Wedstrijdschema
laat schema zien voor

2 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Funkey !Reservering Thuis n.n.b  
Meisjes 3F1 18354 HC Tilburg MF6 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 3F4 17276 MHC Udenhout MF1 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 6E3 18282 HOCO M6E6 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 8E4 4535 Berkel Enschot M8E3 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 3F2 18144 HC Waalwijk JF1 Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 6E2 2583 MHC Udenhout J6E1 Thuis 09:00 Autobedrij 
Jongens 8E2 18062 Were Di Tilburg J8E1 Thuis 09:00 Lusocargo- 

2 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Jongens D2 23516 ZwartWit JD3 Thuis 0 Autobedrij 
Meisjes D1 23143 HOCO MD1 Thuis 1 Rabobank-v 
Meisjes D5 23333 Were Di Tilburg MD3 Thuis 12 Lusocargo- 
Meisjes D6 23106 HC Tilburg MD11 Thuis 7 Lusocargo- 
Jongens C2 23216 Hockeyclub Zevenbergen JC1 Thuis 0 Autobedrij 
Jongens C1 23448 BH&BC Breda JC5 Thuis 1 Rabobank-v 
Meisjes C5 23385 ZwartWit MC6 Thuis 11 Lusocargo- 
Meisjes C3 23190 Berkel Enschot Berkel-Enschot MC4 Thuis 1 Autobedrij 
Jongens B1 23313 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB4 Thuis 6 Rabobank-v 
Meisjes B4 23722 MHC Bommelerwaard MB4 Thuis 0 Lusocargo- 
Meisjes B2 23502 MHC Liberty MB2 Thuis 1 Autobedrij 
Meisjes A5 20189 MHCdeDommel MA2 Thuis 2 Lusocargo- 
Meisjes A3 20254 HOCO MA4 Thuis 1 Autobedrij 

2 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 3F2 18378 VMHC MF2 30 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 6E2 18250 HOCO M6E4 20 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 8E3 18174 HC Tilburg M8E4 Uit 08:45 uit -  
Jongens 3F1 2657 VMHC JF1 30 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 6E1 2418 MHC DES M6E2 20 Uit 09:00 uit -  
Jongens 6E1 18098 VMHC J6E1 30 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 3F3 2760 HC Baarle Nassau MF1 Uit 09:30 uit -  
  Veld bij SHOT  
Meisjes 8E1 2616 Hockeyclub Hilvarenbeek M8E1 15 Uit 10:15 uit -  

2 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes D2 23357 MHC Rapide MD1 60 Uit 0 uit -  

2 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Jongens 8E1 18423 MHC De Warande J8E1 25 Uit 11:30 uit -  
Meisjes 8E2 4534 Were Di Tilburg M8E5 15 Uit 11:45 uit -  

2 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes C2 23428 Berkel Enschot MC3 15 Uit 0 uit -  
Meisjes C1 17910 MHC De Warande MC1 25 Uit 6 uit -  
Jongens D1 23071 Hockey Geldrop JD1 40 Uit 2 uit -  
Meisjes B3 25845 HC Tilburg MB7 Uit 5 uit -  
Meisjes D4 23557 Hockeyclub Berlicum MD3 30 Uit 5 uit -  
Meisjes B1 23716 MHC Tempo MB1 45 Uit 2 uit -  
Meisjes C4 23615 ZwartWit MC7 30 Uit 1 uit -  
Meisjes A4 20165 HOCO MA3 20 Uit 4 uit -  
Meisjes A2 20286 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA4 30 Uit 0 uit -  
Jongens B2 23312 Hockeyclub Hilvarenbeek JB1 15 Uit 9 uit -  
Meisjes D3 23346 MHC Udenhout MD2 20 Uit 1 uit -  
  locatie: Goirle  
Meisjes A1 14647 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MA1 0 Uit 2 uit -  


Vandaag jarig

Maxime van de Plas

Maxime Wolters

Agenda

19-11 Bespreking / eten H1

20-11 Zaalhockey informati

26-11 Bestuursvergadering

6-1 integraal commissie-

17-4 Koningsspelen 2020 -

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren