Kies een ander team :
Meisjes C3
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Olaf Strijbosch Email
Coach Alexander Moelands Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 aug !Oefenwedstrijd Drunen MC2
0
10:25 uit route
7 sep 12789 BH&BC Breda MC6
12:20 thuis Autobedrijf Roks-veld
14 sep 13100 ZwartWit MC5
30
uit route
21 sep 13044 MHC Udenhout MC1
20
uit route
28 sep 12788 MHC De Warande MC3
12:05 thuis Rabobank-veld
5 okt 13234 MHCT MC2
25
uit route
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Teteringen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Udenhout MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit MC5 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Goirle MC3Udenhout MC1Warande MC3Zwart-Wit MC5Teteringen MC2Breda MC6
Goirle MC3  
Udenhout MC1  
Warande MC3  
Zwart-Wit MC5  
Teteringen MC2  
Breda MC6  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
  Goirle MC3 Breda MC6 12:20 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Udenhout MC1 Teteringen MC2 Sportpark Sportlaan
  Warande MC3 Zwart-Wit MC5 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
  Breda MC6 Udenhout MC1 Sportp. Burg. de Manlaan
  Teteringen MC2 Warande MC3 Sportp. 'De Gouwen'
  Zwart-Wit MC5 Goirle MC3 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
  Teteringen MC2 Zwart-Wit MC5 Sportp. 'De Gouwen'
  Udenhout MC1 Goirle MC3 Sportpark Sportlaan
  Warande MC3 Breda MC6 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
  Breda MC6 Teteringen MC2 Sportp. Burg. de Manlaan
  Goirle MC3 Warande MC3 12:05 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Udenhout MC1 Zwart-Wit MC5 Sportpark Sportlaan
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
  Teteringen MC2 Goirle MC3 Sportp. 'De Gouwen'
  Warande MC3 Udenhout MC1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit MC5 Breda MC6 Sportpark Ginneken

Vandaag jarig

Lenneke van Berkel

Geerten Paulussen

Remco Scholten

Agenda

24-8 KNHB Arbitragecommis

27-8 Ouder Avond JJ

29-8 Kick-off Trainer/Coa

31-8 Oefenwedstrijden jon

31-8 Oefenwedstrijden jun

2-9 integraal commissieo

19-9 Workshop Jeugdtraine

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren