Wedstrijdschema
laat schema zien voor

14 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 3F2 586 HC Tilburg MF8 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 3F3 841 HC Baarle Nassau MF1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Meisjes 6E1 635 MHC DES M6E2 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 6E2 512 Hockeyclub Hilvarenbeek M6E3 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 8E2 4089 HOCO M8E3 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 3F1 733 VMHC JF1 Thuis 09:00 Autobedrij 
Jongens 6E1 528 Were Di Tilburg J6E1 Thuis 09:00 Autobedrij 

14 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Jongens D1 11017 MHC Liberty JD1 Thuis 0 Rabobank-v 

14 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 8E1 560 Hockeyclub Hilvarenbeek M8E1 Thuis 10:15 Lusocargo- 
Meisjes 8E4 4148 MHC DES M8E2 Thuis 10:15 Lusocargo- 

14 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes D2 11406 HC Tilburg MD3 Thuis 6 Autobedrij 
Meisjes D6 11943 Were Di Tilburg MD8 Thuis 8 Lusocargo- 
Meisjes C1 17834 MHC De Warande MC1 Thuis 4 Rabobank-v 
Meisjes D3 11672 MHCD MD2 Thuis 3 Autobedrij 
Jongens D2 11234 HC Tilburg JD3 Thuis 1 Lusocargo- 
Meisjes C2 12786 MHC DES MC2 Thuis 1 Rabobank-v 
Meisjes B2 5605 MHC MEP MB2 Thuis 1 Autobedrij 
Jongens C2 6403 Were Di Tilburg JC3 Thuis 2 Lusocargo- 
Meisjes A2 4878 HOCO MA2 Thuis 4 Rabobank-v 
Meisjes A3 4880 Berkel Enschot Berkel-Enschot MA2 Thuis 5 Autobedrij 
Meisjes B4 !Oefenwedstrijd Were Di B7 Thuis 16:15 Lusocargo- 
Meisjes B3 6036 ZwartWit MB5 30 Uit 2 uit -  

14 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 3F1 585 HC Tilburg MF5 Uit 08:30 uit -  
Meisjes 8E3 4107 HC Tilburg M8E5 Uit 08:30 uit -  
Jongens 8E1 663 HC Tilburg J8E2 Uit 08:30 uit -  
Jongens 3F2 606 HOCO JF1 20 Uit 08:45 uit -  

14 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes D1 11306 HC Etten-Leur MD1 30 Uit 2 uit -  

14 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes 3F4 17073 MHC Udenhout MF1 20 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E3 519 Berkel Enschot M6E4 15 Uit 09:00 uit -  
  veld 2c  
Jongens 6E2 523 MHC Udenhout J6E1 20 Uit 09:00 uit -  
Jongens 8E2 4124 Hockeyclub Hilvarenbeek J8E1 15 Uit 09:00 uit -  

14 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc
Meisjes A1 9982 H.O.D. MA1 35 Uit 1 uit -  
Meisjes D4 11496 HC Oirschot MD2 25 Uit 9 uit -  
Meisjes D5 12018 MHC DES MD4 20 Uit 2 uit -  
Meisjes B1 5946 MHC DES MB1 20 Uit 1 uit -  
Meisjes C4 13370 HC Tilburg MC9 Uit 1 uit -  
  Let op !! Tijd gewijzigd  
Meisjes C5 13216 HOCO MC5 20 Uit 7 uit -  
Jongens B1 14607 SMHC De Hopbel JB1 30 Uit 4 uit -  
Jongens C1 6558 ZwartWit JC2 30 Uit 4 uit -  
Meisjes A4 5118 Hockeyclub Prinsenbeek MA3 30 Uit 0 uit -  
Meisjes A5 5434 MHC MEP MA5 30 Uit 2 uit -  
  Let op! Tijd is gewijzigd  
Meisjes C3 13100 ZwartWit MC5 30 Uit 6 uit -  


Vandaag jarig

Dieke Severijns

Marijn Verhoeven

Agenda

24-9 Bespreking / eten H1

25-9 Bestuursvergadering

26-9 Workshop Jeugdtraine

1-10 Bespreking / eten H1

3-10 Workshop trainen/coa

8-10 Bespreking / eten H1

10-10 Workshop trainen/coa

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren