Kies een ander team :
Meisjes 6E1
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Iris Bonte Email
Trainer Veerle Nijhuis Email
Coach Joost Pasmans Email

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 apr 51459 Hockeyclub Hilvarenbeek M6E3
15
08:45 09:00 uit route
18 apr 51351 VMHC M6E1
10:00 thuis Lusocargo-veld
   veld B  
9 mei 51494 HOCO M6E2
20
08:25 08:45 uit route
16 mei 51352 HC Waalwijk M6E2
10:00 thuis Lusocargo-veld
   veld C  
23 mei 52204 Were Di Tilburg M6E3
15
08:15 08:30 uit route
6 jun 51353 Hockeyclub Hilvarenbeek M6E3
09:00 thuis Autobedrijf Roks-veld
   veld B  
13 jun 52133 VMHC M6E1
30
uit route
3 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Hilvarenbeek M6E3 Goirle M6E1 9:00 Sportp. 'De Roodloop'
  Vlijmen M6E1 HOCO M6E2 9:00 Sportp. 'Hoge Heide'
  Were Di M6E3 Waalwijk M6E2 10:40 Koningshoeve
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Goirle M6E1 Vlijmen M6E1 10:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  HOCO M6E2 Were Di M6E3 8:45 sportp. 'D'n Donk'
  Waalwijk M6E2 Hilvarenbeek M6E3 9:00 Sportp. 'Olympia'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  HOCO M6E2 Goirle M6E1 8:45 sportp. 'D'n Donk'
  Waalwijk M6E2 Vlijmen M6E1 9:00 Sportp. 'Olympia'
  Were Di M6E3 Hilvarenbeek M6E3 10:40 Koningshoeve
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Goirle M6E1 Waalwijk M6E2 10:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek M6E3 HOCO M6E2 9:00 Sportp. 'De Roodloop'
  Vlijmen M6E1 Were Di M6E3 Sportp. 'Hoge Heide'
ZATERDAG 23 MEI 2020
  HOCO M6E2 Waalwijk M6E2 10:15 sportp. 'D'n Donk'
  Hilvarenbeek M6E3 Vlijmen M6E1 9:00 Sportp. 'De Roodloop'
  Were Di M6E3 Goirle M6E1 8:30 Koningshoeve
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Goirle M6E1 Hilvarenbeek M6E3 9:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  HOCO M6E2 Vlijmen M6E1 8:45 sportp. 'D'n Donk'
  Waalwijk M6E2 Were Di M6E3 9:00 Sportp. 'Olympia'
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Hilvarenbeek M6E3 Waalwijk M6E2 9:00 Sportp. 'De Roodloop'
  Vlijmen M6E1 Goirle M6E1 Sportp. 'Hoge Heide'
  Were Di M6E3 HOCO M6E2 10:40 Koningshoeve

Vandaag jarig

Juultje van den Broek

Esmee van Rooij

Agenda

3-6 Jubileummiddag Jongs

3-6 Bestuursvergadering

17-6 Voorzittersvergaderi

20-6 Lustrum Weekend

25-6 Sportdag OBS 't Schr

27-6 D-kamp

30-6 Algemene Ledenvergad

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren