Wedstrijdschema
laat schema zien voor

17 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Autobedrij 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens C2 7061 Berkel Enschot JC2 / Udenhout JC1 Thuis 15:30 Autobedrij 
  Fluiten: Christiaan Stoffels (Heren Veteranen B) en Marcel Theunissen (Heren Veteranen B)

17 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 8E1 2314 Berkel Enschot Berkel-Enschot M8E1 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Giel Jeronimus (Jongens A1) en Bram van Merrienboer (Jongens A1 zaal)
Meisjes 8E3 2748 Berkel Enschot Berkel-Enschot M8E2 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 1ab  

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D2 23752 Berkel Enschot Berkel-Enschot MD2 15 Uit 11:30 uit -  
Jongens C1 6855 DDHC JC1 20 Uit 13:45 uit -  
Meisjes C5 11390 HC Eindhoven MC7 Thuis 14:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Sofie Buijs-Henrichs (Dames 2) en Evie Smeets (Dames 2)
Jongens D1 23361 HC Etten-Leur JD1 30 Uit 09:00 uit -  
Meisjes D6 23175 HC Etten-Leur MD7 Thuis 12:45 Lusocargo- 
  Fluiten: Linde Haans (Dames 3) en Erik Baeten
Meisjes B2 9920 HC Gilze Rijen MB1 20 Uit 13:15 uit -  

17 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens 3F1 1651 HC Tilburg JF2 Uit 09:45 uit -  
Jongens 6E1 958 HC Tilburg JE2 Uit 09:00 uit -  
Jongens 6E2 22796 HC Tilburg JE1 Uit 09:00 uit -  

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens A1 5611 HC Tilburg JA2 Thuis 16:00 Rabobank-v 
  Fluiten: Pim Sigmans (Heren 2) en Bram Visschers (Heren 2)

17 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F5 5327 HC Tilburg MF6 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E1 3364 HC Tilburg ME3 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Jelle van Loon (Jongens A1 zaal)
Meisjes 6E2 4336 HC Tilburg ME4 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 8E2 2772 HC Tilburg M8E3 Uit 09:00 uit -  

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A2 7893 HC Tilburg MA3 Thuis 12:00 Autobedrij 
  Fluiten: Michel de Haas (Recreanten A) en Edwin van Herpt
Meisjes A3 7695 HC Tilburg MA6 Uit 10:30 uit -  
Meisjes A4 8088 HC Tilburg MA8 Uit 09:00 uit -  
Meisjes B3 9732 HC Tilburg MB4 Thuis 15:45 Lusocargo- 
  Fluiten: Noortje van Gils (Dames 2) en Balou Maas (Dames 2)
Meisjes C3 11947 HC Tilburg MC7 Thuis 12:00 Rabobank-v 
  Fluiten: Tom Giesbergen (Heren 3) en Job Schots (Heren 3)
Meisjes C4 11642 HC Tilburg MC9 Uit 16:00 uit -  

17 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens 3F3 1674 HC Waalwijk JF1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Loes van Berkel (Meisjes B3) en Floore Broos (Meisjes B3)
Meisjes 3F4 4947 HC Waalwijk MF2 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Nika Verheijden (Meisjes B3) en Roos van Werven (Meisjes B3)

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes B1 9122 HC Waalwijk MB1 20 Uit 14:00 uit -  
Meisjes B5 10135 Hockeyclub Hilvarenbeek MB3 15 Uit 13:15 uit -  
Jongens B1 21920 Hockeyclub Zevenbergen JB1 0 Uit 15:30 uit -  

17 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E6 3389 HOCO ME5 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Rutger Helmink (Jongens A1)
Meisjes 8E4 2329 HOCO M8E5 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Bas van Egmond (Jongens A1 zaal) en Hein de Man (Jongens A1 zaal)
Meisjes 3F2 4938 M.H.C. Goirle MF3 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Nicky Franse (Meisjes B3) en Caroliene van der Graaf
Meisjes 3F3 4938 M.H.C. Goirle MF2 0 Uit 10:00 uit -  

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens D2 23504 MHC DES JD1 Thuis 13:45 Autobedrij 
  Fluiten: Rob Dingemans (Heren Veteranen B) en Piet Poos (Heren Veteranen B)
Meisjes C1 13454 MHC DES MC1 20 Uit 12:15 uit -  
Meisjes D5 23060 MHC Liberty MD4 Thuis 11:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Tessa de Bont (Dames 2) en Noortje van Gils (Dames 2)
Meisjes B4 9446 MHC MEP MB4 Thuis 17:15 Autobedrij 
  Fluiten: Hans van Heesch (Heren Veteranen B) en Maarten van der Heijden (Heren Veteranen B)

17 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens 8E1 22775 MHC Udenhout J8E1 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Stijn Kuster (Jongens A1) en Philip Stoopen (Jongens A1)
Meisjes 6E3 3374 MHCD ME1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Tycho Prinsen (Jongens A1 zaal)
Meisjes 6E5 3242 MHCD ME3 25 Uit 09:00 uit -  
  Sportwereld 2  

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C2 11687 MHCT MC1 25 Uit 10:45 uit -  
Meisjes D1 23750 MHCT MD1 25 Uit 09:00 uit -  
Meisjes A1 16863 NMHC Nijmegen MA1 Thuis 14:15 Rabobank-v 
  Fluiten: Pim Sigmans (Heren 2) en Bram Visschers (Heren 2)

17 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 4934 VMHC MF1 Thuis 09:00 Rabobank-v 
  Fluiten: Sanne van den Heuvel (Meisjes B3) en Noortje Jongen (Meisjes B3)
Meisjes 6E4 4022 VMHC ME3 30 Uit 09:00 uit -  

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D4 22917 VMHC MD3 Thuis 10:15 Autobedrij 
  Fluiten: Linde Haans (Dames 3) en Erik Baeten
Meisjes D3 23999 Were Di Tilburg MD3 Thuis 10:15 Rabobank-v 
  Fluiten: Pieter de Ferrante (Heren 3) en Juul van Roij (Heren 3)


Vandaag jarig

Bart Baeten

Celine Bruggemans

Sylke Reuser

Agenda

20-11 Eten Heren 1

21-11 Spreekuur Fysiothera

26-11 Visie/Missie

29-11 Wedstrijd Veterinnen

29-11 Briefing Bondsscheid

12-4 Koningsspelen BS De

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren