Kies een ander team :
Dames 2
 

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Marloes de Brouwer Email
Aanvoerder Veerle de Pijper Email
Wedstrijdformulier Lara Sparidaens Email
Trainer - Coach Peter Sparidaens Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 mei 7125 Berkel Enschot D2
10:45 thuis Autobedrijf Roks-veld
29 mei 7334 MHC De Warande D2
25
10:35 11:00 uit route
12 jun 7566 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D2
09:30 thuis Autobedrijf Roks-veld
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch D2 19 52 17 1 1 65 12 0
2 Zwart-Wit D2 19 51 17 0 2 80 14 0
3 Oranje-Rood D4 19 37 11 4 4 38 24 0
4 DES D2 19 36 11 3 5 39 17 0
5 Etten-Leur D2 19 24 7 3 9 38 32 0
6 Zwart-Wit D3 19 23 7 2 10 29 44 0
7 Berkel-Enschot D2 19 23 5 8 6 25 45 0
8 Etten-Leur D3 19 22 6 4 9 46 59 0
9 Goirle D2 19 21 7 0 12 35 48 0
10 Oranje-Rood D3 19 20 5 5 9 35 42 0
11 Den Bosch D4 19 15 4 3 12 22 48 0
12 Warande D2 19 1 0 1 18 16 83 0

Uitslagenmatrix
  Etten-Leur D2Zwart-Wit D2-OBerkel-Enschot D2-OWarande D2-OEtten-Leur D3Goirle D2Zwart-Wit D3Den Bosch D2-ODen Bosch D4DES D2Oranje-Rood D3Oranje-Rood D4
Etten-Leur D2   0-2 3-4 7-1 1-1 4-2 2-0 1-2 0-1 1-2 1-3
Zwart-Wit D2-O 3-2   7-0 6-0 6-1 4-0 7-0 3-4 4-0 1-2 4-2
Berkel-Enschot D2-O 1-4 1-4   2-4 4-1 1-1 0-10 1-0 0-0 3-3 0-0
Warande D2-O 1-3 0-7 2-2   3-6 1-2 1-5 2-4 0-5 0-3 0-5
Etten-Leur D3 0-2 0-5 3-3 5-3   0-3 1-5 4-2 4-4 0-3
Goirle D2 2-3 4-0 2-1   3-2 1-3 2-1 1-2 3-2 1-4
Zwart-Wit D3 2-1 0-7 0-1 3-0 3-1   0-1 2-1 2-1 1-2
Den Bosch D2-O 2-0 0-1 3-0 5-0 3-1   5-2 0-0 5-0 3-0
Den Bosch D4 0-0 2-1 0-7 0-4 5-3 0-2   0-0 3-4 1-2
DES D2 0-3 0-1 7-0 4-0 1-2 4-1 4-0   3-2 3-2
Oranje-Rood D3 1-1 1-4 2-0 4-1 2-1 1-2 1-1 0-1   1-1
Oranje-Rood D4 2-2 1-2 1-1 4-1 2-1 0-5 2-0 1-0 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Warande D2-O Den Bosch D2-O 1-5 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D2-O 1-4 Definitief
.. Den Bosch D4 Etten-Leur D3 0-7 Definitief
.. Oranje-Rood D3 DES D2 0-1 Definitief
.. Goirle D2 Zwart-Wit D3 3-2 Definitief
.. Oranje-Rood D4 Etten-Leur D2 2-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Zwart-Wit D3 Berkel-Enschot D2-O 0-1 Definitief
.. DES D2 Den Bosch D4 4-0 Definitief
.. Etten-Leur D3 Oranje-Rood D4 0-3 Definitief
.. Etten-Leur D2 Goirle D2 4-2 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Warande D2-O 6-0 Definitief
.. Den Bosch D2-O Oranje-Rood D3 5-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Goirle D2 Etten-Leur D3 2-1 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D2 1-4 Definitief
.. Warande D2-O Zwart-Wit D3 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood D4 DES D2 1-0 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Den Bosch D2-O 3-4 Definitief
.. Den Bosch D4 Oranje-Rood D3 3-4 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Den Bosch D2-O Den Bosch D4 5-2 Definitief
.. Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O 3-3 Definitief
.. Etten-Leur D2 Warande D2-O 7-1 Definitief
.. DES D2 Goirle D2 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood D3 Oranje-Rood D4 1-1 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Zwart-Wit D2-O 0-7 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Warande D2-O Etten-Leur D3 3-6 Definitief
.. Goirle D2 Oranje-Rood D3 3-2 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O DES D2 0-0 Definitief
.. Oranje-Rood D4 Den Bosch D4 2-0 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Den Bosch D2-O 0-1 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D2 3-2 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Oranje-Rood D3 Berkel-Enschot D2-O 2-0 Definitief
.. Etten-Leur D2 Zwart-Wit D3 2-0 Definitief
.. Den Bosch D2-O Oranje-Rood D4 3-0 Definitief
.. Etten-Leur D3 Zwart-Wit D2-O 0-5 Definitief
.. Den Bosch D4 Goirle D2 0-4 Definitief
.. DES D2 Warande D2-O 7-0 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Zwart-Wit D2-O DES D2 1-2 Definitief
.. Warande D2-O Oranje-Rood D3 0-3 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D4 1-0 Definitief
.. Goirle D2 Oranje-Rood D4 1-4 Definitief
.. Etten-Leur D2 Den Bosch D2-O 1-2 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 (3-3)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Den Bosch D2-O Goirle D2 5-0 Definitief
.. Oranje-Rood D4 Berkel-Enschot D2-O 1-1 Definitief
.. Den Bosch D4 Warande D2-O 2-1 Definitief
.. Oranje-Rood D3 Zwart-Wit D2-O 1-4 Definitief
.. DES D2 Zwart-Wit D3 4-1 Definitief
.. Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 0-2 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Berkel-Enschot D2-O Goirle D2 4-1 Definitief
.. Warande D2-O Oranje-Rood D4 0-5 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Den Bosch D4 4-0 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Oranje-Rood D3 2-1 Definitief
.. Etten-Leur D2 DES D2 1-2 Definitief
.. Etten-Leur D3 Den Bosch D2-O 1-5 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Oranje-Rood D4 Zwart-Wit D2-O 1-2 Definitief
.. Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 5-3 Definitief
.. Oranje-Rood D3 Etten-Leur D2 1-1 Definitief
.. DES D2 Etten-Leur D3 4-0 Definitief
.. Goirle D2 Warande D2-O 4-0 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D2-O 0-10 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Etten-Leur D3 Oranje-Rood D3 4-4 Definitief
.. Etten-Leur D2 Den Bosch D4 0-1 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Goirle D2 4-0 Definitief
.. Den Bosch D2-O DES D2 0-0 Definitief
.. Warande D2-O Berkel-Enschot D2-O 2-2 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Zwart-Wit D3 Oranje-Rood D4 1-2 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. DES D2 Oranje-Rood D3 3-2 Definitief
.. Den Bosch D2-O Warande D2-O 3-0 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Berkel-Enschot D2-O 7-0 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Goirle D2 3-1 Definitief
.. Etten-Leur D2 Oranje-Rood D4 1-3 Definitief
.. Etten-Leur D3 Den Bosch D4 4-2 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Warande D2-O Zwart-Wit D2-O 0-7 Definitief
.. Goirle D2 Etten-Leur D2 2-3 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D3 1-1 Definitief
.. Oranje-Rood D4 Etten-Leur D3 4-1 Definitief
.. Den Bosch D4 DES D2 0-0 Definitief
.. Oranje-Rood D3 Den Bosch D2-O 1-2 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Den Bosch D2-O Zwart-Wit D2-O 0-1 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Warande D2-O 3-0 Definitief
.. Etten-Leur D2 Berkel-Enschot D2-O 3-4 Definitief
.. Etten-Leur D3 Goirle D2 (5-4)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. DES D2 Oranje-Rood D4 3-2 Definitief
.. Oranje-Rood D3 Den Bosch D4 1-1 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Warande D2-O Etten-Leur D2 1-3 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D3 2-4 Definitief
.. Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 3-1 Definitief
.. Den Bosch D4 Den Bosch D2-O 0-2 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Zwart-Wit D3 7-0 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Den Bosch D2-O Zwart-Wit D3 3-1 Definitief
.. Etten-Leur D2 Zwart-Wit D2-O 0-2 Definitief
.. Etten-Leur D3 Warande D2-O 5-3 Definitief
.. DES D2 Berkel-Enschot D2-O 0-1 Definitief
.. Oranje-Rood D3 Goirle D2 2-1 Definitief
.. Den Bosch D4 Oranje-Rood D4 1-2 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Goirle D2 Den Bosch D4 2-1 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 2-1 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D3 6-1 Definitief
.. Warande D2-O DES D2 0-5 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O Oranje-Rood D3 3-3 Definitief
.. Oranje-Rood D4 Den Bosch D2-O 0-5 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. DES D2 Zwart-Wit D2-O 0-3 Definitief
.. Oranje-Rood D3 Warande D2-O 4-1 Definitief
.. Den Bosch D4 Berkel-Enschot D2-O 0-0 Definitief
.. Oranje-Rood D4 Goirle D2 2-1 Definitief
.. Etten-Leur D3 Zwart-Wit D3 0-3 Definitief
.. Den Bosch D2-O Etten-Leur D2 2-0 Definitief
WOENSDAG 11 MEI 2022
.. Goirle D2 DES D2 1-2 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Zwart-Wit D2-O Oranje-Rood D3 4-2 Definitief
.. Zwart-Wit D3 DES D2 2-1 Definitief
.. Warande D2-O Den Bosch D4 2-4 Definitief
.. Berkel-Enschot D2-O Oranje-Rood D4 0-0 Definitief
.. Goirle D2 Den Bosch D2-O 1-3 Definitief
.. Etten-Leur D2 Etten-Leur D3 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  DES D2 Etten-Leur D2 12:45 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D2-O Etten-Leur D3 9:30 Oosterplas
  Den Bosch D4 Zwart-Wit D2-O 14:00 Oosterplas
  Goirle D2 Berkel-Enschot D2-O 10:45 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D3 Zwart-Wit D3 13:15 Genneper Parken
  Oranje-Rood D4 Warande D2-O 9:45 Genneper Parken
ZONDAG 29 MEI 2022
  Den Bosch D2-O Berkel-Enschot D2-O 10:30 Oosterplas
  Etten-Leur D2 Oranje-Rood D3 15:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 DES D2 11:50 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Warande D2-O Goirle D2 11:00 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Oranje-Rood D4 0:00 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 Den Bosch D4 10:15 Sportpark Ginneken
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Berkel-Enschot D2-O Warande D2-O 15:15 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 Den Bosch D2-O 12:45 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Etten-Leur D2 Oosterplas
  Goirle D2 Zwart-Wit D2-O 9:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D3 Etten-Leur D3 11:45 Genneper Parken
  Oranje-Rood D4 Zwart-Wit D3 13:30 Genneper Parken

Vandaag jarig

Janneke de Sévaux

Tamar de Snoo

Agenda

25-5 Voorzittersoverleg

8-6 bestuursvergadering

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren