Kies een ander team :
Dames 2
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Marloes Pullens Email
Trainer Bart Tijhof Email
Trainer Chris de Pijper Email
Aanvoerder Marloes de Brouwer Email

Nog 19 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 sep 9808 MHC De Warande D2
14:00 thuis Rabobank-veld
4 okt 9945 SMHC De Hopbel D2
30
10:15 10:45 uit route
11 okt 10029 Oss D2
11:00 thuis Autobedrijf Roks-veld
25 okt 10106 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3
30
uit route
1 nov 10250 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D2
14:00 thuis Rabobank-veld
8 nov 10384 Berkel Enschot D2
15
11:00 11:15 uit route
15 nov 10488 HC Etten-Leur D3
15:45 thuis Autobedrijf Roks-veld
22 nov 10529 MHC DES D2
20
10:40 11:00 uit route
7 mrt 10618 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3
30
uit route
14 mrt 10811 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4
thuis
21 mrt 10828 HC Etten-Leur D2
thuis
28 mrt 10978 MHC De Warande D2
25
uit route
11 apr 11049 SMHC De Hopbel D2
thuis
18 apr 11152 Oss D2
45
uit route
25 apr 11270 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3
thuis
16 mei 11424 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D2
30
uit route
30 mei 11491 Berkel Enschot D2
thuis
6 jun 11570 HC Etten-Leur D3
30
uit route
13 jun 11712 MHC DES D2
thuis
10 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES D2 3 9 3 0 0 13 2 0
2 Goirle D2 3 9 3 0 0 13 5 0
3 Zwart-Wit D2 3 7 2 1 0 11 2 0
4 Oss D2 3 7 2 1 0 9 3 0
5 Hopbel D2 3 4 1 1 1 5 4 0
6 Berkel-Enschot D2 3 4 1 1 1 2 4 0
7 Etten-Leur D3 3 3 1 0 2 9 10 0
8 Zwart-Wit D3 3 3 1 0 2 8 9 0
9 Den Bosch D3 3 3 1 0 2 4 7 0
10 Warande D2 3 3 1 0 2 5 11 0
11 Den Bosch D4 3 0 0 0 3 4 14 0
12 Etten-Leur D2 3 0 0 0 3 3 15 0

Uitslagenmatrix
  Oss D2-OEtten-Leur D2Zwart-Wit D2-OBerkel-Enschot D2-OHopbel D2-OWarande D2-OEtten-Leur D3Goirle D2Zwart-Wit D3Den Bosch D3Den Bosch D4DES D2
Oss D2-O   1-1 5-2
Etten-Leur D2   1-3 0-7
Zwart-Wit D2-O   5-0 5-1
Berkel-Enschot D2-O 0-3  
Hopbel D2-O 1-1   1-2
Warande D2-O   2-6 2-1
Etten-Leur D3 1-3  
Goirle D2   5-2
Zwart-Wit D3  
Den Bosch D3 0-1   4-1
Den Bosch D4 2-5  
DES D2 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Hopbel D2-O Berkel-Enschot D2-O 1-1 Definitief
.. Oss D2-O Zwart-Wit D2-O 1-1 Definitief
.. Warande D2-O Etten-Leur D3 2-6 Definitief
.. Etten-Leur D2 DES D2 0-7 Definitief
.. Goirle D2 Zwart-Wit D3 5-2 Definitief
.. Den Bosch D3 Den Bosch D4 4-1 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Zwart-Wit D2-O Den Bosch D3 5-0 Definitief
.. Den Bosch D4 Goirle D2 2-5 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O Oss D2-O 0-3 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 (5-2)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. DES D2 Warande D2-O 4-1 Definitief
.. Etten-Leur D3 Hopbel D2-O 1-3 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Oss D2-O Etten-Leur D3 5-2 Definitief
.. Hopbel D2-O DES D2 1-2 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Den Bosch D4 5-1 Definitief
.. Etten-Leur D2 Goirle D2 1-3 Definitief
.. Warande D2-O Zwart-Wit D3 2-1 Definitief
.. Den Bosch D3 Berkel-Enschot D2-O 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
  Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D2-O 11:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 Oss D2-O 14:30 Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Etten-Leur D2 10:00 Oosterplas
  Etten-Leur D3 Den Bosch D3 12:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Warande D2-O 14:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Zwart-Wit D3 Hopbel D2-O 16:30 Sportpark Ginneken
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
  Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D4 14:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D3 DES D2 14:00 Oosterplas
  Hopbel D2-O Goirle D2 10:45 Sportp. Rooiseheide
  Oss D2-O Zwart-Wit D3 10:30 Gem. sportpark
  Warande D2-O Etten-Leur D2 13:00 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D3 10:45 Sportpark Ginneken
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
  DES D2 Zwart-Wit D2-O 14:30 Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Warande D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D2 Hopbel D2-O 12:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O 14:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Oss D2-O 11:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Zwart-Wit D3 Den Bosch D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 25 OKTOBER 2020
  Berkel-Enschot D2-O DES D2 11:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D3 Goirle D2 Oosterplas
  Etten-Leur D3 Den Bosch D4 12:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Hopbel D2-O Warande D2-O 14:30 Sportp. Rooiseheide
  Oss D2-O Etten-Leur D2 Gem. sportpark
  Zwart-Wit D2-O Zwart-Wit D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
  DES D2 Etten-Leur D3 14:30 Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Hopbel D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D2 Den Bosch D3 10:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Zwart-Wit D2-O 14:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Warande D2-O Oss D2-O Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D3 Berkel-Enschot D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
  Berkel-Enschot D2-O Goirle D2 11:15 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 Den Bosch D4 10:45 Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D3 Warande D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D3 Zwart-Wit D3 14:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Oss D2-O Hopbel D2-O Gem. sportpark
  Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Etten-Leur D2 Berkel-Enschot D2-O 10:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Etten-Leur D3 15:45 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hopbel D2-O Den Bosch D3 11:00 Sportp. Rooiseheide
  Oss D2-O Den Bosch D4 Gem. sportpark
  Warande D2-O Zwart-Wit D2-O Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D3 DES D2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Berkel-Enschot D2-O Warande D2-O 11:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 Goirle D2 11:00 Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D3 Oss D2-O Oosterplas
  Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 Oosterplas
  Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 14:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Zwart-Wit D2-O Hopbel D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 7 MAART 2021
  Berkel-Enschot D2-O Hopbel D2-O Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 Etten-Leur D2 Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Den Bosch D3 Oosterplas
  Etten-Leur D3 Warande D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Zwart-Wit D2-O Oss D2-O Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 Goirle D2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 14 MAART 2021
  Den Bosch D3 Zwart-Wit D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D2 Zwart-Wit D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Den Bosch D4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hopbel D2-O Etten-Leur D3 Sportp. Rooiseheide
  Oss D2-O Berkel-Enschot D2-O Gem. sportpark
  Warande D2-O DES D2 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 21 MAART 2021
  Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 Hopbel D2-O Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Zwart-Wit D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D3 Oss D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Etten-Leur D2 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Zwart-Wit D3 Warande D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 28 MAART 2021
  Den Bosch D3 Etten-Leur D3 Oosterplas
  Etten-Leur D2 Den Bosch D4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Hopbel D2-O Zwart-Wit D3 Sportp. Rooiseheide
  Oss D2-O DES D2 Gem. sportpark
  Warande D2-O Goirle D2 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Berkel-Enschot D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 11 APRIL 2021
  DES D2 Den Bosch D3 Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Berkel-Enschot D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D2 Warande D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Zwart-Wit D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Hopbel D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Zwart-Wit D3 Oss D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D3 Zwart-Wit D3 Oosterplas
  Hopbel D2-O Etten-Leur D2 Sportp. Rooiseheide
  Oss D2-O Goirle D2 Gem. sportpark
  Warande D2-O Den Bosch D4 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O DES D2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 25 APRIL 2021
  DES D2 Berkel-Enschot D2-O Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Etten-Leur D3 Oosterplas
  Etten-Leur D2 Oss D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Den Bosch D3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Warande D2-O Hopbel D2-O Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D3 Zwart-Wit D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 16 MEI 2021
  Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D3 Etten-Leur D2 Oosterplas
  Etten-Leur D3 DES D2 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Hopbel D2-O Den Bosch D4 Sportp. Rooiseheide
  Oss D2-O Warande D2-O Gem. sportpark
  Zwart-Wit D2-O Goirle D2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 30 MEI 2021
  Den Bosch D4 DES D2 Oosterplas
  Etten-Leur D2 Zwart-Wit D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Berkel-Enschot D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hopbel D2-O Oss D2-O Sportp. Rooiseheide
  Warande D2-O Den Bosch D3 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D2 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 Zwart-Wit D3 Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D3 Hopbel D2-O Oosterplas
  Den Bosch D4 Oss D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D3 Goirle D2 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Zwart-Wit D2-O Warande D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Etten-Leur D2 Etten-Leur D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 DES D2 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hopbel D2-O Zwart-Wit D2-O Sportp. Rooiseheide
  Oss D2-O Den Bosch D3 Gem. sportpark
  Warande D2-O Berkel-Enschot D2-O Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D3 Den Bosch D4 Sportpark Ginneken

Vandaag jarig

Jesse Boon

Welna van Herpt-Poorta

Monica Kuijpers

Julide Serbest

Agenda

10-11 Scheidsrechtersexame

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren