Kies een ander team :
Heren 2
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Tanno Vissers Email
Aanvoerder Bram Visschers Email

Nog 19 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 sep 7470 HC Waalwijk H2
20
10:25 10:45 uit route
4 okt 7587 Were Di Tilburg H4
10:30 thuis Rabobank-veld
11 okt 7648 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H7
30
uit route
25 okt 7783 Berkel Enschot H4
13:45 thuis Autobedrijf Roks-veld
1 nov 7825 HC Oranje Rood H8
14:00 uit route
8 nov 7979 Berkel Enschot H5
10:30 thuis Rabobank-veld
15 nov 8021 HC Tilburg H5
uit route
22 nov 8159 Rosmalen H2
14:00 thuis Rabobank-veld
7 mrt 8256 MHCD H2
thuis
14 mrt 8291 HC Etten-Leur H4
30
uit route
21 mrt 8471 MHCD H3
25
uit route
28 mrt 8567 HC Waalwijk H2
thuis
11 apr 8643 Were Di Tilburg H4
15
uit route
18 apr 8763 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H7
thuis
25 apr 8833 Berkel Enschot H4
15
uit route
16 mei 8959 HC Oranje Rood H8
15
thuis
30 mei 9014 Berkel Enschot H5
15
uit route
6 jun 9138 HC Tilburg H5
15
thuis
13 jun 9186 Rosmalen H2
30
uit route
9 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot H4 3 7 2 1 0 11 4 0
2 Tilburg H5 3 7 2 1 0 11 4 0
3 Rosmalen H2 3 7 2 1 0 15 12 0
4 Waalwijk H2 3 6 2 0 1 12 4 0
5 Berkel-Enschot H5 3 6 2 0 1 11 4 0
6 Etten-Leur H4 3 6 2 0 1 9 5 0
7 Goirle H2 3 6 2 0 1 6 6 0
8 Were Di H4 3 1 0 1 2 5 10 0
9 Drunen H2 3 1 0 1 2 1 7 0
10 Drunen H3 3 1 0 1 2 3 10 0
11 Den Bosch H7 3 1 0 1 2 6 15 0
12 Oranje-Rood H8 3 1 0 1 2 6 15 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Enschot H4Berkel-Enschot H5Drunen H2-ODrunen H3Etten-Leur H4-OGoirle H2Rosmalen H2-OWaalwijk H2-OWere Di H4Den Bosch H7Tilburg H5Oranje-Rood H8
Berkel-Enschot H4   1-0
Berkel-Enschot H5   5-0 6-3
Drunen H2-O   0-1 1-1
Drunen H3   2-2
Etten-Leur H4-O 4-0   0-4
Goirle H2 4-1 1-5  
Rosmalen H2-O   4-3 5-5
Waalwijk H2-O 5-0  
Were Di H4 4-6  
Den Bosch H7   1-5
Tilburg H5 3-3 3-0  
Oranje-Rood H8 1-7  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Oranje-Rood H8 Berkel-Enschot H4 1-7 Definitief
.. Tilburg H5 Were Di H4 3-0 Definitief
.. Rosmalen H2-O Waalwijk H2-O 4-3 Definitief
.. Drunen H2-O Goirle H2 0-1 Definitief
.. Etten-Leur H4-O Drunen H3 4-0 Definitief
.. Berkel-Enschot H5 Den Bosch H7 5-0 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Berkel-Enschot H4 Berkel-Enschot H5 1-0 Definitief
.. Den Bosch H7 Tilburg H5 1-5 Definitief
.. Were Di H4 Rosmalen H2-O 4-6 Definitief
.. Waalwijk H2-O Drunen H2-O 5-0 Definitief
.. Drunen H3 Oranje-Rood H8 2-2 Definitief
.. Goirle H2 Etten-Leur H4-O 1-5 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Goirle H2 Drunen H3 4-1 Definitief
.. Etten-Leur H4-O Waalwijk H2-O 0-4 Definitief
.. Drunen H2-O Were Di H4 1-1 Definitief
.. Berkel-Enschot H5 Oranje-Rood H8 6-3 Definitief
.. Tilburg H5 Berkel-Enschot H4 3-3 Definitief
.. Rosmalen H2-O Den Bosch H7 5-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
  Berkel-Enschot H4 Rosmalen H2-O 14:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Drunen H2-O 16:00 Oosterplas
  Drunen H3 Berkel-Enschot H5 10:30 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Tilburg H5 11:15 Genneper Parken
  Waalwijk H2-O Goirle H2 10:45 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H4 Etten-Leur H4-O 16:00 Koningshoeve
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
  Drunen H2-O Berkel-Enschot H4 12:45 Rekreatiepark
  Etten-Leur H4-O Den Bosch H7 10:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle H2 Were Di H4 10:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rosmalen H2-O Oranje-Rood H8 14:00 Sportpark Maliskamp
  Tilburg H5 Berkel-Enschot H5 9:40 Sportpark Bredaseweg
  Waalwijk H2-O Drunen H3 10:30 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
  Berkel-Enschot H4 Etten-Leur H4-O 13:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Enschot H5 Rosmalen H2-O 11:15 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Goirle H2 Oosterplas
  Drunen H3 Tilburg H5 10:30 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Drunen H2-O 15:30 Genneper Parken
  Were Di H4 Waalwijk H2-O 14:15 Koningshoeve
ZONDAG 25 OKTOBER 2020
  Drunen H2-O Berkel-Enschot H5 14:30 Rekreatiepark
  Etten-Leur H4-O Oranje-Rood H8 10:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle H2 Berkel-Enschot H4 13:45 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rosmalen H2-O Tilburg H5 Sportpark Maliskamp
  Waalwijk H2-O Den Bosch H7 14:30 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H4 Drunen H3 Koningshoeve
ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
  Berkel-Enschot H4 Waalwijk H2-O 11:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Enschot H5 Etten-Leur H4-O 12:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Were Di H4 Oosterplas
  Drunen H3 Rosmalen H2-O 10:30 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Goirle H2 14:00 Genneper Parken
  Tilburg H5 Drunen H2-O Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
  Den Bosch H7 Drunen H3 Oosterplas
  Drunen H2-O Rosmalen H2-O 14:30 Rekreatiepark
  Etten-Leur H4-O Tilburg H5 10:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle H2 Berkel-Enschot H5 10:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Waalwijk H2-O Oranje-Rood H8 10:45 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H4 Berkel-Enschot H4 Koningshoeve
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Berkel-Enschot H4 Den Bosch H7 9:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Enschot H5 Waalwijk H2-O 11:15 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Drunen H2-O Drunen H3 10:30 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Were Di H4 14:00 Genneper Parken
  Rosmalen H2-O Etten-Leur H4-O Sportpark Maliskamp
  Tilburg H5 Goirle H2 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Den Bosch H7 Oranje-Rood H8 Oosterplas
  Drunen H3 Berkel-Enschot H4 11:00 Rekreatiepark
  Etten-Leur H4-O Drunen H2-O 10:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle H2 Rosmalen H2-O 14:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Waalwijk H2-O Tilburg H5 14:30 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H4 Berkel-Enschot H5 Koningshoeve
ZONDAG 7 MAART 2021
  Berkel-Enschot H4 Oranje-Rood H8 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Berkel-Enschot H5 Oosterplas
  Drunen H3 Etten-Leur H4-O Rekreatiepark
  Goirle H2 Drunen H2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Waalwijk H2-O Rosmalen H2-O Sportp. 'Olympia'
  Were Di H4 Tilburg H5 Koningshoeve
ZONDAG 14 MAART 2021
  Berkel-Enschot H5 Berkel-Enschot H4 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Drunen H2-O Waalwijk H2-O Rekreatiepark
  Etten-Leur H4-O Goirle H2 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Oranje-Rood H8 Drunen H3 Genneper Parken
  Rosmalen H2-O Were Di H4 Sportpark Maliskamp
  Tilburg H5 Den Bosch H7 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 21 MAART 2021
  Berkel-Enschot H4 Tilburg H5 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Rosmalen H2-O Oosterplas
  Drunen H3 Goirle H2 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Berkel-Enschot H5 Genneper Parken
  Waalwijk H2-O Etten-Leur H4-O Sportp. 'Olympia'
  Were Di H4 Drunen H2-O Koningshoeve
ZONDAG 28 MAART 2021
  Berkel-Enschot H5 Drunen H3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Drunen H2-O Den Bosch H7 Rekreatiepark
  Etten-Leur H4-O Were Di H4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle H2 Waalwijk H2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rosmalen H2-O Berkel-Enschot H4 Sportpark Maliskamp
  Tilburg H5 Oranje-Rood H8 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Berkel-Enschot H4 Drunen H2-O Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Enschot H5 Tilburg H5 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Etten-Leur H4-O Oosterplas
  Drunen H3 Waalwijk H2-O Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Rosmalen H2-O Genneper Parken
  Were Di H4 Goirle H2 Koningshoeve
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Drunen H2-O Oranje-Rood H8 Rekreatiepark
  Etten-Leur H4-O Berkel-Enschot H4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle H2 Den Bosch H7 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rosmalen H2-O Berkel-Enschot H5 Sportpark Maliskamp
  Tilburg H5 Drunen H3 Sportpark Bredaseweg
  Waalwijk H2-O Were Di H4 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Berkel-Enschot H4 Goirle H2 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Enschot H5 Drunen H2-O Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Waalwijk H2-O Oosterplas
  Drunen H3 Were Di H4 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Etten-Leur H4-O Genneper Parken
  Tilburg H5 Rosmalen H2-O Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 16 MEI 2021
  Drunen H2-O Tilburg H5 Rekreatiepark
  Etten-Leur H4-O Berkel-Enschot H5 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle H2 Oranje-Rood H8 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rosmalen H2-O Drunen H3 Sportpark Maliskamp
  Waalwijk H2-O Berkel-Enschot H4 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H4 Den Bosch H7 Koningshoeve
ZONDAG 30 MEI 2021
  Berkel-Enschot H4 Were Di H4 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Enschot H5 Goirle H2 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Drunen H3 Den Bosch H7 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Waalwijk H2-O Genneper Parken
  Rosmalen H2-O Drunen H2-O Sportpark Maliskamp
  Tilburg H5 Etten-Leur H4-O Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Den Bosch H7 Berkel-Enschot H4 Oosterplas
  Drunen H3 Drunen H2-O Rekreatiepark
  Etten-Leur H4-O Rosmalen H2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle H2 Tilburg H5 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Waalwijk H2-O Berkel-Enschot H5 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H4 Oranje-Rood H8 Koningshoeve
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Berkel-Enschot H4 Drunen H3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Enschot H5 Were Di H4 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Drunen H2-O Etten-Leur H4-O Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Den Bosch H7 Genneper Parken
  Rosmalen H2-O Goirle H2 Sportpark Maliskamp
  Tilburg H5 Waalwijk H2-O Sportpark Bredaseweg

Vandaag jarig

Jesse Boon

Welna van Herpt-Poorta

Monica Kuijpers

Julide Serbest

Agenda

10-11 Scheidsrechtersexame

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren