Kies een ander team :
Heren 2
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Bram Visschers Email
Wedstrijdformulier Tanno Vissers Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 mei 7156 Don Quishoot H2
0
14:45 uit route
10 mei 7383 Berkel Enschot H4
thuis
17 mei 8051 HC Waalwijk H2
20
12:25 12:45 uit route
24 mei 7386 MHCD H3
thuis
7 jun 8467 HC Tilburg H6
uit route
14 jun 7385 MHCD H2
thuis
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot H4 10 27 9 0 1 32 9 0
2 Rosmalen H2 10 24 8 0 2 47 28 0
3 Waalwijk H2 10 22 7 1 2 26 16 0
4 Den Bosch H7 10 21 7 0 3 29 18 0
5 Tilburg H6 10 19 6 1 3 40 20 0
6 Drunen H3 10 12 4 0 6 26 29 0
7 Goirle H2 10 9 3 0 7 25 33 0
8 Drunen H2 10 9 3 0 7 18 31 0
9 Were Di H4 10 7 2 1 7 21 41 0
10 Don Quishoot H2 10 7 2 1 7 12 37 0
11 Oranje-Rood H8 10 6 2 0 8 15 29 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Enschot H4Don Quishoot H2 (O)Drunen H2 (O)Drunen H3Goirle H2 (O)Rosmalen H2 (O)Waalwijk H2 (O)Were Di H4Den Bosch H7Tilburg H6Oranje-Rood H8
Berkel-Enschot H4   4-0 4-0 5-1 2-0 3-1
Don Quishoot H2 (O) 1-5   3-2 0-4 3-2 1-2
Drunen H2 (O)   0-4 2-6 0-1 3-2 4-1
Drunen H3 3-0   3-2 5-6 2-4 4-2
Goirle H2 (O) 5-1   4-6 1-3 3-1 2-9
Rosmalen H2 (O) 9-0   1-5 5-3 3-1 5-4
Waalwijk H2 (O) 3-1 3-1   2-2 0-3 2-5
Were Di H4 1-4 2-6 4-3   2-6 3-1
Den Bosch H7 1-2 5-1 3-2 3-2   3-2
Tilburg H6 1-2 2-2 4-0 8-1 3-2  
Oranje-Rood H8 3-0 2-1 2-6 0-3 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Were Di H4 Oranje-Rood H8 3-1 Definitief
.. Berkel-Enschot H4 Drunen H3 4-0 Definitief
.. Den Bosch H7 Drunen H2 (O) 5-1 Definitief
.. Goirle H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 5-1 Definitief
.. Rosmalen H2 (O) Tilburg H6 5-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Drunen H2 (O) Rosmalen H2 (O) 2-6 Definitief
.. Don Quishoot H2 (O) Den Bosch H7 1-2 Definitief
.. Tilburg H6 Berkel-Enschot H4 1-2 Definitief
.. Drunen H3 Waalwijk H2 (O) 2-4 Definitief
.. Oranje-Rood H8 Goirle H2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Goirle H2 (O) Were Di H4 3-1 Definitief
.. Den Bosch H7 Oranje-Rood H8 3-2 Definitief
.. Waalwijk H2 (O) Tilburg H6 2-5 Definitief
.. Rosmalen H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 9-0 Definitief
.. Berkel-Enschot H4 Drunen H2 (O) 4-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Tilburg H6 Drunen H3 4-0 Definitief
.. Were Di H4 Den Bosch H7 2-6 Definitief
.. Don Quishoot H2 (O) Berkel-Enschot H4 1-5 Definitief
.. Oranje-Rood H8 Rosmalen H2 (O) 2-6 Definitief
.. Drunen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 0-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Waalwijk H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 3-1 Definitief
.. Den Bosch H7 Goirle H2 (O) 3-2 Definitief
.. Rosmalen H2 (O) Were Di H4 5-3 Definitief
.. Drunen H3 Drunen H2 (O) 3-0 Definitief
.. Berkel-Enschot H4 Oranje-Rood H8 3-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Drunen H2 (O) Tilburg H6 3-2 Definitief
.. Don Quishoot H2 (O) Drunen H3 0-4 Definitief
.. Oranje-Rood H8 Waalwijk H2 (O) 0-3 Definitief
.. Goirle H2 (O) Rosmalen H2 (O) 4-6 Definitief
.. Were Di H4 Berkel-Enschot H4 1-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Tilburg H6 Don Quishoot H2 (O) 2-2 Definitief
.. Rosmalen H2 (O) Den Bosch H7 3-1 Definitief
.. Drunen H3 Oranje-Rood H8 4-2 Definitief
.. Berkel-Enschot H4 Goirle H2 (O) 5-1 Definitief
.. Waalwijk H2 (O) Were Di H4 2-2 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Don Quishoot H2 (O) Drunen H2 (O) 3-2 Definitief
.. Were Di H4 Drunen H3 4-3 Definitief
.. Oranje-Rood H8 Tilburg H6 1-2 Definitief
.. Den Bosch H7 Berkel-Enschot H4 1-2 Definitief
.. Goirle H2 (O) Waalwijk H2 (O) 1-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Waalwijk H2 (O) Den Bosch H7 0-3 Definitief
.. Berkel-Enschot H4 Rosmalen H2 (O) 2-0 Definitief
.. Drunen H2 (O) Oranje-Rood H8 4-1 Definitief
.. Drunen H3 Goirle H2 (O) 3-2 Definitief
.. Tilburg H6 Were Di H4 8-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Oranje-Rood H8 Don Quishoot H2 (O) 3-0 Definitief
.. Den Bosch H7 Drunen H3 3-2 Definitief
.. Goirle H2 (O) Tilburg H6 2-9 Definitief
.. Rosmalen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 1-5 Definitief
.. Were Di H4 Drunen H2 (O) 2-6 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Don Quishoot H2 (O) Were Di H4 3-2 Definitief
.. Waalwijk H2 (O) Berkel-Enschot H4 3-1 Definitief
.. Drunen H3 Rosmalen H2 (O) 5-6 Definitief
.. Tilburg H6 Den Bosch H7 3-2 Definitief
.. Drunen H2 (O) Goirle H2 (O) 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 MEI 2020
  Don Quishoot H2 (O) Goirle H2 (O) 14:45 S Sport Centrum (T.U.)
  Drunen H2 (O) Den Bosch H7 13:00 Rekreatiepark
  Drunen H3 Berkel-Enschot H4 11:00 Rekreatiepark
  Oranje-Rood H8 Were Di H4 Genneper Parken
  Tilburg H6 Rosmalen H2 (O) Sportp. Bredaseweg
ZONDAG 10 MEI 2020
  Den Bosch H7 Rosmalen H2 (O) Oosterplas
  Don Quishoot H2 (O) Tilburg H6 16:45 S Sport Centrum (T.U.)
  Goirle H2 (O) Berkel-Enschot H4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood H8 Drunen H3 11:45 Genneper Parken
  Were Di H4 Waalwijk H2 (O) 10:45 Koningshoeve
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berkel-Enschot H4 Den Bosch H7 14:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Drunen H2 (O) Don Quishoot H2 (O) 16:15 Rekreatiepark
  Drunen H3 Were Di H4 10:45 Rekreatiepark
  Tilburg H6 Oranje-Rood H8 Sportp. Bredaseweg
  Waalwijk H2 (O) Goirle H2 (O) 12:45 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Den Bosch H7 Waalwijk H2 (O) Oosterplas
  Goirle H2 (O) Drunen H3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood H8 Drunen H2 (O) 14:00 Genneper Parken
  Rosmalen H2 (O) Berkel-Enschot H4 Sportpark Maliskamp
  Were Di H4 Tilburg H6 9:00 Koningshoeve
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Don Quishoot H2 (O) Oranje-Rood H8 16:45 S Sport Centrum (T.U.)
  Drunen H2 (O) Were Di H4 16:15 Rekreatiepark
  Drunen H3 Den Bosch H7 10:45 Rekreatiepark
  Tilburg H6 Goirle H2 (O) Sportp. Bredaseweg
  Waalwijk H2 (O) Rosmalen H2 (O) 12:45 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Berkel-Enschot H4 Waalwijk H2 (O) 11:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch H7 Tilburg H6 Oosterplas
  Goirle H2 (O) Drunen H2 (O) Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Rosmalen H2 (O) Drunen H3 Sportpark Maliskamp
  Were Di H4 Don Quishoot H2 (O) 10:15 Koningshoeve

Vandaag jarig

Kees Arends

Michèle Bloem

Agenda

3-6 Jubileummiddag Jongs

3-6 Bestuursvergadering

17-6 Voorzittersvergaderi

20-6 Lustrum Weekend

25-6 Sportdag OBS 't Schr

27-6 D-kamp

30-6 Algemene Ledenvergad

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren