Wedstrijdschema
laat schema zien voor

23 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Funkey !Reservering Thuis n.n.b  
Meisjes 3F1 3658 MHCD MF2 Thuis 09:00 Rabobank-v 
Meisjes 6E2 3850 Were Di Tilburg M6E5 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 6E3 18269 HC Baarle Nassau M6E1 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 8E1 3897 Were Di Tilburg M8E3 Thuis 09:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Floor Bonte (Meisjes B2 Zaal) en Roos Wouters (Meisjes B2 Zaal)
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 6E1 3866 MHC DES J6E1 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Robert Bollen
Jongens 6E2 3605 Were Di Tilburg J6E3 Thuis 09:00 Autobedrij 
Jongens 8E2 18063 HC Tilburg J8E2 Thuis 09:00 Lusocargo- 

23 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D2 25649 HC Tilburg MD4 Thuis 10:00 Autobedrij 
  Fluiten: Myrthe de Bont (Dames 2 zaal) en Floor Heerkens (Dames 2 zaal)
Jongens D2 25338 HC Tilburg JD3 Thuis 10:15 Rabobank-v 
  Fluiten: Eva van Beurden (Dames 4 zaal) en Eline Jagt (Dames 4 zaal)

23 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 8E2 4706 HC Baarle Nassau M8E1 Thuis 10:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Louise van Iersel (Meisjes B2 Zaal) en Nina van Mol (Meisjes B2 Zaal)
Meisjes 8E4 4766 MHC Udenhout M8E1 Thuis 10:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Meike van Raak (Meisjes B4 Zaal) en Kaya Riboch (Meisjes B4 Zaal)

23 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D5 25157 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD8 Thuis 11:30 Lusocargo- 
  Fluiten: Eva van Beurden (Dames 4 zaal) en Fleur Verhoeven (Dames 4 zaal)
Meisjes D3 25633 Hockeyclub Hilvarenbeek MD2 Thuis 11:50 Autobedrij 
  Fluiten: Elise Immink (Dames 2 zaal) en Marloes Pullens (Dames 2 zaal)
Jongens C1 25270 V.M.H.& C.C. M.O.P. JC5 Thuis 12:05 Rabobank-v 
  Fluiten: Stijn de Boer (Heren 1 zaal) en Benoit van de Ven (Heren 1 zaal)
Meisjes C5 25209 HC Baarle Nassau MC1 Thuis 13:05 Lusocargo- 
  Fluiten: Ida Tuerlings (Dames 1 zaal) en Kim van Berkel (Dames 1 zaal)
Meisjes C2 25700 V.M.H.& C.C. M.O.P. MC3 Thuis 13:25 Autobedrij 
  Fluiten: Eveline Belderok (Dames 2 zaal) en Sofie Buijs-Henrichs (Dames 2 zaal)
Meisjes B2 25324 HC Etten-Leur MB3 Thuis 13:55 Rabobank-v 
  Fluiten: Thomas Maas (Heren Jong 1) en Tijmen Hooijmaijers (Heren Jong 1)
Meisjes B4 25546 MHC DES MB5 Thuis 14:40 Lusocargo- 
  Fluiten: Steffi Brouwers (Dames 1 zaal) en Merel Vos (Dames 1)
Jongens B1 25137 MHC De Warande JB2 Thuis 15:15 Autobedrij 
  Fluiten: Bart Baeten (Heren 1 zaal) en Thomas de Brouwer (Heren 1 zaal)
Meisjes A3 20787 HC Tilburg MA6 Thuis 15:45 Rabobank-v 
  Fluiten: Jip Suijs (Heren Jong 1) en Pepijn van Oirschot (Heren Jong 1)
Jongens B2 25583 B.H.V. Push JB4 Thuis 16:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Paul van den Broek (Heren Veteranen LA) en Frans van den Hout (Heren Veteranen LA)
Meisjes A5 20723 MHC MEP MA5 Thuis 16:50 Autobedrij 
  Fluiten: Maud Bruens (Dames 3)

23 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F2 18381 MHC DES MF3 20 Uit 08:45 uit -  
Jongens 3F2 18138 MHC DES JF1 20 Uit 08:45 uit -  

23 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C4 25692 MHC Liberty MC4 30 Uit 09:00 uit -  

23 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F3 18390 Berkel Enschot Berkel-Enschot MF4 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 2a  
Meisjes 6E1 3704 HC Waalwijk M6E2 20 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 8E3 18177 VMHC M8E3 30 Uit 09:15 uit -  
Meisjes 3F4 18408 HC Tilburg MF7 Uit 09:20 uit -  

23 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens C2 25268 B.H.V. Push JC5 25 Uit 10:05 uit -  

23 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens 3F1 3816 HC Tilburg JF3 Uit 10:10 uit -  
Jongens 8E1 18426 ZwartWit J8E1 30 Uit 10:20 uit -  

23 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D1 25155 HC Tilburg MD1 Uit 10:25 uit -  
Meisjes B3 25539 HC Waalwijk MB2 20 Uit 12:20 uit -  
Meisjes A4 20696 MHC Liberty MA2 30 Uit 12:30 uit -  
Meisjes D6 25150 Oss MD6 45 Uit 13:20 uit -  
Jongens D1 25334 HC Oranje Rood Oranje-Rood JD3 Uit 14:00 uit -  
Meisjes A2 20665 Sint Oedenrode MA1 40 Uit 14:45 uit -  
Meisjes D4 25617 Were Di Tilburg MD5 15 Uit 14:50 uit -  
Meisjes B1 25771 MHC Liberty MB1 30 Uit 15:00 uit -  
Meisjes C1 17952 HC Tilburg MC2 Uit 15:45 uit -  
  tijd gewijzigd !!  
Meisjes A1 14965 Hockey Geldrop MA1 40 Uit 15:50 uit -  
Meisjes C3 25230 B.H.V. Push MC9 25 Uit 16:25 uit -  


Vandaag jarig

Maxime van de Plas

Maxime Wolters

Agenda

19-11 Bespreking / eten H1

20-11 Zaalhockey informati

26-11 Bestuursvergadering

6-1 integraal commissie-

17-4 Koningsspelen 2020 -

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren