Kies een ander team :
Meisjes B1
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer - Coach Youp van Gestel Email
Trainer - Coach Loes Quirijnen Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 42774 MHC De Warande MB2
15:45 thuis Rabobank-veld
9 mei 42775 HC Tilburg MB2
13:55 thuis Rabobank-veld
16 mei 42750 MHCD MB1
25
13:35 14:00 uit route
23 mei 42780 Hockeyclub Hilvarenbeek MB1
15
15:45 16:00 uit route
6 jun 42776 MHC DES MB1
thuis
13 jun 42716 MHC De Warande MB2
25
uit route
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande MB2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Warande MB2Drunen MB1Goirle MB1Hilvarenbeek MB1DES MB1Tilburg MB2
Warande MB2  
Drunen MB1  
Goirle MB1  
Hilvarenbeek MB1  
DES MB1  
Tilburg MB2  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Drunen MB1 Tilburg MB2 12:15 Rekreatiepark
  Goirle MB1 Warande MB2 15:45 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek MB1 DES MB1 15:45 Sportp. 'De Roodloop'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  DES MB1 Warande MB2 12:00 Sportp. 'Eikendijk'
  Goirle MB1 Tilburg MB2 13:55 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek MB1 Drunen MB1 15:15 Sportp. 'De Roodloop'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Drunen MB1 Goirle MB1 14:00 Rekreatiepark
  Tilburg MB2 DES MB1 Sportp. Bredaseweg
  Warande MB2 Hilvarenbeek MB1 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 23 MEI 2020
  DES MB1 Drunen MB1 15:30 Sportp. 'Eikendijk'
  Hilvarenbeek MB1 Goirle MB1 16:00 Sportp. 'De Roodloop'
  Warande MB2 Tilburg MB2 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Drunen MB1 Warande MB2 14:00 Rekreatiepark
  Goirle MB1 DES MB1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek MB1 Tilburg MB2 16:00 Sportp. 'De Roodloop'
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  DES MB1 Hilvarenbeek MB1 13:45 Sportp. 'Eikendijk'
  Tilburg MB2 Drunen MB1 Sportp. Bredaseweg
  Warande MB2 Goirle MB1 Sportpark 'Paterserf'

Vandaag jarig

Juultje van den Broek

Esmee van Rooij

Agenda

3-6 Jubileummiddag Jongs

3-6 Bestuursvergadering

17-6 Voorzittersvergaderi

20-6 Lustrum Weekend

25-6 Sportdag OBS 't Schr

27-6 D-kamp

30-6 Algemene Ledenvergad

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren