Meisjes O12-3
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Kees Arends | |||
Trainer - Coach | Eva van der Pasch - Vrijsen | |||
Trainer - Coach | Marleen van Beekhoff | |||
Trainer | Tommy Korzaan | |||
Trainer | Jip van Brederode | |||
Trainer | Luca van Gestel |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
18 mei | MHC De Warande MO12-2 | 08:05 | 09:00 | uit | route | ||
25 mei | MHCD MO12-2 | 10:30 | 11:00 | thuis | Lusocargo-veld | ||
1 jun | MHC Liberty MO12-2 | uit | route | ||||
8 jun | Hockeyclub Prinsenbeek MO12-2 | 08:45 | 09:15 | thuis | Zuid Creatives-veld | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Prinsenbeek MO12-2 | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 49 | 2 | 0 |
2 | Liberty MO12-2 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 17 | 15 | 0 |
3 | Drunen MO12-2 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 20 | 29 | 0 |
4 | Tilburg MO12-5 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 24 | 0 |
5 | Warande MO12-2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 17 | 0 |
6 | Goirle MO12-3 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 10 | 27 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Tilburg MO12-5 | Goirle MO12-3 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Drunen MO12-2 | Prinsenbeek MO12-2 | (1-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO12-2 | Liberty MO12-2 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Prinsenbeek MO12-2 | Tilburg MO12-5 | (11-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goirle MO12-3 | Warande MO12-2 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
VRIJDAG 15 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Liberty MO12-2 | Drunen MO12-2 | (2-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Liberty MO12-2 | Prinsenbeek MO12-2 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Drunen MO12-2 | Goirle MO12-3 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO12-2 | Tilburg MO12-5 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO12-2 | Prinsenbeek MO12-2 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goirle MO12-3 | Liberty MO12-2 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO12-5 | Drunen MO12-2 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Liberty MO12-2 | Tilburg MO12-5 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek MO12-2 | Goirle MO12-3 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Drunen MO12-2 | Warande MO12-2 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Goirle MO12-3 | Tilburg MO12-5 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek MO12-2 | Drunen MO12-2 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Liberty MO12-2 | Warande MO12-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Tilburg MO12-5 | Prinsenbeek MO12-2 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Drunen MO12-2 | Liberty MO12-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 18 MEI 2024 | |||||||||
Warande MO12-2 | Goirle MO12-3 | 9:00 | Sportpark 'Paterserf' | ||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Tilburg MO12-5 | Warande MO12-2 | 0:00 | Sportpark Bredaseweg | ||||||
Prinsenbeek MO12-2 | Liberty MO12-2 | 0:00 | Sportpark 'De Heikant' | ||||||
Goirle MO12-3 | Drunen MO12-2 | 11:00 | Sportpark 'Van de Wildenberg' | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Liberty MO12-2 | Goirle MO12-3 | 0:00 | Sportpark Alexander | ||||||
Prinsenbeek MO12-2 | Warande MO12-2 | 0:00 | Sportpark 'De Heikant' | ||||||
Drunen MO12-2 | Tilburg MO12-5 | 10:45 | Rekreatiepark | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Tilburg MO12-5 | Liberty MO12-2 | 0:00 | Sportpark Bredaseweg | ||||||
Goirle MO12-3 | Prinsenbeek MO12-2 | 9:15 | Sportpark 'Van de Wildenberg' | ||||||
Warande MO12-2 | Drunen MO12-2 | 12:10 | Sportpark 'Paterserf' |
Vandaag jarig
Isis Kardamanidis
Bram Smeijers
Agenda
29-4 Sport BSO Pellikaan
9-5 Hockeytoernooi
25-5 O16 (B) Feest
26-5 Yellow Sunday | door
28-5 bestuursvergadering
29-5 Schoolhockeytoernooi
Wedstrijden
Team resultaten