Meisjes O16-2 zaal
- |
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Trainer - Coach | Nannie Embregts | |||
Trainer | Patrick Severijns | |||
Manager | Debbie Verhaaf |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Warande MO16-1 | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 43 | 23 | 0 |
2 | Tilburg MO16-4 | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 52 | 28 | 0 |
3 | Walcheren MO16-1 | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 37 | 37 | 0 |
4 | Etten-Leur MO16-12-C | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 62 | 24 | 0 |
5 | Zwart-Wit MO16-2 | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 33 | 55 | 0 |
6 | Goirle MO16-2 | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 26 | 46 | 0 |
7 | Rapide MO16-1 | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 15 | 55 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Rapide MO16-1 | Walcheren MO16-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goirle MO16-2 | Walcheren MO16-1 | (3-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide MO16-1 | Goirle MO16-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Warande MO16-1 | Zwart-Wit MO16-2 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO16-2 | Etten-Leur MO16-12-C | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO16-1 | Etten-Leur MO16-12-C | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Walcheren MO16-1 | Etten-Leur MO16-12-C | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO16-2 | Tilburg MO16-4 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO16-4 | Goirle MO16-2 | (8-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide MO16-1 | Etten-Leur MO16-12-C | (0-11)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren MO16-1 | Rapide MO16-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO16-2 | Goirle MO16-2 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Tilburg MO16-4 | Etten-Leur MO16-12-C | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO16-12-C | Walcheren MO16-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO16-4 | Walcheren MO16-1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Goirle MO16-2 | Rapide MO16-1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO16-1 | Rapide MO16-1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goirle MO16-2 | Warande MO16-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Goirle MO16-2 | Tilburg MO16-4 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO16-12-C | Tilburg MO16-4 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goirle MO16-2 | Etten-Leur MO16-12-C | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 JANUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO16-1 | Walcheren MO16-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren MO16-1 | Tilburg MO16-4 | (2-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO16-1 | Tilburg MO16-4 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO16-12-C | Rapide MO16-1 | (10-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO16-2 | Rapide MO16-1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO16-12-C | Zwart-Wit MO16-2 | (11-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 JANUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Walcheren MO16-1 | Goirle MO16-2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goirle MO16-2 | Zwart-Wit MO16-2 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren MO16-1 | Zwart-Wit MO16-2 | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO16-4 | Warande MO16-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide MO16-1 | Warande MO16-1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO16-4 | Rapide MO16-1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 27 JANUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Rapide MO16-1 | Zwart-Wit MO16-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tilburg MO16-4 | Zwart-Wit MO16-2 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide MO16-1 | Tilburg MO16-4 | (2-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 28 JANUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Etten-Leur MO16-12-C | Warande MO16-1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO16-1 | Goirle MO16-2 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO16-12-C | Goirle MO16-2 | (10-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwart-Wit MO16-2 | Walcheren MO16-1 | (4-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren MO16-1 | Warande MO16-1 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO16-2 | Warande MO16-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
Vandaag jarig
Isis Kardamanidis
Bram Smeijers
Agenda
29-4 Sport BSO Pellikaan
9-5 Hockeytoernooi
25-5 O16 (B) Feest
26-5 Yellow Sunday | door
28-5 bestuursvergadering
29-5 Schoolhockeytoernooi
Wedstrijden
Team resultaten