Kies een ander team :
Dames Jong 3

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Loes van Iersel Email
Trainer Jan van Aarle Email
Coach Lidia Gounalakis Email

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 sep 12361 MHCV DJ1
11:30 12:00 thuis Rabobank-veld
4 okt 12449 Sint Oedenrode DJ1
40
11:50 13:00 uit route
11 okt 12488 MHC MEP DJ3
30
11:45 12:45 uit route
1 nov 12611 Oss DJ2
12:30 13:00 thuis Autobedrijf Roks-veld
8 nov 12636 Berkel Enschot DJ4
10:30 11:00 thuis Lusocargo-veld
15 nov 12719 MHCV DJ1
0
12:30 13:00 uit route
22 nov 12811 Sint Oedenrode DJ1
14:30 15:00 thuis Autobedrijf Roks-veld
4 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot DJ4 3 9 3 0 0 16 0 0
2 Oss DJ2 3 9 3 0 0 14 2 0
3 Goirle DJ3 3 3 1 0 2 2 11 0
4 Venray DJ1 3 2 0 2 1 5 8 0
5 MEP DJ3 3 1 0 1 2 4 7 0
6 Oedenrode DJ1 3 1 0 1 2 2 15 0

Uitslagenmatrix
  Oedenrode DJ1Oss DJ2Venray DJ1MEP DJ3Goirle DJ3Berkel-Enschot DJ4
Oedenrode DJ1   1-4 1-1
Oss DJ2   6-0
Venray DJ1 1-4   3-3
MEP DJ3   0-2
Goirle DJ3 2-1  
Berkel-Enschot DJ4 10-0 4-0  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Berkel-Enschot DJ4 Oedenrode DJ1 10-0 Definitief
.. Goirle DJ3 MEP DJ3 2-1 Definitief
.. Venray DJ1 Oss DJ2 1-4 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Oss DJ2 Goirle DJ3 6-0 Definitief
.. Oedenrode DJ1 Venray DJ1 1-1 Definitief
.. MEP DJ3 Berkel-Enschot DJ4 0-2 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Berkel-Enschot DJ4 Goirle DJ3 4-0 Definitief
.. Oedenrode DJ1 Oss DJ2 1-4 Definitief
.. Venray DJ1 MEP DJ3 3-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
  Berkel-Enschot DJ4 Oss DJ2 14:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Goirle DJ3 Venray DJ1 12:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  MEP DJ3 Oedenrode DJ1 14:45 Gem. sportpark
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
  Oedenrode DJ1 Goirle DJ3 13:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oss DJ2 MEP DJ3 9:30 Gem. sportpark
  Venray DJ1 Berkel-Enschot DJ4 11:00 Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
  MEP DJ3 Goirle DJ3 12:45 Gem. sportpark
  Oedenrode DJ1 Berkel-Enschot DJ4 12:30 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oss DJ2 Venray DJ1 13:20 Gem. sportpark
ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
  Berkel-Enschot DJ4 MEP DJ3 14:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Goirle DJ3 Oss DJ2 13:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Venray DJ1 Oedenrode DJ1 14:45 Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
  Goirle DJ3 Berkel-Enschot DJ4 11:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  MEP DJ3 Venray DJ1 12:45 Gem. sportpark
  Oss DJ2 Oedenrode DJ1 Gem. sportpark
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Oedenrode DJ1 MEP DJ3 10:30 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oss DJ2 Berkel-Enschot DJ4 Gem. sportpark
  Venray DJ1 Goirle DJ3 13:00 Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Berkel-Enschot DJ4 Venray DJ1 12:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Goirle DJ3 Oedenrode DJ1 15:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  MEP DJ3 Oss DJ2 Gem. sportpark

Vandaag jarig

Jesse Boon

Welna van Herpt-Poorta

Monica Kuijpers

Julide Serbest

Agenda

10-11 Scheidsrechtersexame

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren