Kies een ander team :
Meisjes C1
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Duco Nijhuis Email
Trainer Lotte van Daal Email
Trainer Jitte Scheffer Email
Trainer Annemijn Kempen Email
Trainer - Coach Rianne de Groot Email

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 aug !Oefenwedstrijd
10:30 thuis Rabobank-veld
24 aug !Oefenwedstrijd
12:00 thuis Rabobank-veld
7 sep 12583 B.H.V. Push MC2
25
uit route
14 sep 12783 MHC De Warande MC1
12:05 thuis Rabobank-veld
21 sep 12587 R.M.H.C. de Pelikaan MC1
35
uit route
28 sep 12590 HC Etten-Leur MC1
30
uit route
5 okt 12784 HC Tilburg MC2
30
14:10 thuis Autobedrijf Roks-veld
4 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Etten-Leur MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pelikaan MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Push MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande MC1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Warande MC1Push MC2Pelikaan MC1Etten-Leur MC1Goirle MC1Tilburg MC2
Warande MC1  
Push MC2  
Pelikaan MC1  
Etten-Leur MC1  
Goirle MC1  
Tilburg MC2  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
  Etten-Leur MC1 Pelikaan MC1 10:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Push MC2 Goirle MC1 Push
  Warande MC1 Tilburg MC2 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
  Goirle MC1 Warande MC1 12:05 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan MC1 Push MC2 Sportp. 'Hulsdonk'
  Tilburg MC2 Etten-Leur MC1 Sportp. Bredaseweg
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
  Etten-Leur MC1 Warande MC1 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Pelikaan MC1 Goirle MC1 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push MC2 Tilburg MC2 Push
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
  Etten-Leur MC1 Goirle MC1 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Tilburg MC2 Pelikaan MC1 Sportp. Bredaseweg
  Warande MC1 Push MC2 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
  Goirle MC1 Tilburg MC2 14:10 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan MC1 Warande MC1 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push MC2 Etten-Leur MC1 Push

Vandaag jarig

Lenneke van Berkel

Geerten Paulussen

Remco Scholten

Agenda

24-8 KNHB Arbitragecommis

27-8 Ouder Avond JJ

29-8 Kick-off Trainer/Coa

31-8 Oefenwedstrijden jon

31-8 Oefenwedstrijden jun

2-9 integraal commissieo

19-9 Workshop Jeugdtraine

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren