Wedstrijdschema
laat schema zien voor

15 juni | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A2 49470 Were Di Tilburg MA3 Thuis n.n.b  
Meisjes B3 50912 Were Di Tilburg MB4 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Noor Bruens (Dames 3) en Annika Eiff (Dames 3)
Meisjes C2 52858 Berkel Enschot MC2 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Lotte Smets (Dames 1 zaal) en Fenne Jans (Meisjes A1)
Meisjes D1 54469 Geel-Zwart MD1 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Maxime Govers (Dames 1) en Fenne Hendriks (Dames 1 zaal)
Meisjes D2 54472 Hockeyclub Hilvarenbeek MD1 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Naomi van Berkel (Dames 1) en Marit Her (Dames 1 zaal)
Meisjes D3 55021 MHC Made MD2 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Ida Tuerlings (Dames Jong 1) en Jouke van Schooten (Dames Jong 1)
Meisjes D4 55340 HC Tilburg MD9 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Veerle Beeris (Dames 5) en Linde van Puijenbroek (Dames 5)
Meisjes D5 55627 Berkel Enschot MD4 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Veerle Beeris (Dames 5) en Lisa van de Ven (Dames 5)
Jongens A1 47631 B.H.V. Push JA3 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Sander van Maaren (Heren 1) en Benoit van de Ven (H1 Silvercup)
Jongens B1 56273 MHCD JB2 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Stijn Algra (Heren 2) en Youri van Baast (Heren 2)
Jongens C2 48156 Oss JC3 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Vera Smeets (Dames 1) en Lonneke Benes (D1 Silvercup)
Jongens D1 48707 HC Tilburg JD2 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Thara van de Put (Dames 3) en Caroline Timmermans (Dames 3)
Jongens D2 49132 Geel-Zwart JD2 Thuis n.n.b  
  Fluiten: Ella Molenschot (Dames Jong 1) en Esmée Zilverberg (Dames Jong 1)

15 juni | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E1 41929 MHC DES ME3 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Marjolein Duijsters (Meisjes A2 zaal)
Meisjes 6E4 41945 HC Baarle Nassau ME1 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Floor Nolet (Meisjes A2 zaal)
Meisjes 6E6 41952 Berkel Enschot ME5 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Jidde Telgenkamp (Meisjes A2 zaal)
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 3F1 43757 HC Tilburg JF2 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Pepijn van Oirschot (Jongens B1) en Casper Zegers (Jongens B1)
Jongens 6E2 46976 MHC DES JE2 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Janice Hobbelen (Meisjes A2 zaal)
Jongens 6E4 47402 Were Di Tilburg JE3 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Manon Kayen (Meisjes A2 zaal)
Meisjes 6E3 41936 Berkel Enschot ME1 Thuis 10:00 Autobedrij 
Meisjes 6E8 42799 HC Tilburg ME12 Thuis 10:00 Autobedrij 
Meisjes 8E2 46051 Hockeyclub Hilvarenbeek M8E2 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Sebas Clijsen (Jongens A1) en Giel Jeronimus (Jongens A1)
Meisjes 8E3 46059 MHC DES M8E3 Thuis 10:00 Autobedrij 
  Fluiten: Bram van Merrienboer (Jongens A1 zaal) en Philip Stoopen (Jongens A1)
Jongens 8E1 45183 HOCO J8E1 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Hein de Man (Jongens A1 zaal) en Gijs Vanhooren (Jongens A1)

15 juni | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A4 49345 BH&BC Breda MA3 25 Uit n.n.b uit -  
Meisjes B1 50609 ZwartWit MB2 30 Uit n.n.b uit -  
Meisjes B4 52099 HC Tilburg MB12 Uit n.n.b uit -  
Meisjes B5 52088 HC Tilburg MB9 Uit n.n.b uit -  
Meisjes C1 53971 HC Tilburg MC3 Uit n.n.b uit -  
Meisjes C3 52842 HC Gilze Rijen MC1 20 Uit n.n.b uit -  
Meisjes C5 54012 HC Tilburg MC11 Uit n.n.b uit -  
Jongens C1 48091 DDHC JC1 20 Uit n.n.b uit -  
Meisjes D6 55507 Were Di Tilburg MD6 15 Uit 08:45 uit -  

15 juni | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 44435 HOCO MF2 20 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 3F2 44625 Hockeyclub Hilvarenbeek MF2 15 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E2 42663 VMHC ME2 30 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E5 41799 MHCD ME2 25 Uit 09:00 uit -  
  Veld 2  
Meisjes 6E9 43152 HC Tilburg ME14 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 8E1 46066 Hockeyclub Hilvarenbeek M8E1 15 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 8E4 46567 HC Tilburg M8E8 Uit 09:00 uit -  
Jongens 6E1 47209 MHC Udenhout JE1 20 Uit 09:00 uit -  
Jongens 6E3 47466 HC Tilburg JE6 Uit 11:00 uit -  

15 juni | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes B2 51134 HC Oirschot MB2 25 Uit 14:00 uit -  
Meisjes C4 53030 MHC Liberty MC4 30 Uit 14:00 uit -  
Meisjes A3 49620 Nuenen MA2 30 Uit 16:15 uit -  


Vandaag jarig

Bas van Vugt

Agenda

9-5 Trainer/coach worksh

16-5 Trainer/coach worksh

22-5 Schoolhockeytoernooi

23-5 Trainer/coach worksh

30-5 Familie Toernooi

21-6 Recreanten 8 tallen

22-6 Mini slotdag 8tallen

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren