Kies een ander team :
Dames 3
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Sabrina van Seeters Email
Trainer - Coach Erik Baeten Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 mei 9518 HC Etten-Leur D4
thuis
10 mei 9522 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4
thuis
17 mei 8832 MHC Rapide D2
60
09:45 10:45 uit route
24 mei 9524 Were Di Tilburg D3
thuis
14 jun 9816 B.H.V. Push D5
25
uit route
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapide D2 10 25 8 1 1 43 9 0
2 Were Di D3 10 24 7 3 0 25 11 0
3 Etten-Leur D4 10 22 7 1 2 25 13 0
4 Tilburg D6 10 19 6 1 3 33 8 0
5 Prinsenbeek D2 10 19 6 1 3 29 23 0
6 Goirle D3 10 14 4 2 4 26 24 0
7 Push D4 10 12 3 3 4 19 27 0
8 Push D5 10 9 3 0 7 16 34 0
9 Pelikaan D2 10 8 2 2 6 7 22 0
10 Waalwijk D2 10 3 0 3 7 15 36 0
11 Zwart-Wit D4 10 1 0 1 9 10 41 0

Uitslagenmatrix
  Waalwijk D2 (O)Rapide D2 (O)Pelikaan D2 (O)Etten-Leur D4Push D4Prinsenbeek D2 (O)Zwart-Wit D4Goirle D3Push D5Were Di D3Tilburg D6
Waalwijk D2 (O)   1-7 1-1 2-4 2-5 2-4
Rapide D2 (O)   3-0 0-0 6-0 7-1 1-2
Pelikaan D2 (O)   1-1 2-4 0-2 0-3 1-0
Etten-Leur D4 5-0   2-0 1-3 4-2 2-4
Push D4 3-1   3-1 5-0 1-7
Prinsenbeek D2 (O) 2-2   5-2 3-0 1-3
Zwart-Wit D4 1-1 1-8 1-2 1-2   1-6 2-3
Goirle D3 2-2 2-4 5-2 2-5   4-1
Push D5 6-2 1-5 2-0 1-4   2-4
Were Di D3 2-2 2-0 2-0 1-1   1-1
Tilburg D6 3-1 1-2 0-1 9-0 4-0 5-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Rapide D2 (O) Pelikaan D2 (O) 3-0 Definitief
.. Etten-Leur D4 Goirle D3 4-2 Definitief
.. Waalwijk D2 (O) Were Di D3 2-4 Definitief
.. Prinsenbeek D2 (O) Push D5 3-0 Definitief
.. Push D4 Zwart-Wit D4 3-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Goirle D3 Prinsenbeek D2 (O) 2-5 Definitief
.. Were Di D3 Push D4 2-2 Definitief
.. Tilburg D6 Etten-Leur D4 0-1 Definitief
.. Push D5 Waalwijk D2 (O) 6-2 Definitief
.. Zwart-Wit D4 Rapide D2 (O) 1-8 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Tilburg D6 Goirle D3 4-0 Definitief
.. Etten-Leur D4 Pelikaan D2 (O) 5-0 Definitief
.. Waalwijk D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-5 Definitief
.. Push D4 Push D5 5-0 Definitief
.. Rapide D2 (O) Were Di D3 1-2 Definitief
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
.. Rapide D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 7-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 1-2 Definitief
.. Goirle D3 Waalwijk D2 (O) 2-2 Definitief
.. Prinsenbeek D2 (O) Push D4 2-2 Definitief
.. Push D5 Rapide D2 (O) 1-5 Definitief
.. Pelikaan D2 (O) Tilburg D6 1-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Etten-Leur D4 Were Di D3 2-4 Definitief
.. Pelikaan D2 (O) Goirle D3 0-2 Definitief
.. Tilburg D6 Zwart-Wit D4 9-0 Definitief
.. Push D4 Waalwijk D2 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Push D5 Etten-Leur D4 1-4 Definitief
.. Waalwijk D2 (O) Rapide D2 (O) 1-7 Definitief
.. Were Di D3 Tilburg D6 1-1 Definitief
.. Zwart-Wit D4 Pelikaan D2 (O) 1-2 Definitief
.. Goirle D3 Push D4 5-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Zwart-Wit D4 Goirle D3 1-6 Definitief
.. Tilburg D6 Push D5 5-0 Definitief
.. Rapide D2 (O) Push D4 6-0 Definitief
.. Pelikaan D2 (O) Were Di D3 0-3 Definitief
.. Etten-Leur D4 Prinsenbeek D2 (O) 1-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Goirle D3 Rapide D2 (O) 2-4 Definitief
.. Prinsenbeek D2 (O) Tilburg D6 1-3 Definitief
.. Waalwijk D2 (O) Etten-Leur D4 2-4 Definitief
.. Push D5 Pelikaan D2 (O) 2-0 Definitief
.. Were Di D3 Zwart-Wit D4 2-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Were Di D3 Goirle D3 1-1 Definitief
.. Pelikaan D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-4 Definitief
.. Tilburg D6 Waalwijk D2 (O) 3-1 Definitief
.. Zwart-Wit D4 Push D5 2-3 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Push D4 Tilburg D6 1-7 Definitief
.. Waalwijk D2 (O) Pelikaan D2 (O) 1-1 Definitief
.. Rapide D2 (O) Etten-Leur D4 0-0 Definitief
.. Push D5 Were Di D3 2-4 Definitief
.. Prinsenbeek D2 (O) Zwart-Wit D4 5-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Were Di D3 Prinsenbeek D2 (O) 2-0 Definitief
.. Tilburg D6 Rapide D2 (O) 1-2 Definitief
.. Goirle D3 Push D5 4-1 Definitief
.. Zwart-Wit D4 Waalwijk D2 (O) 1-1 Definitief
.. Pelikaan D2 (O) Push D4 1-1 Definitief
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
.. Etten-Leur D4 Push D4 2-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 MEI 2020
  Goirle D3 Etten-Leur D4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2 (O) Rapide D2 (O) Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D5 Prinsenbeek D2 (O) Push
  Were Di D3 Waalwijk D2 (O) 11:15 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Push D4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 10 MEI 2020
  Goirle D3 Zwart-Wit D4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Prinsenbeek D2 (O) Etten-Leur D4 13:00 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Rapide D2 (O) Push
  Push D5 Tilburg D6 Push
  Were Di D3 Pelikaan D2 (O) 14:15 Koningshoeve
ZONDAG 17 MEI 2020
  Etten-Leur D4 Waalwijk D2 (O) 11:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Pelikaan D2 (O) Push D5 Sportp. 'Hulsdonk'
  Rapide D2 (O) Goirle D3 10:45 Wittebrugstraat
  Tilburg D6 Prinsenbeek D2 (O) Sportp. Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Were Di D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 24 MEI 2020
  Goirle D3 Were Di D3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Prinsenbeek D2 (O) Pelikaan D2 (O) 13:00 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Etten-Leur D4 Push
  Push D5 Zwart-Wit D4 Push
  Waalwijk D2 (O) Tilburg D6 14:30 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Etten-Leur D4 Rapide D2 (O) 12:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Pelikaan D2 (O) Waalwijk D2 (O) Sportp. 'Hulsdonk'
  Tilburg D6 Push D4 Sportp. Bredaseweg
  Were Di D3 Push D5 11:45 Koningshoeve
  Zwart-Wit D4 Prinsenbeek D2 (O) Sportpark Ginneken
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Prinsenbeek D2 (O) Were Di D3 13:00 Sportp. 'De Heikant'
  Push D4 Pelikaan D2 (O) Push
  Push D5 Goirle D3 Push
  Rapide D2 (O) Tilburg D6 10:45 Wittebrugstraat
  Waalwijk D2 (O) Zwart-Wit D4 11:00 Sportp. 'Olympia'

Vandaag jarig

Kees Arends

Michèle Bloem

Agenda

3-6 Jubileummiddag Jongs

3-6 Bestuursvergadering

17-6 Voorzittersvergaderi

20-6 Lustrum Weekend

25-6 Sportdag OBS 't Schr

27-6 D-kamp

30-6 Algemene Ledenvergad

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren