Wedstrijdschema
laat schema zien voor

7 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes C5 !Oefenwedstrijd Berkel Enschot MC5 Thuis n.n.b  

7 maart | Overig

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Niet spelend lid !Reservering Thuis n.n.b  
reservering voor oefenwedstrijden voorbereiding lentecompetitie jongste jeugd en junioren

7 maart | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 3F1 !Oefenwedstrijd Jongens 3F1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E1 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E2 Thuis 09:00 Rabobank-v 
Meisjes 6E2 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E1 Thuis 09:00 Rabobank-v 
Meisjes 6E3 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E4 Thuis 09:00 Rabobank-v 
Meisjes 6E4 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E3 Thuis 09:00 Rabobank-v 
Meisjes 6E5 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E6 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E6 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E5 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 8E1 !Oefenwedstrijd Meisjes 8E2 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 8E2 !Oefenwedstrijd Meisjes 8E1 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 8E3 !Oefenwedstrijd Meisjes 8E4 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 8E4 !Oefenwedstrijd Meisjes 8E3 Thuis 09:00 Autobedrij 
Jongens 3F1 !Oefenwedstrijd Meisjes 3F1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Jongens 6E1 !Oefenwedstrijd Jongens 6E2 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Jongens 6E2 !Oefenwedstrijd Jongens 6E1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Jongens 8E1 !Oefenwedstrijd J8E2 Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 8E2 !Oefenwedstrijd Jongens 8E1 Thuis 09:00 Rabobank-v 
Meisjes 3F1 !Oefenwedstrijd Meisjes 3F2 Thuis 09:30 Lusocargo- 
Meisjes 3F2 !Oefenwedstrijd Meisjes 3F1 Thuis 09:30 Lusocargo- 
Meisjes 6E6 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E7 Thuis 09:30 Lusocargo- 
Meisjes 6E7 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E6 Thuis 09:30 Lusocargo- 
Jongens 6E2 !Oefenwedstrijd Jongens 6E3 Thuis 09:30 Lusocargo- 
Jongens 6E3 !Oefenwedstrijd Jongens 6E2 Thuis 09:30 Lusocargo- 
Meisjes 3F2 !Oefenwedstrijd Jongens 3F1 Thuis 10:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E5 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E7 Thuis 10:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E7 !Oefenwedstrijd Meisjes 6E5 Thuis 10:00 Lusocargo- 
Jongens 3F1 !Oefenwedstrijd Meisjes 3F2 Thuis 10:00 Lusocargo- 
Jongens 6E1 !Oefenwedstrijd Jongens 6E3 Thuis 10:00 Lusocargo- 
Jongens 6E3 !Oefenwedstrijd Jongens 6E1 Thuis 10:00 Lusocargo- 

7 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Jongens B1 !Oefenwedstrijd Hoco JB2 Thuis 10:15 Autobedrij 
Jongens D1 !Oefenwedstrijd Hoco JD1 Thuis 10:15 Rabobank-v 
Scheidsrechters: MB1
Meisjes D3 !Oefenwedstrijd Hoco MD3 Thuis 10:30 Lusocargo- 
Scheidsrechters: MB1
Meisjes C1 !Oefenwedstrijd Thuis 12:05 Rabobank-v 
Tegenstander nog onbekend
Meisjes C5 !Oefenwedstrijd Hoco MC5 Thuis 12:05 Autobedrij 
Driekamp met HOCO MC5 en Berkel Enschot MC5 Scheidsrechters: MA4
Meisjes D5 !Oefenwedstrijd Hilvarenbeek MD3 Thuis 12:05 Lusocargo- 
Scheidsrechters: MB2
Meisjes D4 !Oefenwedstrijd Gilze Rijen MD2 Thuis 13:40 Lusocargo- 
Scheidsrechters: JB1
Meisjes B1 !Oefenwedstrijd Drunen MB1 Thuis 13:55 Rabobank-v 
Meisjes B2 !Oefenwedstrijd Berkel Enschot MB4 Thuis 14:35 Autobedrij 
Meisjes B3 !Oefenwedstrijd Hilvarenbeek MB3 Thuis 15:15 Lusocargo- 
Meisjes A1 15084 Venlose Hockey Club MA1 Thuis 4 Rabobank-v 
Meisjes A4 !Oefenwedstrijd Berkel Enschot MA3 Thuis 16:10 Autobedrij 
Meisjes D2 !Oefenwedstrijd Berkel Enschot MD2 0 Uit 09:30 uit -  
Meisjes D6 !Oefenwedstrijd Berkel Enschot MD6 0 Uit 09:30 uit -  
Jongens C2 !Oefenwedstrijd Gilze Rijen JC1 0 Uit 10:00 uit -  
Jongens D2 !Oefenwedstrijd Drunen JD1 0 Uit 10:00 uit -  
Meisjes A5 !Oefenwedstrijd Drunen MA3 0 Uit 11:00 uit -  
Drieluik met Drunen MA3 en Hoco MA5 bij Drunen
Jongens C1 !Oefenwedstrijd Berkel Enschot 0 Uit 11:00 uit -  
Meisjes C4 !Oefenwedstrijd Hoco MC4 0 Uit 11:30 uit -  
Meisjes A5 !Oefenwedstrijd Hoco MA5 0 Uit 12:00 uit -  
Meisjes C3 !Oefenwedstrijd Hilvarenbeek MC2 0 Uit 13:00 uit -  
Meisjes A3 !Oefenwedstrijd Drunen MA2 0 Uit 13:15 uit -  
Meisjes A2 !Oefenwedstrijd Hoco MA2 0 Uit 13:30 uit -  
Meisjes C2 !Oefenwedstrijd Hilvarenbeek MC1 0 Uit 14:00 uit -  
Drieluik met Hilvarenbeek MC1 en Gilze Rijen MC1 bij Hilvarenbeek
Meisjes D1 !Oefenwedstrijd Berkel Enschot 0 Uit 14:30 uit -  
drieluik met Berkel Enschot MD1 en Hoco MD1 bij Berkel Enschot
Meisjes C2 !Oefenwedstrijd Gilze Rijen MC1 0 Uit 14:50 uit -  
Drieluik met Hilvarenbeek MC1 en Gilze Rijen MC1 bij Hilvarenbeek
Meisjes D1 !Oefenwedstrijd Hoco MD1 0 Uit 15:20 uit -  
Drieluik met Berkel Enschot MD1 en Hoco MD1 bij Berkel Enschot
Meisjes B4 !Oefenwedstrijd Hoco MB7 0 Uit 15:30 uit -  
Jongens B2 !Oefenwedstrijd Hilvarenbeek JB1 0 Uit 16:30 uit -  


Vandaag jarig

Juultje van den Broek

Esmee van Rooij

Agenda

3-6 Jubileummiddag Jongs

3-6 Bestuursvergadering

17-6 Voorzittersvergaderi

20-6 Lustrum Weekend

25-6 Sportdag OBS 't Schr

27-6 D-kamp

30-6 Algemene Ledenvergad

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren