Kies een ander team :
Heren 2
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Bram Visschers Email
Wedstrijdformulier Tanno Vissers Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 nov 7391 HC Tilburg H6
10:30 thuis Rabobank-veld
24 nov 7197 MHCD H2 (O)
25
10:05 10:30 uit route
15 mrt 7392 HC Oranje Rood H8
25
thuis
22 mrt 8136 Were Di Tilburg H4
15
uit route
5 apr 7390 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H7
thuis
19 apr 7894 Rosmalen H2
30
uit route
3 mei 7156 Don Quishoot H2
0
uit route
10 mei 7383 Berkel Enschot H4
thuis
17 mei 8051 HC Waalwijk H2
20
uit route
24 mei 7386 MHCD H3
thuis
7 jun 8467 HC Tilburg H6
uit route
14 jun 7385 MHCD H2
thuis
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot H4 9 27 9 0 0 31 6 0
2 Rosmalen H2 8 21 7 0 1 40 18 0
3 Den Bosch H7 8 18 6 0 2 24 13 0
4 Waalwijk H2 8 16 5 1 2 18 14 0
5 Tilburg H6 8 13 4 1 3 28 16 0
6 Drunen H3 8 12 4 0 4 19 20 0
7 Were Di H4 8 7 2 1 5 17 32 0
8 Goirle H2 8 6 2 0 6 19 24 0
9 Drunen H2 8 6 2 0 6 12 25 0
10 Don Quishoot H2 8 4 1 1 6 9 32 0
11 Oranje-Rood H8 9 3 1 0 8 12 29 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Enschot H4Don Quishoot H2 (O)Drunen H2 (O)Drunen H3Goirle H2 (O)Rosmalen H2 (O)Waalwijk H2 (O)Were Di H4Den Bosch H7Tilburg H6Oranje-Rood H8
Berkel-Enschot H4   4-0 4-0 5-1 2-0 3-1
Don Quishoot H2 (O) 1-5   3-2 0-4 1-2
Drunen H2 (O)   2-6 0-1 3-2 4-1
Drunen H3 3-0   3-2 2-4 4-2
Goirle H2 (O) 5-1   4-6 1-3 3-1
Rosmalen H2 (O) 9-0   5-3 3-1 5-4
Waalwijk H2 (O) 3-1   2-2 0-3 2-5
Were Di H4 1-4 4-3   2-6 3-1
Den Bosch H7 1-2 5-1 3-2   3-2
Tilburg H6 1-2 2-2 4-0 8-1  
Oranje-Rood H8 2-1 2-6 0-3 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Were Di H4 Oranje-Rood H8 3-1 Definitief
.. Goirle H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 5-1 Definitief
.. Den Bosch H7 Drunen H2 (O) 5-1 Definitief
.. Berkel-Enschot H4 Drunen H3 4-0 Definitief
.. Rosmalen H2 (O) Tilburg H6 5-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Don Quishoot H2 (O) Den Bosch H7 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood H8 Goirle H2 (O) 2-1 Definitief
.. Drunen H3 Waalwijk H2 (O) 2-4 Definitief
.. Tilburg H6 Berkel-Enschot H4 1-2 Definitief
.. Drunen H2 (O) Rosmalen H2 (O) 2-6 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Den Bosch H7 Oranje-Rood H8 3-2 Definitief
.. Rosmalen H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 9-0 Definitief
.. Berkel-Enschot H4 Drunen H2 (O) 4-0 Definitief
.. Goirle H2 (O) Were Di H4 3-1 Definitief
.. Waalwijk H2 (O) Tilburg H6 2-5 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Don Quishoot H2 (O) Berkel-Enschot H4 1-5 Definitief
.. Tilburg H6 Drunen H3 4-0 Definitief
.. Were Di H4 Den Bosch H7 2-6 Definitief
.. Drunen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 0-1 Definitief
.. Oranje-Rood H8 Rosmalen H2 (O) 2-6 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Rosmalen H2 (O) Were Di H4 5-3 Definitief
.. Waalwijk H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 3-1 Definitief
.. Den Bosch H7 Goirle H2 (O) 3-2 Definitief
.. Berkel-Enschot H4 Oranje-Rood H8 3-1 Definitief
.. Drunen H3 Drunen H2 (O) 3-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Oranje-Rood H8 Waalwijk H2 (O) 0-3 Definitief
.. Don Quishoot H2 (O) Drunen H3 0-4 Definitief
.. Drunen H2 (O) Tilburg H6 3-2 Definitief
.. Goirle H2 (O) Rosmalen H2 (O) 4-6 Definitief
.. Were Di H4 Berkel-Enschot H4 1-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Berkel-Enschot H4 Goirle H2 (O) 5-1 Definitief
.. Waalwijk H2 (O) Were Di H4 2-2 Definitief
.. Tilburg H6 Don Quishoot H2 (O) 2-2 Definitief
.. Rosmalen H2 (O) Den Bosch H7 3-1 Definitief
.. Drunen H3 Oranje-Rood H8 4-2 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Den Bosch H7 Berkel-Enschot H4 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood H8 Tilburg H6 1-2 Definitief
.. Were Di H4 Drunen H3 4-3 Definitief
.. Goirle H2 (O) Waalwijk H2 (O) 1-3 Definitief
.. Don Quishoot H2 (O) Drunen H2 (O) 3-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Waalwijk H2 (O) Den Bosch H7 0-3 Definitief
.. Tilburg H6 Were Di H4 8-1 Definitief
.. Drunen H2 (O) Oranje-Rood H8 4-1 Definitief
.. Berkel-Enschot H4 Rosmalen H2 (O) 2-0 Definitief
.. Drunen H3 Goirle H2 (O) 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Den Bosch H7 Drunen H3 14:15 Oosterplas
  Goirle H2 (O) Tilburg H6 10:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood H8 Don Quishoot H2 (O) 15:00 Genneper Parken
  Rosmalen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 14:15 Sportpark Maliskamp
  Were Di H4 Drunen H2 (O) 16:00 Koningshoeve
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Don Quishoot H2 (O) Were Di H4 16:45 S Sport Centrum (T.U.)
  Drunen H2 (O) Goirle H2 (O) 10:30 Rekreatiepark
  Drunen H3 Rosmalen H2 (O) 10:30 Rekreatiepark
  Tilburg H6 Den Bosch H7 14:15 Sportp. Bredaseweg
  Waalwijk H2 (O) Berkel-Enschot H4 12:45 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Berkel-Enschot H4 Tilburg H6 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Don Quishoot H2 (O) Oosterplas
  Goirle H2 (O) Oranje-Rood H8 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rosmalen H2 (O) Drunen H2 (O) Sportpark Maliskamp
  Waalwijk H2 (O) Drunen H3 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Don Quishoot H2 (O) Rosmalen H2 (O) S Sport Centrum (T.U.)
  Drunen H2 (O) Berkel-Enschot H4 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Den Bosch H7 Genneper Parken
  Tilburg H6 Waalwijk H2 (O) Sportp. Bredaseweg
  Were Di H4 Goirle H2 (O) Koningshoeve
ZONDAG 29 MAART 2020
  Berkel-Enschot H4 Don Quishoot H2 (O) Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Were Di H4 Oosterplas
  Drunen H3 Tilburg H6 Rekreatiepark
  Rosmalen H2 (O) Oranje-Rood H8 Sportpark Maliskamp
  Waalwijk H2 (O) Drunen H2 (O) Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Don Quishoot H2 (O) Waalwijk H2 (O) S Sport Centrum (T.U.)
  Drunen H2 (O) Drunen H3 Rekreatiepark
  Goirle H2 (O) Den Bosch H7 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood H8 Berkel-Enschot H4 Genneper Parken
  Were Di H4 Rosmalen H2 (O) Koningshoeve
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Berkel-Enschot H4 Were Di H4 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Drunen H3 Don Quishoot H2 (O) Rekreatiepark
  Rosmalen H2 (O) Goirle H2 (O) Sportpark Maliskamp
  Tilburg H6 Drunen H2 (O) Sportp. Bredaseweg
  Waalwijk H2 (O) Oranje-Rood H8 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 3 MEI 2020
  Don Quishoot H2 (O) Goirle H2 (O) S Sport Centrum (T.U.)
  Drunen H2 (O) Den Bosch H7 Rekreatiepark
  Drunen H3 Berkel-Enschot H4 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Were Di H4 Genneper Parken
  Tilburg H6 Rosmalen H2 (O) Sportp. Bredaseweg
ZONDAG 10 MEI 2020
  Den Bosch H7 Rosmalen H2 (O) Oosterplas
  Don Quishoot H2 (O) Tilburg H6 S Sport Centrum (T.U.)
  Goirle H2 (O) Berkel-Enschot H4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood H8 Drunen H3 Genneper Parken
  Were Di H4 Waalwijk H2 (O) Koningshoeve
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berkel-Enschot H4 Den Bosch H7 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Drunen H2 (O) Don Quishoot H2 (O) Rekreatiepark
  Drunen H3 Were Di H4 Rekreatiepark
  Tilburg H6 Oranje-Rood H8 Sportp. Bredaseweg
  Waalwijk H2 (O) Goirle H2 (O) Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Den Bosch H7 Waalwijk H2 (O) Oosterplas
  Goirle H2 (O) Drunen H3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood H8 Drunen H2 (O) Genneper Parken
  Rosmalen H2 (O) Berkel-Enschot H4 Sportpark Maliskamp
  Were Di H4 Tilburg H6 Koningshoeve
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Don Quishoot H2 (O) Oranje-Rood H8 S Sport Centrum (T.U.)
  Drunen H2 (O) Were Di H4 Rekreatiepark
  Drunen H3 Den Bosch H7 Rekreatiepark
  Tilburg H6 Goirle H2 (O) Sportp. Bredaseweg
  Waalwijk H2 (O) Rosmalen H2 (O) Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Berkel-Enschot H4 Waalwijk H2 (O) Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Tilburg H6 Oosterplas
  Goirle H2 (O) Drunen H2 (O) Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rosmalen H2 (O) Drunen H3 Sportpark Maliskamp
  Were Di H4 Don Quishoot H2 (O) Koningshoeve

Vandaag jarig

Maxime van de Plas

Maxime Wolters

Agenda

19-11 Bespreking / eten H1

20-11 Zaalhockey informati

26-11 Bestuursvergadering

6-1 integraal commissie-

17-4 Koningsspelen 2020 -

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren