Kies een ander team :
Meisjes 8E3
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marieke Oude Nijhuis - Schellekens Email
Trainer Mark Boon Email
Coach Martine Dekker Email
Trainer Isa Feringa Email
Trainer Sam Vriens Email

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 apr 50178 MHC DES M8E4
10:15 thuis Lusocargo-veld
   veld AB  
18 apr 50008 HOCO M8E1
20
09:55 10:15 uit route
9 mei 50224 Were Di Tilburg M8E3
15
08:15 08:30 uit route
16 mei 50179 VMHC M8E2
10:15 thuis Autobedrijf Roks-veld
   veld AB  
23 mei 50071 HC Waalwijk M8E1
20
08:40 09:00 uit route
6 jun 50880 MHC DES M8E4
20
08:25 08:45 uit route
13 jun 50180 HOCO M8E1
10:15 thuis Lusocargo-veld
   veld AB  
3 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Goirle M8E3 DES M8E4 10:15 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Vlijmen M8E2 Were Di M8E3 8:45 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk M8E1 HOCO M8E1 9:00 Sportp. 'Olympia'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  DES M8E4 Vlijmen M8E2 8:45 Sportp. 'Eikendijk'
  HOCO M8E1 Goirle M8E3 10:15 sportp. 'D'n Donk'
  Were Di M8E3 Waalwijk M8E1 11:45 Koningshoeve
ZATERDAG 9 MEI 2020
  DES M8E4 HOCO M8E1 10:00 Sportp. 'Eikendijk'
  Vlijmen M8E2 Waalwijk M8E1 Sportp. 'Hoge Heide'
  Were Di M8E3 Goirle M8E3 8:30 Koningshoeve
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Goirle M8E3 Vlijmen M8E2 10:15 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  HOCO M8E1 Were Di M8E3 8:45 sportp. 'D'n Donk'
  Waalwijk M8E1 DES M8E4 9:00 Sportp. 'Olympia'
ZATERDAG 23 MEI 2020
  DES M8E4 Were Di M8E3 10:00 Sportp. 'Eikendijk'
  Vlijmen M8E2 HOCO M8E1 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk M8E1 Goirle M8E3 9:00 Sportp. 'Olympia'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  DES M8E4 Goirle M8E3 8:45 Sportp. 'Eikendijk'
  HOCO M8E1 Waalwijk M8E1 10:15 sportp. 'D'n Donk'
  Were Di M8E3 Vlijmen M8E2 11:45 Koningshoeve
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Goirle M8E3 HOCO M8E1 10:15 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Vlijmen M8E2 DES M8E4 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk M8E1 Were Di M8E3 9:00 Sportp. 'Olympia'

Vandaag jarig

Juultje van den Broek

Esmee van Rooij

Agenda

3-6 Jubileummiddag Jongs

3-6 Bestuursvergadering

17-6 Voorzittersvergaderi

20-6 Lustrum Weekend

25-6 Sportdag OBS 't Schr

27-6 D-kamp

30-6 Algemene Ledenvergad

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren