA1 0 Uit n.n.b uit -  
Meisjes B1 50992 HOCO MB3 20 Uit n.n.b uit -  
Meisjes B2 51213 B.H.V. Push MB6 25 Uit n.n.b uit -  
Meisjes C1 53561 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC3 30 Uit n.n.b uit -  
Meisjes C4 54005 HC Tilburg MC10 Uit n.n.b uit -  
Meisjes C5 53699 HOCO MC5 20 Uit n.n.b uit -  
Meisjes D2 55674 HC Tilburg MD4 Uit n.n.b uit -  
Jongens B1 56264 HC Gilze Rijen JB1 20 Uit n.n.b uit -  
Jongens C1 48432 Were Di Tilburg JC2 15 Uit 08:45 uit -  

25 mei | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E7 42976 Were Di Tilburg ME8 15 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 3F1 44445 HC Waalwijk MF2 20 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E6 42686 HC Waalwijk ME2 20 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E9 41641 Berkel Enschot ME8 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 3d  
Meisjes 8E1 46519 Berkel Enschot M8E2 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 1cd  
Meisjes 8E4 46709 MHC Udenhout M8E2 20 Uit 09:00 uit -  
Jongens 3F1 43645 Berkel Enschot JF2 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 2c  
Jongens 6E1 47445 HC Tilburg JE2 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E1 43096 HC Tilburg ME3 Uit 10:00 uit -  
Meisjes 6E4 42738 Were Di Tilburg ME3 15 Uit 10:00 uit -  

25 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C3 53021 MHC Liberty MC2 30 Uit 10:30 uit -  
Meisjes D5 54886 Hockeyclub Hilvarenbeek MD2 15 Uit 10:30 uit -  
  let op: gewijzigde tijd 14-4  
Meisjes A3 49507 HC Helmond MA4 45 Uit 11:45 uit -  
Meisjes B5 51037 MHC Liberty MB3 30 Uit 15:45 uit -  
Jongens A1 47931 MHC Liberty JA1 30 Uit 16:00 uit -  


Vandaag jarig

Bas van Vugt

Agenda

9-5 Trainer/coach worksh

16-5 Trainer/coach worksh

22-5 Schoolhockeytoernooi

23-5 Trainer/coach worksh

30-5 Familie Toernooi

21-6 Recreanten 8 tallen

22-6 Mini slotdag 8tallen

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren