Kies een ander team :
Heren 3
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Toby van Baast Email

Nog 21 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 sep 7493 BH&BC Breda H5
25
11:05 11:30 uit route
4 okt 7559 Berkel Enschot H6
15
09:15 09:30 uit route
11 okt 7605 VMHC H2
12:00 thuis Rabobank-veld
18 okt 15344 Hockeyclub Hilvarenbeek H1
thuis
18 okt 7211 MHC Liberty H3
30
uit route
25 okt 7721 BH&BC Breda H6
25
16:20 16:45 uit route
1 nov 7819 B.N.M.H.C. Zwart-Wit H7
11:00 thuis Autobedrijf Roks-veld
8 nov 7973 B.N.M.H.C. Zwart-Wit H6
30
uit route
15 nov 8047 HC Waalwijk H3
13:45 thuis Autobedrijf Roks-veld
22 nov 8120 Were Di Tilburg H8
15
uit route
7 mrt 8210 Hockeyclub Hilvarenbeek H1
15
uit route
14 mrt 8357 MHC Liberty H3
thuis
21 mrt 8384 SHOT H3
15
uit route
28 mrt 8553 BH&BC Breda H5
thuis
11 apr 8586 Berkel Enschot H6
thuis
18 apr 8709 VMHC H2
30
uit route
25 apr 8798 BH&BC Breda H6
thuis
16 mei 8873 B.N.M.H.C. Zwart-Wit H7
30
uit route
30 mei 9011 B.N.M.H.C. Zwart-Wit H6
thuis
6 jun 9118 HC Waalwijk H3
20
uit route
13 jun 9223 Were Di Tilburg H8
thuis
10 thuiswedstrijden en 11 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk H3 3 9 3 0 0 15 2 0
2 Berkel-Enschot H6 3 6 2 0 1 11 13 0
3 Breda H6 3 6 2 0 1 9 12 0
4 Were Di H8 3 4 1 1 1 13 10 0
5 Breda H5 3 4 1 1 1 9 7 0
6 Shot H3 3 4 1 1 1 5 7 0
7 Liberty H3 2 3 1 0 1 6 3 0
8 Zwart-Wit H6 3 3 1 0 2 6 7 0
9 Zwart-Wit H7 3 3 1 0 2 6 11 0
10 Vlijmen H2 3 1 0 1 2 3 12 0
11 Hilvarenbeek H1 2 0 1 0 1 10 7 3
12 Goirle H3 1 0 0 0 1 1 3 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Enschot H6Breda H5Breda H6Goirle H3Hilvarenbeek H1Liberty H3Shot H3Vlijmen H2-OWaalwijk H3Were Di H8Zwart-Wit H6Zwart-Wit H7
Berkel-Enschot H6   3-2 2-6
Breda H5  
Breda H6   6-5 2-1
Goirle H3   1-3
Hilvarenbeek H1 5-6  
Liberty H3  
Shot H3 0-4  
Vlijmen H2-O 1-5   0-5
Waalwijk H3 6-1  
Were Di H8 2-2  
Zwart-Wit H6 3-2   2-3
Zwart-Wit H7 2-5 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Berkel-Enschot H6 Were Di H8 2-6 Definitief
.. Shot H3 Liberty H3 0-4 Definitief
.. Vlijmen H2-O Waalwijk H3 0-5 Definitief
.. Breda H6 Zwart-Wit H6 2-1 Definitief
.. Zwart-Wit H7 Breda H5 2-5 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Hilvarenbeek H1 Berkel-Enschot H6 5-6 Definitief
.. Were Di H8 Vlijmen H2-O 2-2 Definitief
.. Waalwijk H3 Breda H6 6-1 Definitief
.. Zwart-Wit H6 Zwart-Wit H7 2-3 Definitief
.. Breda H5 Shot H3 (2-2)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Zwart-Wit H6 Breda H5 3-2 Definitief
.. Zwart-Wit H7 Waalwijk H3 1-4 Definitief
.. Breda H6 Were Di H8 6-5 Definitief
.. Goirle H3 Shot H3 1-3 Definitief
.. Berkel-Enschot H6 Liberty H3 3-2 Definitief
.. Vlijmen H2-O Hilvarenbeek H1 1-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
  Breda H5 Goirle H3 11:30 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Hilvarenbeek H1 Breda H6 14:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty H3 Vlijmen H2-O 15:30 Sportpark Alexander
  Shot H3 Berkel-Enschot H6 12:45 Univ v. Tilburg
  Waalwijk H3 Zwart-Wit H6 14:45 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H8 Zwart-Wit H7 15:45 Koningshoeve
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
  Berkel-Enschot H6 Goirle H3 9:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H6 Liberty H3 11:15 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Vlijmen H2-O Shot H3 12:45 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk H3 Breda H5 10:15 Sportp. 'Olympia'
  Zwart-Wit H6 Were Di H8 9:00 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Hilvarenbeek H1 9:00 Sportpark Ginneken
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
  Breda H5 Berkel-Enschot H6 11:45 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Vlijmen H2-O 12:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek H1 Zwart-Wit H6 14:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty H3 Zwart-Wit H7 Sportpark Alexander
  Shot H3 Breda H6 Univ v. Tilburg
  Were Di H8 Waalwijk H3 15:00 Koningshoeve
ZONDAG 18 OKTOBER 2020
  Goirle H3 Hilvarenbeek H1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Liberty H3 Goirle H3 Sportpark Alexander
ZONDAG 25 OKTOBER 2020
  Breda H6 Goirle H3 16:45 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Vlijmen H2-O Berkel-Enschot H6 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk H3 Hilvarenbeek H1 10:15 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H8 Breda H5 Koningshoeve
  Zwart-Wit H6 Liberty H3 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Shot H3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
  Berkel-Enschot H6 Breda H6 14:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H5 Vlijmen H2-O Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Zwart-Wit H7 11:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek H1 Were Di H8 14:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty H3 Waalwijk H3 Sportpark Alexander
  Shot H3 Zwart-Wit H6 Univ v. Tilburg
ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
  Breda H6 Vlijmen H2-O Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Hilvarenbeek H1 Breda H5 14:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Waalwijk H3 Shot H3 14:45 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H8 Liberty H3 Koningshoeve
  Zwart-Wit H6 Goirle H3 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Berkel-Enschot H6 Sportpark Ginneken
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Berkel-Enschot H6 Zwart-Wit H6 13:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H6 Breda H5 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Waalwijk H3 13:45 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Liberty H3 Hilvarenbeek H1 Sportpark Alexander
  Shot H3 Were Di H8 Univ v. Tilburg
  Vlijmen H2-O Zwart-Wit H7 Sportp. 'Hoge Heide'
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Breda H5 Liberty H3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Hilvarenbeek H1 Shot H3 12:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Waalwijk H3 Berkel-Enschot H6 10:15 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H8 Goirle H3 Koningshoeve
  Zwart-Wit H6 Vlijmen H2-O Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Breda H6 Sportpark Ginneken
ZONDAG 7 MAART 2021
  Breda H5 Zwart-Wit H7 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Hilvarenbeek H1 Goirle H3 Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty H3 Shot H3 Sportpark Alexander
  Waalwijk H3 Vlijmen H2-O Sportp. 'Olympia'
  Were Di H8 Berkel-Enschot H6 Koningshoeve
  Zwart-Wit H6 Breda H6 Sportpark Ginneken
ZONDAG 14 MAART 2021
  Berkel-Enschot H6 Hilvarenbeek H1 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H6 Waalwijk H3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Liberty H3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Shot H3 Breda H5 Univ v. Tilburg
  Vlijmen H2-O Were Di H8 Sportp. 'Hoge Heide'
  Zwart-Wit H7 Zwart-Wit H6 Sportpark Ginneken
ZONDAG 21 MAART 2021
  Breda H5 Zwart-Wit H6 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Hilvarenbeek H1 Vlijmen H2-O Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty H3 Berkel-Enschot H6 Sportpark Alexander
  Shot H3 Goirle H3 Univ v. Tilburg
  Waalwijk H3 Zwart-Wit H7 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H8 Breda H6 Koningshoeve
ZONDAG 28 MAART 2021
  Berkel-Enschot H6 Shot H3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H6 Hilvarenbeek H1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Breda H5 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Vlijmen H2-O Liberty H3 Sportp. 'Hoge Heide'
  Zwart-Wit H6 Waalwijk H3 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Were Di H8 Sportpark Ginneken
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Breda H5 Waalwijk H3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Berkel-Enschot H6 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek H1 Zwart-Wit H7 Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty H3 Breda H6 Sportpark Alexander
  Shot H3 Vlijmen H2-O Univ v. Tilburg
  Were Di H8 Zwart-Wit H6 Koningshoeve
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Berkel-Enschot H6 Breda H5 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H6 Shot H3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Vlijmen H2-O Goirle H3 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk H3 Were Di H8 Sportp. 'Olympia'
  Zwart-Wit H6 Hilvarenbeek H1 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Liberty H3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Berkel-Enschot H6 Vlijmen H2-O Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H5 Were Di H8 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Breda H6 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek H1 Waalwijk H3 Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty H3 Zwart-Wit H6 Sportpark Alexander
  Shot H3 Zwart-Wit H7 Univ v. Tilburg
ZONDAG 16 MEI 2021
  Breda H6 Berkel-Enschot H6 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Vlijmen H2-O Breda H5 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk H3 Liberty H3 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H8 Hilvarenbeek H1 Koningshoeve
  Zwart-Wit H6 Shot H3 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Goirle H3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 30 MEI 2021
  Berkel-Enschot H6 Zwart-Wit H7 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H5 Hilvarenbeek H1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Zwart-Wit H6 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Liberty H3 Were Di H8 Sportpark Alexander
  Shot H3 Waalwijk H3 Univ v. Tilburg
  Vlijmen H2-O Breda H6 Sportp. 'Hoge Heide'
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Breda H5 Breda H6 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Hilvarenbeek H1 Liberty H3 Sportp. 'De Roodloop'
  Waalwijk H3 Goirle H3 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H8 Shot H3 Koningshoeve
  Zwart-Wit H6 Berkel-Enschot H6 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Vlijmen H2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Berkel-Enschot H6 Waalwijk H3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H6 Zwart-Wit H7 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Were Di H8 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Liberty H3 Breda H5 Sportpark Alexander
  Shot H3 Hilvarenbeek H1 Univ v. Tilburg
  Vlijmen H2-O Zwart-Wit H6 Sportp. 'Hoge Heide'

Vandaag jarig

Jesse Boon

Welna van Herpt-Poorta

Monica Kuijpers

Julide Serbest

Agenda

10-11 Scheidsrechtersexame

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren