Kies een ander team :
Dames DDW1
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Wedstrijdformulier Welna van Herpt-Poorta Email
Aanvoerder Karen Molin - Van Overbeek Email

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 sep 6912 Berkel Enschot DDW2
20:00 20:30 thuis Rabobank-veld
1 okt 6943 HC Waalwijk DDW1
20
19:40 20:30 uit route
8 okt 6960 MHCD DDW2
20:00 20:30 thuis Rabobank-veld
29 okt 7008 B.N.M.H.C. Zwart-Wit DDW2
20:00 20:30 thuis Rabobank-veld
5 nov 7041 Berkel Enschot DDW2
15
19:45 20:30 uit route
12 nov 7055 HC Waalwijk DDW1
20:00 20:30 thuis Rabobank-veld
19 nov 7079 MHCD DDW2
25
19:35 20:30 uit route
4 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot DDW2 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Drunen DDW2 2 3 1 0 1 7 3 0
3 Goirle DDW1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Waalwijk DDW1 1 0 0 0 1 1 7 0
5 Zwart-Wit DDW2 2 0 0 0 2 1 8 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Enschot DDW2Drunen DDW2Goirle DDW1Waalwijk DDW1Zwart-Wit DDW2
Berkel-Enschot DDW2   3-1
Drunen DDW2   6-0
Goirle DDW1  
Waalwijk DDW1 1-7  
Zwart-Wit DDW2 1-2  

Uitslagen
DONDERDAG 10 SEPTEMBER 2020
.. Waalwijk DDW1 Berkel-Enschot DDW2 1-7 Definitief
.. Drunen DDW2 Zwart-Wit DDW2 6-0 Definitief
DONDERDAG 17 SEPTEMBER 2020
.. Zwart-Wit DDW2 Goirle DDW1 1-2 Definitief
.. Berkel-Enschot DDW2 Drunen DDW2 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
DONDERDAG 24 SEPTEMBER 2020
  Drunen DDW2 Waalwijk DDW1 20:30 Rekreatiepark
  Goirle DDW1 Berkel-Enschot DDW2 20:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
DONDERDAG 1 OKTOBER 2020
  Berkel-Enschot DDW2 Zwart-Wit DDW2 20:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Waalwijk DDW1 Goirle DDW1 20:30 Sportp. 'Olympia'
DONDERDAG 8 OKTOBER 2020
  Goirle DDW1 Drunen DDW2 20:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Zwart-Wit DDW2 Waalwijk DDW1 4:00 Sportpark Ginneken
DONDERDAG 15 OKTOBER 2020
  Berkel-Enschot DDW2 Waalwijk DDW1 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
DONDERDAG 22 OKTOBER 2020
  Zwart-Wit DDW2 Drunen DDW2 20:30 Sportpark Ginneken
DONDERDAG 29 OKTOBER 2020
  Drunen DDW2 Berkel-Enschot DDW2 20:30 Rekreatiepark
  Goirle DDW1 Zwart-Wit DDW2 20:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
DONDERDAG 5 NOVEMBER 2020
  Berkel-Enschot DDW2 Goirle DDW1 20:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Waalwijk DDW1 Drunen DDW2 20:30 Sportp. 'Olympia'
DONDERDAG 12 NOVEMBER 2020
  Goirle DDW1 Waalwijk DDW1 20:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Zwart-Wit DDW2 Berkel-Enschot DDW2 Sportpark Ginneken
DONDERDAG 19 NOVEMBER 2020
  Drunen DDW2 Goirle DDW1 20:30 Rekreatiepark
  Waalwijk DDW1 Zwart-Wit DDW2 20:30 Sportp. 'Olympia'

Vandaag jarig

Jesse Boon

Welna van Herpt-Poorta

Monica Kuijpers

Julide Serbest

Agenda

10-11 Scheidsrechtersexame

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren