Kies een ander team :
Dames 3
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Sabrina van Seeters Email
Trainer - Coach Erik Baeten Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 nov 9523 B.H.V. Push D5
12:45 thuis Autobedrijf Roks-veld
15 mrt 9237 Hockeyclub Prinsenbeek D2
30
uit route
22 mrt 9525 HC Tilburg D6
30
thuis
29 mrt 8810 HC Waalwijk D2
20
uit route
5 apr 9517 R.M.H.C. de Pelikaan D2
thuis
19 apr 9063 B.H.V. Push D4
25
uit route
3 mei 9518 HC Etten-Leur D4
thuis
10 mei 9522 ZwartWit D4
thuis
17 mei 8832 MHC Rapide D2
60
09:45 10:45 uit route
24 mei 9524 Were Di Tilburg D3
thuis
14 jun 9816 B.H.V. Push D5
25
uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapide D2 8 21 7 0 1 41 8 0
2 Etten-Leur D4 8 18 6 0 2 23 13 0
3 Were Di D3 8 18 5 3 0 19 9 0
4 Tilburg D6 8 16 5 1 2 25 5 0
5 Prinsenbeek D2 8 16 5 1 2 24 19 0
6 Push D4 7 11 3 2 2 17 17 0
7 Goirle D3 9 11 3 2 4 22 23 0
8 Push D5 8 9 3 0 5 13 26 0
9 Pelikaan D2 8 6 2 0 6 5 20 0
10 Waalwijk D2 8 1 0 1 7 13 34 0
11 Zwart-Wit D4 8 0 0 0 8 7 35 0

Uitslagenmatrix
  Waalwijk D2 (O)Rapide D2 (O)Pelikaan D2 (O)Etten-Leur D4Push D4Prinsenbeek D2 (O)Zwart-Wit D4Goirle D3Push D5Were Di D3Tilburg D6
Waalwijk D2 (O)   1-7 2-4 2-5 2-4
Rapide D2 (O)   3-0 6-0 7-1 1-2
Pelikaan D2 (O)   2-4 0-2 0-3 1-0
Etten-Leur D4 5-0   1-3 4-2 2-4
Push D4 3-1   3-1 5-0
Prinsenbeek D2 (O) 2-2   3-0 1-3
Zwart-Wit D4 1-8 1-2 1-2   1-6 2-3
Goirle D3 2-2 2-4 5-2 2-5  
Push D5 6-2 1-5 2-0 1-4  
Were Di D3 2-2 2-0 1-1   1-1
Tilburg D6 3-1 0-1 9-0 4-0 5-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Push D4 Zwart-Wit D4 3-1 Definitief
.. Rapide D2 (O) Pelikaan D2 (O) 3-0 Definitief
.. Waalwijk D2 (O) Were Di D3 2-4 Definitief
.. Etten-Leur D4 Goirle D3 4-2 Definitief
.. Prinsenbeek D2 (O) Push D5 3-0 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Goirle D3 Prinsenbeek D2 (O) 2-5 Definitief
.. Tilburg D6 Etten-Leur D4 0-1 Definitief
.. Zwart-Wit D4 Rapide D2 (O) 1-8 Definitief
.. Push D5 Waalwijk D2 (O) 6-2 Definitief
.. Were Di D3 Push D4 2-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Waalwijk D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-5 Definitief
.. Tilburg D6 Goirle D3 4-0 Definitief
.. Push D4 Push D5 5-0 Definitief
.. Rapide D2 (O) Were Di D3 1-2 Definitief
.. Etten-Leur D4 Pelikaan D2 (O) 5-0 Definitief
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
.. Rapide D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 7-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Pelikaan D2 (O) Tilburg D6 1-0 Definitief
.. Push D5 Rapide D2 (O) 1-5 Definitief
.. Prinsenbeek D2 (O) Push D4 2-2 Definitief
.. Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 1-2 Definitief
.. Goirle D3 Waalwijk D2 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Push D4 Waalwijk D2 (O) 3-1 Definitief
.. Pelikaan D2 (O) Goirle D3 0-2 Definitief
.. Etten-Leur D4 Were Di D3 2-4 Definitief
.. Tilburg D6 Zwart-Wit D4 9-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Waalwijk D2 (O) Rapide D2 (O) 1-7 Definitief
.. Were Di D3 Tilburg D6 1-1 Definitief
.. Zwart-Wit D4 Pelikaan D2 (O) 1-2 Definitief
.. Goirle D3 Push D4 5-2 Definitief
.. Push D5 Etten-Leur D4 1-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Tilburg D6 Push D5 5-0 Definitief
.. Zwart-Wit D4 Goirle D3 1-6 Definitief
.. Rapide D2 (O) Push D4 6-0 Definitief
.. Etten-Leur D4 Prinsenbeek D2 (O) 1-3 Definitief
.. Pelikaan D2 (O) Were Di D3 0-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Prinsenbeek D2 (O) Tilburg D6 1-3 Definitief
.. Goirle D3 Rapide D2 (O) 2-4 Definitief
.. Waalwijk D2 (O) Etten-Leur D4 2-4 Definitief
.. Push D5 Pelikaan D2 (O) 2-0 Definitief
.. Were Di D3 Zwart-Wit D4 2-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Zwart-Wit D4 Push D5 2-3 Definitief
.. Tilburg D6 Waalwijk D2 (O) 3-1 Definitief
.. Pelikaan D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-4 Definitief
.. Were Di D3 Goirle D3 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Prinsenbeek D2 (O) Zwart-Wit D4 13:00 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Tilburg D6 15:15 Push
  Push D5 Were Di D3 13:30 Push
  Rapide D2 (O) Etten-Leur D4 10:45 Wittebrugstraat
  Waalwijk D2 (O) Pelikaan D2 (O) 12:45 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Goirle D3 Push D5 12:45 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2 (O) Push D4 11:00 Sportp. 'Hulsdonk'
  Tilburg D6 Rapide D2 (O) 14:30 Sportp. Bredaseweg
  Were Di D3 Prinsenbeek D2 (O) 12:15 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Waalwijk D2 (O) 14:45 Sportpark Ginneken
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Etten-Leur D4 Push D4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Etten-Leur D4 Tilburg D6 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Prinsenbeek D2 (O) Goirle D3 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Were Di D3 Push
  Rapide D2 (O) Zwart-Wit D4 10:45 Wittebrugstraat
  Waalwijk D2 (O) Push D5 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Goirle D3 Tilburg D6 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2 (O) Etten-Leur D4 Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek D2 (O) Waalwijk D2 (O) Sportp. 'De Heikant'
  Push D5 Push D4 Push
  Were Di D3 Rapide D2 (O) Koningshoeve
ZONDAG 29 MAART 2020
  Etten-Leur D4 Zwart-Wit D4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Push D4 Prinsenbeek D2 (O) Push
  Rapide D2 (O) Push D5 10:45 Wittebrugstraat
  Tilburg D6 Pelikaan D2 (O) Sportp. Bredaseweg
  Waalwijk D2 (O) Goirle D3 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Goirle D3 Pelikaan D2 (O) Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Prinsenbeek D2 (O) Rapide D2 (O) Sportp. 'De Heikant'
  Waalwijk D2 (O) Push D4 Sportp. 'Olympia'
  Were Di D3 Etten-Leur D4 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Tilburg D6 Sportpark Ginneken
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Etten-Leur D4 Push D5 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Pelikaan D2 (O) Zwart-Wit D4 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D4 Goirle D3 Push
  Rapide D2 (O) Waalwijk D2 (O) 10:45 Wittebrugstraat
  Tilburg D6 Were Di D3 Sportp. Bredaseweg
ZONDAG 3 MEI 2020
  Goirle D3 Etten-Leur D4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2 (O) Rapide D2 (O) Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D5 Prinsenbeek D2 (O) Push
  Were Di D3 Waalwijk D2 (O) Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Push D4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 10 MEI 2020
  Goirle D3 Zwart-Wit D4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Prinsenbeek D2 (O) Etten-Leur D4 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Rapide D2 (O) Push
  Push D5 Tilburg D6 Push
  Were Di D3 Pelikaan D2 (O) Koningshoeve
ZONDAG 17 MEI 2020
  Etten-Leur D4 Waalwijk D2 (O) Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Pelikaan D2 (O) Push D5 Sportp. 'Hulsdonk'
  Rapide D2 (O) Goirle D3 10:45 Wittebrugstraat
  Tilburg D6 Prinsenbeek D2 (O) Sportp. Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Were Di D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 24 MEI 2020
  Goirle D3 Were Di D3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Prinsenbeek D2 (O) Pelikaan D2 (O) Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Etten-Leur D4 Push
  Push D5 Zwart-Wit D4 Push
  Waalwijk D2 (O) Tilburg D6 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Etten-Leur D4 Rapide D2 (O) Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Pelikaan D2 (O) Waalwijk D2 (O) Sportp. 'Hulsdonk'
  Tilburg D6 Push D4 Sportp. Bredaseweg
  Were Di D3 Push D5 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Prinsenbeek D2 (O) Sportpark Ginneken
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Prinsenbeek D2 (O) Were Di D3 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Pelikaan D2 (O) Push
  Push D5 Goirle D3 Push
  Rapide D2 (O) Tilburg D6 Wittebrugstraat
  Waalwijk D2 (O) Zwart-Wit D4 Sportp. 'Olympia'

Vandaag jarig

Maxime van de Plas

Maxime Wolters

Agenda

19-11 Bespreking / eten H1

20-11 Zaalhockey informati

26-11 Bestuursvergadering

6-1 integraal commissie-

17-4 Koningsspelen 2020 -

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren