Wedstrijdschema
laat schema zien voor

21 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 1094 Were Di Tilburg MF1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 3F4 970 VMHC MF4 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E1 1152 Berkel Enschot Berkel-Enschot M6E3 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 6E3 1021 MHC Udenhout M6E1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 3F2 862 HC Tilburg JF3 Thuis 09:00 Autobedrij 
Jongens 6E2 1042 HOCO J6E2 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Jongens 8E1 922 Were Di Tilburg J8E1 Thuis 09:00 Autobedrij 

21 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D3 11673 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD5 Thuis 10:15 Rabobank-v 
  Fluiten: Anne Kouwenberg (Meisjes A1 Zaal) en Fleur Kuijsters (Meisjes A1 Zaal)

21 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 8E3 4186 Berkel Enschot Berkel-Enschot M8E3 Thuis 10:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Myrthe Joossen (Dames Jong 2) en Imke Postma (Dames Jong 2)
Jongens 8E2 4161 HOCO J8E1 Thuis 10:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Sterre Geerts (Dames jong 1 zaal) en Vera Vingerhoets (Dames jong 1 zaal)

21 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D1 11402 MHC Liberty MD1 Thuis 10:30 Autobedrij 
  Fluiten: Lotte Bruinsma (Dames 1 zaal) en Marit Elissen (Dames 1 zaal)
Meisjes D5 11939 HOCO MD5 Thuis 11:30 Lusocargo- 
  Fluiten: Silke van de Ven (Meisjes A1 Zaal) en Pelin Yentur (Meisjes A1 Zaal)
Jongens C1 6401 Hockeyclub Schouwen Duiveland JC1 Thuis 12:05 Rabobank-v 
Meisjes C2 12787 DDHC MC2 Thuis 12:20 Autobedrij 
  Fluiten: Karlijn Bakx - Pullens (Dames 3) en Maartje Spijkers (Dames 3)
Meisjes C5 13304 MHC DES MC5 Thuis 13:05 Lusocargo- 
  Fluiten: Vera Smeets (Dames 1 zaal) en Lotte Smets (Dames 1 zaal)
Meisjes B1 5603 Hockeyclub Hilvarenbeek MB1 Thuis 13:55 Rabobank-v 
Jongens B1 14584 HC Tilburg JB3 Thuis 14:10 Autobedrij 
Meisjes C4 12792 HC Baarle Nassau MC1 Thuis 14:40 Lusocargo- 
  Fluiten: Fenne Jans (Dames 1 zaal) en Vera Smeets (Dames 1 zaal)
Meisjes A1 10027 MHC EDE MA1 Thuis 15:45 Rabobank-v 
  Fluiten: Stijn van Oirschot (Heren 1 zaal)
Meisjes A4 5230 HOCO MA4 Thuis 16:00 Autobedrij 
  Fluiten: Marloes de Brouwer (Dames 2 zaal) en Myrthe de Bont (Dames 2 zaal)
Meisjes A5 5420 MHC DES MA3 Thuis 16:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Giel Jeronimus (Heren Jong 1) en Wessel Huijsman (Heren Jong 1)
Meisjes B3 5609 Berkel Enschot Berkel-Enschot MB4 Thuis 17:35 Rabobank-v 
  Fluiten: Marloes de Brouwer (Dames 2 zaal) en Noortje van Gils (Dames 2 zaal)

21 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F2 968 HC Tilburg MF7 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 6E2 878 MHC DES M6E3 20 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 8E2 4185 HOCO M8E4 20 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 8E4 4223 MHC DES M8E3 20 Uit 08:45 uit -  
Jongens 3F1 1123 HOCO JF1 20 Uit 08:45 uit -  

21 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A2 5321 HC Tilburg MA4 Uit 09:00 uit -  
Meisjes D4 11550 MHC Udenhout MD1 20 Uit 09:00 uit -  
  Locatie SHOT  

21 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F3 1225 VMHC MF3 30 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 8E1 952 MHCD M8E1 25 Uit 09:00 uit -  
  veld 3-4  
Jongens 6E1 905 HC Tilburg J6E3 Uit 09:35 uit -  

21 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C1 17851 R.M.H.C. de Pelikaan MC1 35 Uit 10:20 uit -  
Meisjes D2 11341 Berkel Enschot Berkel-Enschot MD2 15 Uit 10:30 uit -  
Jongens B2 14763 HC Tilburg JB4 Uit 10:45 uit -  
Jongens D1 11202 Hockeyclub Hilvarenbeek JD1 15 Uit 12:15 uit -  
Meisjes B2 5651 SMHC De Hopbel MB2 30 Uit 14:00 uit -  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D6 11899 Berkel Enschot Berkel-Enschot MD5 15 Uit 14:00 uit -  
Jongens D2 11267 BH&BC Breda JD4 25 Uit 14:30 uit -  
Meisjes B4 6100 MHC DES MB5 20 Uit 14:45 uit -  
Meisjes A3 5093 H.O.D. MA4 35 Uit 15:35 uit -  
Jongens C2 6560 ZwartWit JC3 30 Uit 16:25 uit -  
Meisjes C3 13044 MHC Udenhout MC1 20 Uit 17:45 uit -  
  Locatie Goirle  


Vandaag jarig

Er zijn geen jarigen

Agenda

19-9 Workshop Jeugdtraine

24-9 Bespreking / eten H1

25-9 Bestuursvergadering

26-9 Workshop Jeugdtraine

1-10 Bespreking / eten H1

3-10 Workshop trainen/coa

8-10 Bespreking / eten H1

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren