Kies een ander team :
Dames Jong 2
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Harrie van den Broek Email
Coach Lidia Gounalakis Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 mrt 40100 MHC De Warande DJ1
thuis
22 mrt 40019 Hockeyclub Hilvarenbeek DJ1
15
11:15 12:00 uit route
29 mrt 40101 V.M.H.C. Geel-Zwart DJ1
thuis
5 apr 40092 B.N.M.H.C. Zwart-Wit DJ2
30
uit route
19 apr 40102 HOCO DJ2
thuis
10 mei 40044 MHC De Warande DJ1
25
uit route
17 mei 40103 Hockeyclub Hilvarenbeek DJ1
thuis
24 mei 40050 V.M.H.C. Geel-Zwart DJ1
40
uit route
7 jun 40104 B.N.M.H.C. Zwart-Wit DJ2
thuis
14 jun 40081 HOCO DJ2
20
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Hilvarenbeek DJ1Warande DJ1Geel-Zwart DJ1HOCO DJ2Zwart-Wit DJ2Goirle DJ2
Hilvarenbeek DJ1  
Warande DJ1  
Geel-Zwart DJ1  
HOCO DJ2  
Zwart-Wit DJ2  
Goirle DJ2  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 MAART 2020
  Goirle DJ2 Warande DJ1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  HOCO DJ2 Hilvarenbeek DJ1 14:45 sportp. 'D'n Donk'
  Zwart-Wit DJ2 Geel-Zwart DJ1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 22 MAART 2020
  Geel-Zwart DJ1 HOCO DJ2 13:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Hilvarenbeek DJ1 Goirle DJ2 12:00 Sportp. 'De Roodloop'
  Warande DJ1 Zwart-Wit DJ2 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 29 MAART 2020
  Goirle DJ2 Geel-Zwart DJ1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  HOCO DJ2 Zwart-Wit DJ2 12:45 sportp. 'D'n Donk'
  Hilvarenbeek DJ1 Warande DJ1 12:30 Sportp. 'De Roodloop'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Geel-Zwart DJ1 Hilvarenbeek DJ1 11:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  HOCO DJ2 Warande DJ1 sportp. 'D'n Donk'
  Zwart-Wit DJ2 Goirle DJ2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Goirle DJ2 HOCO DJ2 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek DJ1 Zwart-Wit DJ2 12:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Warande DJ1 Geel-Zwart DJ1 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Geel-Zwart DJ1 Zwart-Wit DJ2 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Hilvarenbeek DJ1 HOCO DJ2 14:00 Sportp. 'De Roodloop'
  Warande DJ1 Goirle DJ2 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Goirle DJ2 Hilvarenbeek DJ1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  HOCO DJ2 Geel-Zwart DJ1 sportp. 'D'n Donk'
  Zwart-Wit DJ2 Warande DJ1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 24 MEI 2020
  Geel-Zwart DJ1 Goirle DJ2 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Warande DJ1 Hilvarenbeek DJ1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit DJ2 HOCO DJ2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Goirle DJ2 Zwart-Wit DJ2 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek DJ1 Geel-Zwart DJ1 Sportp. 'De Roodloop'
  Warande DJ1 HOCO DJ2 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Geel-Zwart DJ1 Warande DJ1 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  HOCO DJ2 Goirle DJ2 sportp. 'D'n Donk'
  Zwart-Wit DJ2 Hilvarenbeek DJ1 Sportpark Ginneken

Vandaag jarig

Jort Bles

Agenda

4-3 Bestuursvergadering

5-3 Veterinnen thuis

7-3 Oefenwedstrijden voo

25-3 Voorzittersvergaderi

2-4 Veterinnen thuis

5-4 Sponsorbijeenkomst

8-4 Bestuursvergadering

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren