Kies een ander team :
Dames 3
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Sabrina van Seeters Email
Trainer Erik Baeten Email
Trainer Maarten Schrauwers Email
Trainer Rein van Iersel Email
Aanvoerder Hilde Smeijers Email

Nog 19 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 sep 9826 R.M.H.C. de Pelikaan D2
35
10:25 11:00 uit route
4 okt 9943 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4
11:30 thuis Autobedrijf Roks-veld
11 okt 10005 B.H.V. Push D5
25
uit route
25 okt 10147 MHC Rapide D2
11:30 thuis Autobedrijf Roks-veld
1 nov 10300 Hockeyclub Prinsenbeek D2
30
10:30 11:00 uit route
8 nov 10326 MHCT D1
25
uit route
15 nov 10436 HC Etten-Leur D4
10:30 thuis Rabobank-veld
22 nov 10578 HC Tilburg D6
uit route
7 mrt 10667 BH&BC Breda D3
25
uit route
14 mrt 10759 B.H.V. Push D4
thuis
21 mrt 10854 Were Di Tilburg D3
15
uit route
28 mrt 10963 R.M.H.C. de Pelikaan D2
thuis
11 apr 11050 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4
30
uit route
18 apr 11167 B.H.V. Push D5
thuis
25 apr 11236 MHC Rapide D2
60
uit route
16 mei 11371 Hockeyclub Prinsenbeek D2
thuis
30 mei 11439 MHCT D1
thuis
6 jun 11542 HC Etten-Leur D4
30
uit route
13 jun 11660 HC Tilburg D6
30
thuis
9 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Teteringen D1 3 9 3 0 0 7 1 0
2 Push D5 3 7 2 1 0 8 5 0
3 Were Di D3 3 6 2 0 1 11 6 0
4 Goirle D3 3 6 2 0 1 5 5 0
5 Pelikaan D2 3 4 1 1 1 4 4 0
6 Zwart-Wit D4 3 4 1 1 1 3 3 0
7 Prinsenbeek D2 3 4 1 1 1 5 6 0
8 Etten-Leur D4 2 3 1 0 1 4 3 0
9 Tilburg D6 3 3 1 0 2 3 6 0
10 Push D4 3 1 0 1 2 2 4 0
11 Rapide D2 3 1 0 1 2 3 7 0
12 Breda D3 2 0 0 0 2 1 6 0

Uitslagenmatrix
  Rapide D2-OPelikaan D2Etten-Leur D4Push D4Prinsenbeek D2-OZwart-Wit D4Breda D3Goirle D3Push D5Were Di D3Teteringen D1Tilburg D6
Rapide D2-O   0-1 1-1
Pelikaan D2   3-3
Etten-Leur D4   1-3
Push D4   1-2
Prinsenbeek D2-O   2-2
Zwart-Wit D4 1-0  
Breda D3   1-3
Goirle D3 3-0   0-4
Push D5 1-0   4-2
Were Di D3 5-2  
Teteringen D1 1-0   3-0
Tilburg D6 0-3 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Zwart-Wit D4 Pelikaan D2 1-0 Definitief
.. Push D5 Were Di D3 4-2 Definitief
.. Etten-Leur D4 Prinsenbeek D2-O 1-3 Definitief
.. Rapide D2-O Push D4 1-1 Definitief
.. Goirle D3 Breda D3 3-0 Definitief
.. Teteringen D1 Tilburg D6 3-0 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Pelikaan D2 Push D5 3-3 Definitief
.. Were Di D3 Rapide D2-O 5-2 Definitief
.. Breda D3 Teteringen D1 1-3 Definitief
.. Tilburg D6 Etten-Leur D4 0-3 Definitief
.. Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D4 2-2 Definitief
.. Push D4 Goirle D3 1-2 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Goirle D3 Were Di D3 0-4 Definitief
.. Rapide D2-O Pelikaan D2 0-1 Definitief
.. Push D5 Zwart-Wit D4 1-0 Definitief
.. Tilburg D6 Prinsenbeek D2-O 3-0 Definitief
.. Teteringen D1 Push D4 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
  Breda D3 Tilburg D6 14:00 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Pelikaan D2 Goirle D3 11:00 Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek D2-O Push D5 11:00 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Etten-Leur D4 9:30 Push
  Were Di D3 Teteringen D1 9:00 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Rapide D2-O 10:30 Sportpark Ginneken
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
  Breda D3 Prinsenbeek D2-O 13:00 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Etten-Leur D4 Were Di D3 10:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D3 Zwart-Wit D4 11:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rapide D2-O Push D5 10:45 Wittebrugstraat
  Teteringen D1 Pelikaan D2 11:00 Sportp. 'De Gouwen'
  Tilburg D6 Push D4 9:40 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
  Pelikaan D2 Etten-Leur D4 11:00 Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek D2-O Rapide D2-O 11:00 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Breda D3 Push
  Push D5 Goirle D3 Push
  Were Di D3 Tilburg D6 9:00 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Teteringen D1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 25 OKTOBER 2020
  Breda D3 Were Di D3 13:00 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Etten-Leur D4 Zwart-Wit D4 10:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D3 Rapide D2-O 11:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Push D4 Prinsenbeek D2-O Push
  Teteringen D1 Push D5 Sportp. 'De Gouwen'
  Tilburg D6 Pelikaan D2 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
  Pelikaan D2 Breda D3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek D2-O Goirle D3 11:00 Sportp. 'De Heikant'
  Push D5 Etten-Leur D4 Push
  Rapide D2-O Teteringen D1 Wittebrugstraat
  Were Di D3 Push D4 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Tilburg D6 Sportpark Ginneken
ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
  Breda D3 Zwart-Wit D4 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Etten-Leur D4 Rapide D2-O 12:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Push D4 Pelikaan D2 Push
  Teteringen D1 Goirle D3 Sportp. 'De Gouwen'
  Tilburg D6 Push D5 Sportpark Bredaseweg
  Were Di D3 Prinsenbeek D2-O Koningshoeve
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Goirle D3 Etten-Leur D4 10:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2 Were Di D3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D5 Breda D3 Push
  Rapide D2-O Tilburg D6 Wittebrugstraat
  Teteringen D1 Prinsenbeek D2-O Sportp. 'De Gouwen'
  Zwart-Wit D4 Push D4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Breda D3 Rapide D2-O Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Etten-Leur D4 Teteringen D1 12:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Prinsenbeek D2-O Pelikaan D2 11:00 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Push D5 Push
  Tilburg D6 Goirle D3 Sportpark Bredaseweg
  Were Di D3 Zwart-Wit D4 Koningshoeve
ZONDAG 7 MAART 2021
  Breda D3 Goirle D3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Pelikaan D2 Zwart-Wit D4 Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek D2-O Etten-Leur D4 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Rapide D2-O Push
  Tilburg D6 Teteringen D1 Sportpark Bredaseweg
  Were Di D3 Push D5 Koningshoeve
ZONDAG 14 MAART 2021
  Etten-Leur D4 Tilburg D6 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D3 Push D4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Push D5 Pelikaan D2 Push
  Rapide D2-O Were Di D3 Wittebrugstraat
  Teteringen D1 Breda D3 Sportp. 'De Gouwen'
  Zwart-Wit D4 Prinsenbeek D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 21 MAART 2021
  Breda D3 Etten-Leur D4 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Pelikaan D2 Rapide D2-O Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek D2-O Tilburg D6 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Teteringen D1 Push
  Were Di D3 Goirle D3 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Push D5 Sportpark Ginneken
ZONDAG 28 MAART 2021
  Etten-Leur D4 Push D4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D3 Pelikaan D2 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Push D5 Prinsenbeek D2-O Push
  Rapide D2-O Zwart-Wit D4 Wittebrugstraat
  Teteringen D1 Were Di D3 Sportp. 'De Gouwen'
  Tilburg D6 Breda D3 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Pelikaan D2 Teteringen D1 Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek D2-O Breda D3 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Tilburg D6 Push
  Push D5 Rapide D2-O Push
  Were Di D3 Etten-Leur D4 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Goirle D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Breda D3 Push D4 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Etten-Leur D4 Pelikaan D2 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D3 Push D5 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rapide D2-O Prinsenbeek D2-O Wittebrugstraat
  Teteringen D1 Zwart-Wit D4 Sportp. 'De Gouwen'
  Tilburg D6 Were Di D3 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Pelikaan D2 Tilburg D6 Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek D2-O Push D4 Sportp. 'De Heikant'
  Push D5 Teteringen D1 Push
  Rapide D2-O Goirle D3 Wittebrugstraat
  Were Di D3 Breda D3 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 16 MEI 2021
  Breda D3 Pelikaan D2 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Etten-Leur D4 Push D5 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D3 Prinsenbeek D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Push D4 Were Di D3 Push
  Teteringen D1 Rapide D2-O Sportp. 'De Gouwen'
  Tilburg D6 Zwart-Wit D4 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 30 MEI 2021
  Goirle D3 Teteringen D1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2 Push D4 Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek D2-O Were Di D3 Sportp. 'De Heikant'
  Push D5 Tilburg D6 Push
  Rapide D2-O Etten-Leur D4 Wittebrugstraat
  Zwart-Wit D4 Breda D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Breda D3 Push D5 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Etten-Leur D4 Goirle D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Prinsenbeek D2-O Teteringen D1 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Zwart-Wit D4 Push
  Tilburg D6 Rapide D2-O Sportpark Bredaseweg
  Were Di D3 Pelikaan D2 Koningshoeve
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Goirle D3 Tilburg D6 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2 Prinsenbeek D2-O Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D5 Push D4 Push
  Rapide D2-O Breda D3 Wittebrugstraat
  Teteringen D1 Etten-Leur D4 Sportp. 'De Gouwen'
  Zwart-Wit D4 Were Di D3 Sportpark Ginneken

Vandaag jarig

Jesse Boon

Welna van Herpt-Poorta

Monica Kuijpers

Julide Serbest

Agenda

10-11 Scheidsrechtersexame

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren