Kies een ander team :
Heren 1
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer - Coach Rein van Iersel Email
Trainer - Coach Rik van Brederode Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 7353 SHOT H1
thuis
17 mei 7637 HC Pijnacker H1
0
14:45 uit route
24 mei 8103 HDS H1
thuis
7 jun 8506 MHCD H1
25
14:05 14:30 uit route
14 jun 8852 Groen-Geel H1
thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby H1 12 34 11 1 0 48 16 0
2 Barendrecht H1 12 23 7 2 3 33 20 0
3 DES H1 11 23 6 5 0 41 23 0
4 Goirle H1 12 21 6 3 3 38 24 0
5 Groen-Geel H1 12 17 5 2 5 25 24 0
6 Pijnacker H1 12 16 4 4 4 31 32 0
7 HDS H1 12 16 4 4 4 25 27 0
8 Drunen H1 11 13 4 1 6 27 41 0
9 Dordrecht H1 12 11 3 2 7 25 34 0
10 Westland H1 12 11 3 2 7 27 39 0
11 Pelikaan H1 12 9 2 3 7 18 37 0
12 Shot H1 12 3 0 3 9 16 37 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht H1Derby H1Dordrecht H1Drunen H1Goirle H1Groen-Geel H1Pelikaan H1Pijnacker H1Shot H1Westland H1HDS H1DES H1
Barendrecht H1   1-0 2-1 4-0 6-1 2-2
Derby H1 4-1   3-0 7-1 4-3 4-0 3-3
Dordrecht H1 0-4 2-4   2-5 4-0 3-1 1-1 3-4
Drunen H1 3-5 1-6 5-3   2-0 6-5 3-1
Goirle H1 3-2 6-0   2-3 7-2 4-4
Groen-Geel H1 2-1 2-3 2-1 1-1   6-1 1-1 1-3
Pelikaan H1 3-0 4-4 1-4   2-3 3-0 1-1
Pijnacker H1 2-2 2-4 2-3 4-2   2-2 2-2
Shot H1 1-4 2-3 2-4 0-0   4-4 1-4
Westland H1 1-2 5-3 4-0 4-2   0-2
HDS H1 0-2 3-3 0-2 4-2 2-4 1-0   2-2
DES H1 4-3 2-2 5-0 6-3 7-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. DES H1 Drunen H1 5-0 Definitief
.. Pijnacker H1 Derby H1 2-4 Definitief
.. Shot H1 HDS H1 4-4 Definitief
.. Barendrecht H1 Groen-Geel H1 2-1 Definitief
.. Goirle H1 Dordrecht H1 3-2 Definitief
.. Westland H1 Pelikaan H1 4-0 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Drunen H1 Shot H1 2-0 Definitief
.. Pelikaan H1 Goirle H1 1-4 Definitief
.. HDS H1 Pijnacker H1 2-4 Definitief
.. Groen-Geel H1 DES H1 1-3 Definitief
.. Dordrecht H1 Barendrecht H1 0-4 Definitief
.. Derby H1 Westland H1 4-0 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Shot H1 Groen-Geel H1 2-4 Definitief
.. DES H1 Dordrecht H1 2-2 Definitief
.. Goirle H1 Westland H1 7-2 Definitief
.. HDS H1 Derby H1 0-2 Definitief
.. Pijnacker H1 Drunen H1 4-2 Definitief
.. Barendrecht H1 Pelikaan H1 4-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Westland H1 Barendrecht H1 1-2 Definitief
.. Derby H1 Goirle H1 3-0 Definitief
.. Drunen H1 HDS H1 3-1 Definitief
.. Groen-Geel H1 Pijnacker H1 1-1 Definitief
.. Dordrecht H1 Shot H1 3-1 Definitief
.. Pelikaan H1 DES H1 1-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Barendrecht H1 Goirle H1 1-0 Definitief
.. Shot H1 Pelikaan H1 0-0 Definitief
.. DES H1 Westland H1 7-3 Definitief
.. Drunen H1 Derby H1 1-6 Definitief
.. Pijnacker H1 Dordrecht H1 2-3 Definitief
.. HDS H1 Groen-Geel H1 0-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Dordrecht H1 HDS H1 3-4 Definitief
.. Goirle H1 DES H1 4-4 Definitief
.. Groen-Geel H1 Drunen H1 2-1 Definitief
.. Derby H1 Barendrecht H1 4-1 Definitief
.. Pelikaan H1 Pijnacker H1 2-3 Definitief
.. Westland H1 Shot H1 4-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. DES H1 Barendrecht H1 4-3 Definitief
.. Groen-Geel H1 Derby H1 2-3 Definitief
.. Drunen H1 Dordrecht H1 5-3 Definitief
.. HDS H1 Pelikaan H1 4-2 Definitief
.. Pijnacker H1 Westland H1 2-2 Definitief
.. Shot H1 Goirle H1 2-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Derby H1 DES H1 3-3 Definitief
.. Barendrecht H1 Shot H1 6-1 Definitief
.. Pelikaan H1 Drunen H1 4-4 Definitief
.. Westland H1 HDS H1 0-2 Definitief
.. Dordrecht H1 Groen-Geel H1 4-0 Definitief
.. Goirle H1 Pijnacker H1 2-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Groen-Geel H1 Pelikaan H1 6-1 Definitief
.. Drunen H1 Westland H1 6-5 Definitief
.. Dordrecht H1 Derby H1 2-4 Definitief
.. Pijnacker H1 Barendrecht H1 2-2 Definitief
.. HDS H1 Goirle H1 3-3 Definitief
.. Shot H1 DES H1 1-4 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Shot H1 Derby H1 1-4 Definitief
.. Pelikaan H1 Dordrecht H1 3-0 Definitief
.. DES H1 Pijnacker H1 6-3 Definitief
.. Barendrecht H1 HDS H1 2-2 Definitief
.. Goirle H1 Drunen H1 6-0 Definitief
.. Westland H1 Groen-Geel H1 5-3 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Derby H1 Pelikaan H1 7-1 Definitief
.. Pijnacker H1 Shot H1 2-2 Definitief
.. Dordrecht H1 Westland H1 1-1 Definitief
.. HDS H1 DES H1 2-2 Definitief
.. Groen-Geel H1 Goirle H1 1-1 Definitief
.. Drunen H1 Barendrecht H1 3-5 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Dordrecht H1 Goirle H1 2-5 Definitief
.. Pelikaan H1 Westland H1 3-0 Definitief
.. Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-1 Definitief
.. HDS H1 Shot H1 1-0 Definitief
.. Derby H1 Pijnacker H1 4-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Barendrecht H1 DES H1 14:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  Derby H1 Groen-Geel H1 14:45 Sportp. Bakestein
  Dordrecht H1 Drunen H1 Schenkeldijk
  Goirle H1 Shot H1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan H1 HDS H1 14:45 Sportp. 'Hulsdonk'
  Westland H1 Pijnacker H1 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 17 MEI 2020
  DES H1 Derby H1 14:45 Sportp. 'Eikendijk'
  Drunen H1 Pelikaan H1 14:30 Rekreatiepark
  Groen-Geel H1 Dordrecht H1 14:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H1 Westland H1 Madestein (Loosduinen)
  Pijnacker H1 Goirle H1 14:45 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Shot H1 Barendrecht H1 Univ v. Tilburg
ZONDAG 24 MEI 2020
  Barendrecht H1 Pijnacker H1 14:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  DES H1 Shot H1 14:45 Sportp. 'Eikendijk'
  Derby H1 Dordrecht H1 14:45 Sportp. Bakestein
  Goirle H1 HDS H1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan H1 Groen-Geel H1 14:45 Sportp. 'Hulsdonk'
  Westland H1 Drunen H1 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Derby H1 Shot H1 14:45 Sportp. Bakestein
  Dordrecht H1 Pelikaan H1 Schenkeldijk
  Drunen H1 Goirle H1 14:30 Rekreatiepark
  Groen-Geel H1 Westland H1 14:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H1 Barendrecht H1 Madestein (Loosduinen)
  Pijnacker H1 DES H1 14:45 Sportp. 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Barendrecht H1 Drunen H1 14:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  DES H1 HDS H1 14:45 Sportp. 'Eikendijk'
  Goirle H1 Groen-Geel H1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan H1 Derby H1 14:45 Sportp. 'Hulsdonk'
  Shot H1 Pijnacker H1 Univ v. Tilburg
  Westland H1 Dordrecht H1 Sportp. 'Hoge Bomen'

Vandaag jarig

Kees Arends

Michèle Bloem

Agenda

3-6 Jubileummiddag Jongs

3-6 Bestuursvergadering

17-6 Voorzittersvergaderi

20-6 Lustrum Weekend

25-6 Sportdag OBS 't Schr

27-6 D-kamp

30-6 Algemene Ledenvergad

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren