Kies een ander team :
Heren 35+
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Duco Nijhuis Email
Wedstrijdformulier Jasper de Roo Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 mei 3129 MHC MEP H35B
30
14:15 14:45 uit route
29 mei 3151 MHC DES H35A
10:45 thuis Autobedrijf Roks-veld
12 jun 3165 B.N.M.H.C. Zwart-Wit H35C
30
11:00 11:30 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP H35C 19 53 17 2 0 75 31 0
2 Breda H35E 19 42 14 0 5 51 27 0
3 DES H35A 19 42 13 3 3 75 39 0
4 Drunen H35A 19 34 11 1 7 58 35 0
5 Rosmalen H35B 19 34 11 1 7 45 33 0
6 Dommel H35A 19 31 10 1 8 62 48 0
7 Waalwijk H35A 19 31 9 4 6 44 35 0
8 Zwart-Wit H35C 19 26 8 2 9 49 52 0
9 Den Bosch H35B 19 23 7 2 10 54 62 0
10 Olympia H35A 19 22 7 1 11 65 74 0
11 MEP H35B 19 19 7 1 11 40 45 3
12 Oirschot H35A 19 14 4 2 13 39 58 0
13 Best H35A 19 9 3 0 16 22 62 0
14 Goirle H35A 19 6 2 0 17 36 114 0

Uitslagenmatrix
  Best H35ABreda H35EDommel H35ADrunen H35AGoirle H35AMEP H35BMOP H35COirschot H35AOlympia H35ARosmalen H35BWaalwijk/DES H35AZwart-Wit H35CDen Bosch H35BDES H35A
Best H35A   0-5 0-1 4-2 1-3 0-1 3-2 1-5 0-2 5-1 0-5
Breda H35E 4-0   5-3 3-0 0-2 6-2 2-0 1-4 5-2 0-2
Dommel H35A 1-2   3-2 11-3 3-2 5-4 6-4 3-0 0-2 4-1
Drunen H35A 4-1 1-2 3-2   14-0 3-2 3-1 1-3 3-1 3-2
Goirle H35A 6-2 0-7 0-6   2-3 2-3 2-1 2-5 0-8 2-6 3-5
MEP H35B 2-0 3-0 0-2   1-2 4-2 4-5 0-0 1-2 5-3 3-4
MOP H35C 6-1 2-0 4-1 9-5 4-2   6-1 3-3 4-2 5-1 5-2
Oirschot H35A 2-1 0-1 1-1 6-2 3-1 2-4   0-3 2-5 3-2 3-3
Olympia H35A 4-3 1-3 6-1 2-3 5-2   2-3 4-2 6-2 6-8
Rosmalen H35B 3-0 1-5 4-2 4-3 1-2 5-1   1-2 4-1 1-3
Waalwijk/DES H35A 1-3 2-2 4-0 2-1 4-0 1-3   0-3 2-0 1-6
Zwart-Wit H35C 4-0 1-2 0-4 3-3 5-4 0-3 2-2   2-5 2-1
Den Bosch H35B 4-3 1-2 3-5 4-1 6-3 3-4 5-4 3-3 2-3   2-2
DES H35A 3-1 5-0 4-3 8-1 5-2 1-6 4-0 8-3 3-1 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. MOP H35C Best H35A 6-1 Definitief
.. Waalwijk/DES H35A Goirle H35A 4-0 Definitief
.. Breda H35E Den Bosch H35B 5-2 Definitief
.. Rosmalen H35B DES H35A 1-3 Definitief
.. Dommel H35A Zwart-Wit H35C 4-1 Definitief
.. Oirschot H35A Drunen H35A 1-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. DES H35A Olympia H35A 8-3 Definitief
.. MEP H35B Breda H35E 3-0 Definitief
.. Den Bosch H35B Waalwijk/DES H35A 2-3 Definitief
.. Goirle H35A MOP H35C 2-3 Definitief
.. Best H35A Oirschot H35A 3-2 Definitief
.. Drunen H35A Dommel H35A 3-2 Definitief
.. Zwart-Wit H35C Rosmalen H35B 0-3 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Breda H35E DES H35A 0-2 Definitief
.. Waalwijk/DES H35A MEP H35B 2-1 Definitief
.. MOP H35C Den Bosch H35B 5-1 Definitief
.. Oirschot H35A Goirle H35A 6-2 Definitief
.. Best H35A Drunen H35A 0-1 Definitief
.. Rosmalen H35B Dommel H35A 4-2 Definitief
.. Olympia H35A Zwart-Wit H35C 6-2 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. DES H35A Waalwijk/DES H35A 2-2 Definitief
.. Den Bosch H35B Oirschot H35A 5-4 Definitief
.. Dommel H35A Olympia H35A 6-4 Definitief
.. Goirle H35A Best H35A 6-2 Definitief
.. Drunen H35A Rosmalen H35B 1-3 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Goirle H35A Drunen H35A 0-6 Definitief
.. Olympia H35A Rosmalen H35B 2-3 Definitief
.. Breda H35E Dommel H35A 5-3 Definitief
.. Waalwijk/DES H35A Zwart-Wit H35C 0-3 Definitief
.. MOP H35C DES H35A 5-2 Definitief
.. Oirschot H35A MEP H35B 3-1 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Rosmalen H35B Breda H35E 1-5 Definitief
.. Dommel H35A Waalwijk/DES H35A 0-2 Definitief
.. Drunen H35A Olympia H35A 3-1 Definitief
.. Den Bosch H35B Goirle H35A 6-3 Definitief
.. MEP H35B Best H35A 2-0 Definitief
.. DES H35A Oirschot H35A 4-0 Definitief
.. Zwart-Wit H35C MOP H35C 3-3 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Best H35A Den Bosch H35B 5-1 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Oirschot H35A Zwart-Wit H35C 2-5 Definitief
.. Best H35A DES H35A 0-5 Definitief
.. Goirle H35A MEP H35B 2-3 Definitief
.. Den Bosch H35B Drunen H35A 4-1 Definitief
.. Breda H35E Olympia H35A 6-2 Definitief
.. MOP H35C Dommel H35A 2-0 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Olympia H35A Waalwijk/DES H35A 4-2 Definitief
.. Rosmalen H35B MOP H35C 1-2 Definitief
.. Dommel H35A Oirschot H35A 5-4 Definitief
.. DES H35A Goirle H35A 8-1 Definitief
.. MEP H35B Den Bosch H35B 3-4 Definitief
.. Drunen H35A Breda H35E 1-2 Definitief
.. Zwart-Wit H35C Best H35A 4-0 Definitief
WOENSDAG 10 NOVEMBER 2021
.. MEP H35B MOP H35C 1-2 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Oirschot H35A Rosmalen H35B 0-3 Definitief
.. Goirle H35A Zwart-Wit H35C 2-6 Definitief
.. Den Bosch H35B DES H35A 2-2 Definitief
.. MEP H35B Drunen H35A 0-2 Definitief
.. Best H35A Dommel H35A 0-5 Definitief
.. MOP H35C Olympia H35A 6-1 Definitief
.. Waalwijk/DES H35A Breda H35E 1-3 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. DES H35A MEP H35B 5-2 Definitief
.. Zwart-Wit H35C Den Bosch H35B 2-5 Definitief
.. Dommel H35A Goirle H35A 11-3 Definitief
.. Olympia H35A Oirschot H35A 5-2 Definitief
.. Breda H35E MOP H35C 0-2 Definitief
.. Drunen H35A Waalwijk/DES H35A 3-1 Definitief
WOENSDAG 24 NOVEMBER 2021
.. Olympia H35A MEP H35B 2-3 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Den Bosch H35B Dommel H35A 3-5 Definitief
.. Goirle H35A Rosmalen H35B 2-5 Definitief
.. Best H35A Olympia H35A 1-5 Definitief
.. MOP H35C Waalwijk/DES H35A 3-3 Definitief
.. DES H35A Drunen H35A 4-3 Definitief
.. Oirschot H35A Breda H35E 0-1 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Zwart-Wit H35C Breda H35E 1-2 Definitief
.. Waalwijk/DES H35A Rosmalen H35B 1-3 Definitief
ZONDAG 6 MAART 2022
.. Rosmalen H35B Best H35A 3-0 Definitief
.. MEP H35B Zwart-Wit H35C 5-3 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Zwart-Wit H35C DES H35A 2-1 Definitief
.. Dommel H35A MEP H35B 3-2 Definitief
.. Rosmalen H35B Den Bosch H35B 4-1 Definitief
.. Olympia H35A Goirle H35A 6-1 Definitief
.. Breda H35E Best H35A 4-0 Definitief
.. Waalwijk/DES H35A Oirschot H35A 4-0 Definitief
.. MOP H35C Drunen H35A 4-1 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Best H35A Waalwijk/DES H35A 0-2 Definitief
.. Goirle H35A Breda H35E 0-7 Definitief
.. DES H35A Dommel H35A 5-0 Definitief
.. Den Bosch H35B Olympia H35A 3-3 Definitief
.. Drunen H35A Zwart-Wit H35C 3-2 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Den Bosch H35B Breda H35E 1-2 Definitief
.. MEP H35B Olympia H35A 4-5 Definitief
.. DES H35A Rosmalen H35B 3-1 Definitief
.. Zwart-Wit H35C Dommel H35A 0-4 Definitief
.. Goirle H35A Waalwijk/DES H35A 0-8 Definitief
.. Drunen H35A Oirschot H35A 3-2 Definitief
.. Best H35A MOP H35C 0-1 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Oirschot H35A Best H35A 2-1 Definitief
.. MOP H35C Goirle H35A 9-5 Definitief
.. Waalwijk/DES H35A Den Bosch H35B 2-0 Definitief
.. Breda H35E MEP H35B 3-0 Definitief
.. Rosmalen H35B Zwart-Wit H35C 1-2 Definitief
.. Olympia H35A DES H35A 6-8 Definitief
.. Dommel H35A Drunen H35A 3-2 Definitief
WOENSDAG 6 APRIL 2022
.. Oirschot H35A MOP H35C 2-4 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. MEP H35B Waalwijk/DES H35A 1-2 Definitief
.. Dommel H35A Rosmalen H35B 3-0 Definitief
.. Zwart-Wit H35C Olympia H35A 5-4 Definitief
.. DES H35A Breda H35E 3-1 Definitief
.. Den Bosch H35B MOP H35C 3-4 Definitief
.. Goirle H35A Oirschot H35A 2-1 Definitief
.. Drunen H35A Best H35A 4-1 Definitief
DONDERDAG 21 APRIL 2022
.. Breda H35E Zwart-Wit H35C 1-4 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Best H35A Goirle H35A 4-2 Definitief
.. Rosmalen H35B Drunen H35A 4-3 Definitief
.. Olympia H35A Dommel H35A 4-3 Definitief
.. Oirschot H35A Den Bosch H35B 3-2 Definitief
.. MOP H35C MEP H35B 4-2 Definitief
.. Waalwijk/DES H35A DES H35A 1-6 Definitief
ZONDAG 1 MEI 2022
.. MEP H35B Rosmalen H35B 0-0 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Rosmalen H35B Olympia H35A 5-1 Definitief
.. Zwart-Wit H35C Waalwijk/DES H35A 2-2 Definitief
.. Drunen H35A Goirle H35A 14-0 Definitief
.. Den Bosch H35B Best H35A 4-3 Definitief
.. MEP H35B Oirschot H35A 4-2 Definitief
.. DES H35A MOP H35C 1-6 Definitief
.. Dommel H35A Breda H35E 1-2 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Best H35A MEP H35B 1-3 Definitief
.. Goirle H35A Den Bosch H35B 3-5 Definitief
.. Olympia H35A Drunen H35A 1-3 Definitief
.. Breda H35E Rosmalen H35B 2-0 Definitief
.. Waalwijk/DES H35A Dommel H35A 2-2 Definitief
.. Oirschot H35A DES H35A 3-3 Definitief
.. MOP H35C Zwart-Wit H35C 4-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  DES H35A Best H35A 11:00 Sportpark 'Eikendijk'
  Dommel H35A MOP H35C 11:15 Hockeyp. Zegenwerp
  Drunen H35A Den Bosch H35B 14:45 Rekreatiepark
  MEP H35B Goirle H35A 14:45 Gem. sportpark
  Olympia H35A Breda H35E 11:00 Sportp. 'Vliegende Vaart'
  Rosmalen H35B Waalwijk/DES H35A 13:30 Sportpark Maliskamp
  Zwart-Wit H35C Oirschot H35A 11:30 Sportpark Ginneken
ZONDAG 29 MEI 2022
  Best H35A Zwart-Wit H35C 14:55 Sportp. Leemkuilen
  Breda H35E Drunen H35A 13:40 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Den Bosch H35B MEP H35B 10:30 Oosterplas
  Goirle H35A DES H35A 10:45 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  MOP H35C Rosmalen H35B 14:00 Sportp. Bergenshuizen
  Oirschot H35A Dommel H35A 11:00 Sportpark 'Moorland'
  Waalwijk/DES H35A Olympia H35A 11:00 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Breda H35E Waalwijk/DES H35A 13:50 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  DES H35A Den Bosch H35B 9:30 Sportpark 'Eikendijk'
  Dommel H35A Best H35A 10:45 Hockeyp. Zegenwerp
  Drunen H35A MEP H35B 10:45 Rekreatiepark
  Olympia H35A MOP H35C Sportp. 'Vliegende Vaart'
  Rosmalen H35B Oirschot H35A 9:45 Sportpark Maliskamp
  Zwart-Wit H35C Goirle H35A 11:30 Sportpark Ginneken

Vandaag jarig

Janneke de Sévaux

Tamar de Snoo

Agenda

25-5 Voorzittersoverleg

8-6 bestuursvergadering

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren