Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 juni | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A3 49475 HC Tilburg MA4 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Job Schots (Heren 3) en Martijn Smets (Heren 3)
Meisjes A4 50188 HC Gilze Rijen MA1 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Rob Dingemans (Heren Veteranen B) en Edwin van Genk (Heren Veteranen B)
Meisjes B1 50901 MHC De Warande MB2 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Pim Theunissen (Heren 1) en Stijn de Boer (Jongens A1)
Meisjes B2 50910 HC Tilburg MB5 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Lida Hessels (Dames 2) en Floor Heerkens (Dames 2)
Meisjes B4 50917 Hockeyclub Hilvarenbeek MB3 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Job Schots (Heren 3) en Martijn Smets (Heren 3)
Meisjes B5 52047 Were Di Tilburg MB6 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Charles Smets (Heren Veteranen B) en Marcel Theunissen (Heren Veteranen B)
Meisjes C1 52854 HC Waalwijk MC2 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Sofie Buijs-Henrichs (Dames 2) en Lida Hessels (Dames 2)
Meisjes C5 53880 MHCT MC3 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Xenia Gounalakis (Dames Jong 2) en Imme Kruijsen (Dames Jong 2)
Meisjes D6 55633 B.H.V. Push MD12 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Eline de Brouwer (Dames Jong 1) en Eline Croes (Dames Jong 1)
Jongens C1 48154 HC Tilburg JC4 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Joop van Gemert (Heren Veteranen A) en Maarten Schrauwers (Heren Veteranen A)

1 juni | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 44547 Berkel Enschot MF1 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 3F2 44553 HC Tilburg MF1 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 6E2 41931 Hockeyclub Hilvarenbeek ME1 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Isa Simon Artigas (Meisjes B2 zaal)
Meisjes 6E5 41947 HOCO ME5 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Anne van der Sluijs (Meisjes B2)
Meisjes 6E7 41959 HC Tilburg ME11 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Tatum van der Vlugt (Meisjes A3)
Meisjes 6E9 42988 Were Di Tilburg ME10 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 6E1 46970 MHC DES JE1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Sara Everling (Meisjes B2)
Jongens 6E3 47308 M.H.C. Goirle JE4 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Charlotte Verbunt (Meisjes B2 zaal)
Meisjes 8E1 46049 HC Tilburg M8E4 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Pien van Disseldorp (Meisjes A3 zaal) en Kicky Vermeer (Meisjes A3 zaal)
Meisjes 8E4 46064 MHC DES M8E5 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Gionne Wolfs (Meisjes A3 zaal) en Floor Wouters (Meisjes A3 zaal)

1 juni | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C3 52865 ZwartWit MC3 Thuis 15:45 Lusocargo- 
  Fluiten: Eline van Loon (Dames 5) en Marjolein van der Velden (Dames 5)
Meisjes B3 52079 HC Tilburg MB8 Uit n.n.b uit -  
Meisjes C2 53988 HC Tilburg MC6 Uit n.n.b uit -  
Meisjes D5 55379 HOCO MD5 20 Uit n.n.b uit -  
Jongens B1 56482 MHC De Warande JB3 25 Uit n.n.b uit -  
Jongens D2 49275 HC Oranje Rood JD9 Uit n.n.b uit -  

1 juni | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens 3F1 43668 MHC DES JF2 20 Uit n.n.b uit -  
Jongens 6E2 46989 HOCO JE1 20 Uit 08:45 uit -  
Jongens 8E1 45413 Were Di Tilburg J8E2 15 Uit 08:45 uit -  

1 juni | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D4 54655 HC Oirschot MD2 25 Uit 09:00 uit -  

1 juni | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E1 42658 VMHC ME1 30 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E4 43116 HC Tilburg ME6 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E6 41806 MHCD ME3 25 Uit 09:00 uit -  
  Veld 2  
Jongens 6E4 47308 M.H.C. Goirle JE3 0 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 8E2 46119 VMHC M8E2 30 Uit 09:15 uit -  
Meisjes 6E8 42100 HOCO ME9 20 Uit 10:15 uit -  
Meisjes 8E3 46090 HOCO M8E4 20 Uit 10:15 uit -  

1 juni | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens D1 48855 Rosmalen JD2 30 Uit 10:45 uit -  

1 juni | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E3 42730 Were Di Tilburg ME1 15 Uit 11:00 uit -  

1 juni | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens C2 48485 Rosmalen JC4 30 Uit 12:00 uit -  
Meisjes D1 54790 VMHC MD1 30 Uit 12:30 uit -  
Meisjes D3 54962 Were Di Tilburg MD2 15 Uit 12:30 uit -  
Meisjes D2 54827 Berkel Enschot MD3 15 Uit 13:30 uit -  
Meisjes A2 49557 MHC Liberty MA1 30 Uit 14:15 uit -  
Jongens A1 47537 Berkel Enschot JA2 15 Uit 15:15 uit -  
  gew.3-4  


Vandaag jarig

Bas van Vugt

Agenda

9-5 Trainer/coach worksh

16-5 Trainer/coach worksh

22-5 Schoolhockeytoernooi

23-5 Trainer/coach worksh

30-5 Familie Toernooi

21-6 Recreanten 8 tallen

22-6 Mini slotdag 8tallen

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren