Kies een ander team :
Meisjes D3
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer - Coach Sabrina van den Hout Email
Trainer - Coach Judith Koomen Email
Trainer - Coach Debbie van Wees Email

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 aug !Oefenwedstrijd Were di D2
11:15 thuis Autobedrijf Roks-veld
31 aug !Oefenwedstrijd Drunen MD3
0
09:00 uit route
7 sep 11564 HC Waalwijk MD2
20
uit route
14 sep 11672 MHCD MD2
12:20 thuis Autobedrijf Roks-veld
21 sep 11673 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD5
10:15 thuis Rabobank-veld
28 sep 11561 VMHC MD1
30
uit route
5 okt 11674 HC Tilburg MD8
30
10:30 thuis Autobedrijf Roks-veld
4 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlijmen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk MD2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Drunen MD2Vlijmen MD1Waalwijk MD2Goirle MD3Den Bosch MD5Tilburg MD8
Drunen MD2  
Vlijmen MD1  
Waalwijk MD2  
Goirle MD3  
Den Bosch MD5  
Tilburg MD8  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
  Drunen MD2 Den Bosch MD5 Rekreatiepark
  Tilburg MD8 Vlijmen MD1 Sportp. Bredaseweg
  Waalwijk MD2 Goirle MD3 Sportp. 'Olympia'
ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
  Den Bosch MD5 Tilburg MD8 Oosterplas
  Goirle MD3 Drunen MD2 12:20 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Vlijmen MD1 Waalwijk MD2 Sportp. 'Hoge Heide'
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
  Drunen MD2 Vlijmen MD1 Rekreatiepark
  Goirle MD3 Den Bosch MD5 10:15 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Waalwijk MD2 Tilburg MD8 Sportp. 'Olympia'
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
  Tilburg MD8 Drunen MD2 Sportp. Bredaseweg
  Vlijmen MD1 Goirle MD3 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk MD2 Den Bosch MD5 Sportp. 'Olympia'
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
  Den Bosch MD5 Vlijmen MD1 Oosterplas
  Drunen MD2 Waalwijk MD2 Rekreatiepark
  Goirle MD3 Tilburg MD8 10:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'

Vandaag jarig

Lenneke van Berkel

Geerten Paulussen

Remco Scholten

Agenda

24-8 KNHB Arbitragecommis

27-8 Ouder Avond JJ

29-8 Kick-off Trainer/Coa

31-8 Oefenwedstrijden jon

31-8 Oefenwedstrijden jun

2-9 integraal commissieo

19-9 Workshop Jeugdtraine

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren