Kies een ander team :
Dames 1
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer - Coach Mark van Belkom Email
Trainer Sander van Maaren Email
Trainer - Coach Joep Jr van Berkel Email
Manager Marielle Finders Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 7386 HC Horst D1
thuis
17 mei 7670 Hockeyclub Blerick D1
60
11:45 12:45 uit route
24 mei 8136 Maastrichtse Hockey Club MHC D1
thuis
7 jun 8535 MHCD D1
25
12:20 12:45 uit route
14 jun 8885 HC Oirschot D1
thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht D1 12 30 9 3 0 36 12 0
2 Oedenrode D1 12 27 8 3 1 31 13 0
3 Son D1 12 25 7 4 1 33 14 0
4 HOCO D1 12 25 7 4 1 28 16 0
5 Nova D1 12 22 6 4 2 26 20 0
6 Nuenen D1 12 16 4 4 4 25 27 0
7 Horst D1 12 14 4 2 6 25 34 0
8 Goirle D1 12 11 3 2 7 18 30 0
9 Oirschot D1 12 10 2 4 6 19 25 0
10 Drunen D1 12 9 1 6 5 14 23 0
11 Blerick D1 12 4 1 1 10 9 33 0
12 Scoop D1 12 3 0 3 9 11 28 0

Uitslagenmatrix
  Nuenen D1Scoop D1Goirle D1Horst D1Maastricht D1Oedenrode D1Drunen D1HOCO D1Oirschot D1Son D1Blerick D1Nova D1
Nuenen D1   2-1 2-1 1-1 2-1 2-2 4-1
Scoop D1   1-2 2-2 0-2 0-3 1-2
Goirle D1 3-2   1-2 4-1 1-5 1-0
Horst D1 6-3 2-2 4-1   2-3 1-1 0-1
Maastricht D1 3-0 2-0 5-1 6-2   2-1 3-0 5-0
Oedenrode D1 3-2 6-0 2-2   3-0 2-0
Drunen D1 1-1 0-4 1-1 3-2   1-2 1-2 1-1
HOCO D1 4-3 2-2 5-1 1-1   3-0
Oirschot D1 1-1 4-0 3-3 1-1 1-3   4-1 2-5
Son D1 2-0 5-0 2-3 3-3 1-1 3-1   2-2
Blerick D1 1-3 0-3 1-1 1-3 0-3   1-3
Nova D1 3-3 3-1 2-0 0-2 2-2 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. HOCO D1 Oirschot D1 3-0 Definitief
.. Oedenrode D1 Nuenen D1 3-2 Definitief
.. Horst D1 Maastricht D1 2-3 Definitief
.. Goirle D1 Son D1 1-5 Definitief
.. Scoop D1 Drunen D1 2-2 Definitief
.. Blerick D1 Nova D1 1-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Nuenen D1 Goirle D1 2-1 Definitief
.. Son D1 HOCO D1 1-1 Definitief
.. Oirschot D1 Scoop D1 4-0 Definitief
.. Maastricht D1 Blerick D1 3-0 Definitief
.. Nova D1 Oedenrode D1 0-2 Definitief
.. Drunen D1 Horst D1 0-4 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Maastricht D1 Nova D1 5-0 Definitief
.. Goirle D1 Oedenrode D1 1-2 Definitief
.. HOCO D1 Nuenen D1 4-3 Definitief
.. Scoop D1 Son D1 0-3 Definitief
.. Horst D1 Oirschot D1 1-1 Definitief
.. Blerick D1 Drunen D1 1-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Son D1 Horst D1 5-0 Definitief
.. Oedenrode D1 HOCO D1 3-0 Definitief
.. Drunen D1 Maastricht D1 1-1 Definitief
.. Nova D1 Goirle D1 2-0 Definitief
.. Nuenen D1 Scoop D1 2-1 Definitief
.. Oirschot D1 Blerick D1 4-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Drunen D1 Nova D1 1-1 Definitief
.. HOCO D1 Goirle D1 2-2 Definitief
.. Scoop D1 Oedenrode D1 1-2 Definitief
.. Maastricht D1 Oirschot D1 2-1 Definitief
.. Horst D1 Nuenen D1 6-3 Definitief
.. Blerick D1 Son D1 0-3 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Oedenrode D1 Horst D1 6-0 Definitief
.. Nuenen D1 Blerick D1 4-1 Definitief
.. Oirschot D1 Drunen D1 1-1 Definitief
.. Son D1 Maastricht D1 2-3 Definitief
.. Nova D1 HOCO D1 2-2 Definitief
.. Goirle D1 Scoop D1 3-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Horst D1 Goirle D1 4-1 Definitief
.. Scoop D1 HOCO D1 0-2 Definitief
.. Oirschot D1 Nova D1 2-5 Definitief
.. Drunen D1 Son D1 1-2 Definitief
.. Maastricht D1 Nuenen D1 3-0 Definitief
.. Blerick D1 Oedenrode D1 0-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Nuenen D1 Drunen D1 2-1 Definitief
.. Oedenrode D1 Maastricht D1 2-2 Definitief
.. Son D1 Oirschot D1 3-1 Definitief
.. Nova D1 Scoop D1 3-1 Definitief
.. HOCO D1 Horst D1 5-1 Definitief
.. Goirle D1 Blerick D1 1-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Horst D1 Scoop D1 2-2 Definitief
.. Maastricht D1 Goirle D1 5-1 Definitief
.. Blerick D1 HOCO D1 1-3 Definitief
.. Drunen D1 Oedenrode D1 3-2 Definitief
.. Oirschot D1 Nuenen D1 1-1 Definitief
.. Son D1 Nova D1 2-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. HOCO D1 Maastricht D1 1-1 Definitief
.. Horst D1 Nova D1 0-1 Definitief
.. Nuenen D1 Son D1 2-2 Definitief
.. Oedenrode D1 Oirschot D1 2-0 Definitief
.. Goirle D1 Drunen D1 4-1 Definitief
.. Scoop D1 Blerick D1 1-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Oirschot D1 Goirle D1 3-3 Definitief
.. Drunen D1 HOCO D1 1-2 Definitief
.. Blerick D1 Horst D1 1-3 Definitief
.. Maastricht D1 Scoop D1 2-0 Definitief
.. Nova D1 Nuenen D1 3-3 Definitief
.. Son D1 Oedenrode D1 3-3 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Son D1 Goirle D1 2-0 Definitief
.. Nova D1 Blerick D1 4-1 Definitief
.. Oirschot D1 HOCO D1 1-3 Definitief
.. Maastricht D1 Horst D1 6-2 Definitief
.. Drunen D1 Scoop D1 1-1 Definitief
.. Nuenen D1 Oedenrode D1 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Goirle D1 Horst D1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  HOCO D1 Scoop D1 sportp. 'D'n Donk'
  Nova D1 Oirschot D1 12:45 Sportp. 'De Kaldeborn'
  Nuenen D1 Maastricht D1 Sportp. Lissevoort
  Oedenrode D1 Blerick D1 Sportpark 'De Kienehoef'
  Son D1 Drunen D1 Sportpark De Gentiaan
ZONDAG 17 MEI 2020
  Blerick D1 Goirle D1 12:45 Maassenhof
  Drunen D1 Nuenen D1 12:45 Rekreatiepark
  Horst D1 HOCO D1 12:45 De Oude Lind
  Maastricht D1 Oedenrode D1 Sportp. 'Geusselt'
  Oirschot D1 Son D1 12:45 Sportpark 'Moorland'
  Scoop D1 Nova D1 12:45 Sportp. Eggerweg
ZONDAG 24 MEI 2020
  Goirle D1 Maastricht D1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  HOCO D1 Blerick D1 sportp. 'D'n Donk'
  Nova D1 Son D1 12:45 Sportp. 'De Kaldeborn'
  Nuenen D1 Oirschot D1 Sportp. Lissevoort
  Oedenrode D1 Drunen D1 Sportpark 'De Kienehoef'
  Scoop D1 Horst D1 12:45 Sportp. Eggerweg
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Blerick D1 Scoop D1 12:45 Maassenhof
  Drunen D1 Goirle D1 12:45 Rekreatiepark
  Maastricht D1 HOCO D1 Sportp. 'Geusselt'
  Nova D1 Horst D1 12:45 Sportp. 'De Kaldeborn'
  Oirschot D1 Oedenrode D1 12:45 Sportpark 'Moorland'
  Son D1 Nuenen D1 Sportpark De Gentiaan
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Goirle D1 Oirschot D1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  HOCO D1 Drunen D1 sportp. 'D'n Donk'
  Horst D1 Blerick D1 12:45 De Oude Lind
  Nuenen D1 Nova D1 Sportp. Lissevoort
  Oedenrode D1 Son D1 Sportpark 'De Kienehoef'
  Scoop D1 Maastricht D1 Sportp. Eggerweg

Vandaag jarig

Kees Arends

Michèle Bloem

Agenda

3-6 Jubileummiddag Jongs

3-6 Bestuursvergadering

17-6 Voorzittersvergaderi

20-6 Lustrum Weekend

25-6 Sportdag OBS 't Schr

27-6 D-kamp

30-6 Algemene Ledenvergad

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren