Wedstrijdschema
laat schema zien voor

7 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 

7 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Jongens C1 6399 B.H.V. Push JC3 Thuis 2 Rabobank-v 
Meisjes B3 5608 B.H.V. Push MB5 Thuis 10 Autobedrij 
Meisjes C1 12583 B.H.V. Push MC2 25 Uit 8 uit -  
Jongens D2 11245 B.N.M.H.C. Zwart-Wit JD3 30 Uit 0 uit -  

7 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Jongens 6E2 278 Berkel Enschot J6E2 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 3F1 331 Berkel Enschot MF3 Thuis 09:00 Autobedrij 

7 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes D4 11821 Berkel Enschot MD3 Thuis 22 Autobedrij 
Meisjes C3 12789 BH&BC Breda MC6 Thuis 2 Autobedrij 
Meisjes A4 5228 DDHC MA1 Thuis 3 Rabobank-v 
Meisjes A1 9975 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA1 Thuis 3 Rabobank-v 
Meisjes B2 6290 Eersel MB3 30 Uit 1 uit -  

7 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 3F2 455 HC Baarle Nassau MF1 Uit 09:30 uit -  
  Veld bij SHOT  
Meisjes 6E2 363 HC Baarle Nassau M6E1 Uit 11:00 uit -  
  Veld bij SHOT  
Meisjes 8E2 4069 HC Baarle Nassau M8E1 Uit 09:30 uit -  
  Veld bij SHOT  

7 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes D6 12161 HC Baarle Nassau MD1 Uit 8 uit -  
  Veld bij SHOT  
Jongens B2 14578 HC Gilze Rijen JB1 20 Uit 4 uit -  

7 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 3F3 202 HC Tilburg MF7 Uit 08:30 uit -  
Meisjes 3F4 204 HC Tilburg MF9 Thuis 09:00 Autobedrij 

7 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes B1 5604 HC Tilburg MB2 Thuis 3 Rabobank-v 
Jongens B1 14583 HC Waalwijk JB1 / DES JB1 Thuis 5 Autobedrij 
Meisjes D3 11564 HC Waalwijk MD2 20 Uit 2 uit -  
Meisjes A3 4898 Hockeyclub Hilvarenbeek MA1 15 Uit 13 uit -  
Meisjes D2 11427 Hockeyclub Hilvarenbeek MD1 15 Uit 2 uit -  
Meisjes A5 5421 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA10 Thuis 0 Lusocargo- 

7 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Jongens 8E2 4006 HOCO J8E2 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E1 252 HOCO M6E3 20 Uit 08:45 uit -  
Jongens 3F1 95 M.H.C. Goirle JF2 0 Uit 09:00 uit -  
Jongens 3F2 95 M.H.C. Goirle JF1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Jongens 6E1 400 MHC DES J6E2 20 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 6E3 257 MHC DES M6E4 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 8E3 4031 MHC DES M8E3 Thuis 10:15 Lusocargo- 

7 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes C5 13302 MHC Liberty MC4 Thuis 1 Lusocargo- 
Jongens D1 11148 MHC Tempo JD2 45 Uit 1 uit -  

7 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 8E4 4012 MHC Udenhout M8E1 20 Uit 10:30 uit -  

7 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes B4 5803 MHC Udenhout MB2 20 Uit 1 uit -  
  Locatie Goirle  

7 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Jongens 8E1 156 MHCD J8E1 Thuis 10:15 Lusocargo- 

7 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes C2 12725 MHCD MC2 25 Uit 1 uit -  
Jongens C2 6530 VMHC JC1 30 Uit 2 uit -  

7 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 8E1 439 VMHC M8E1 30 Uit 09:00 uit -  

7 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes A2 5053 Were Di Tilburg MA3 15 Uit 2 uit -  
Meisjes C4 12790 Were Di Tilburg MC5 Thuis 0 Lusocargo- 
Meisjes D1 11404 Were Di Tilburg MD1 Thuis 1 Rabobank-v 
Meisjes D5 11940 Were Di Tilburg MD5 Thuis 4 Lusocargo- 


Vandaag jarig

Janne Moelands

Agenda

14-12 Presentatie Scheidsr

6-1 integraal commissie-

8-1 Bestuursvergadering

29-1 Voorzittersvergaderi

5-2 Bestuursvergadering

4-3 Bestuursvergadering

7-3 Oefenwedstrijden voo

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren