Kies een ander team :
Meisjes C2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Nannie Embregts Email
Trainer - Coach Maurice Eijsermans Email
Trainer - Coach Ramon van Raak Email
Trainer Jasmijn van Amelsvoort Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan 34457 MHC DES MC2
0
11:50 12:20 uit Werft, De
  Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1
 
29 jan 34471 V.M.H.& C.C. M.O.P. MC2
0
11:10 11:40 thuis Werft, De
  Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1
 
30 jan 34349 V.M.H.& C.C. M.O.P. MC2
0
15:10 15:40 uit Sprankel, De
  Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
 
30 jan 34421 HC Waalwijk MC1
0
14:20 14:50 uit Sprankel, De
  Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
 
6 feb 34506 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC4
0
13:50 14:20 uit T-Kwadraat
  T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX TILBURG
hal: veld 2 , Were Di
 
6 feb 34373 Were Di Tilburg MC2
0
14:40 15:10 uit T-Kwadraat
  T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX TILBURG
hal: veld 2 , Were Di
 
13 feb 34475 MHC DES MC2
0
10:30 11:00 thuis Frankenhal Goirle
  Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
 
13 feb 34472 Were Di Tilburg MC2
0
11:50 12:20 thuis Frankenhal Goirle
  Frankenhal Goirle
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goirle MC2 2 6 2 0 0 8 3 0
2 MOP MC2 2 4 1 1 0 8 5 0
3 DES MC2 2 4 1 1 0 8 7 0
4 Waalwijk MC1 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Drunen MC1 2 1 0 1 1 1 5 0
6 Were Di MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Den Bosch MC4 2 0 0 0 2 4 8 0

Uitslagenmatrix
  MOP MC2Were Di MC2Drunen MC1Waalwijk MC1DES MC2Goirle MC2Den Bosch MC4
MOP MC2   4-4
Were Di MC2  
Drunen MC1   0-4
Waalwijk MC1 1-1  
DES MC2  
Goirle MC2 4-3  
Den Bosch MC4 1-4 3-4  

Uitslagen
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
.. Den Bosch MC4 DES MC2 3-4 Definitief
.. Den Bosch MC4 MOP MC2 1-4 Definitief
.. MOP MC2 DES MC2 4-4 Definitief
.. Waalwijk MC1 Drunen MC1 1-1 Definitief
.. Drunen MC1 Goirle MC2 0-4 Definitief
.. Goirle MC2 Waalwijk MC1 4-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  DES MC2 Goirle MC2 12:20 Werft, De
  DES MC2 MOP MC2 11:00 Werft, De
  Den Bosch MC4 Were Di MC2 9:50 Blaak, De
  Goirle MC2 MOP MC2 11:40 Werft, De
  Waalwijk MC1 Den Bosch MC4 9:10 Blaak, De
  Were Di MC2 Waalwijk MC1 8:30 Blaak, De
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  MOP MC2 Goirle MC2 15:40 Sprankel, De
  MOP MC2 Waalwijk MC1 14:00 Sprankel, De
  Waalwijk MC1 Goirle MC2 14:50 Sprankel, De
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  DES MC2 Waalwijk MC1 11:30 Wetering, De
  DES MC2 Drunen MC1 13:10 Wetering, De
  Den Bosch MC4 Goirle MC2 14:20 T-Kwadraat
  Drunen MC1 Waalwijk MC1 12:20 Wetering, De
  Were Di MC2 Den Bosch MC4 13:30 T-Kwadraat
  Were Di MC2 Goirle MC2 15:10 T-Kwadraat
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Den Bosch MC4 Drunen MC1 9:50 Sprankel, De
  Goirle MC2 DES MC2 11:00 Frankenhal Goirle
  Goirle MC2 Were Di MC2 12:20 Frankenhal Goirle
  MOP MC2 Den Bosch MC4 9:00 Sprankel, De
  MOP MC2 Drunen MC1 10:40 Sprankel, De
  Were Di MC2 DES MC2 11:40 Frankenhal Goirle
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  MOP MC2 Were Di MC2 12:20 Waspik, Sportcentrum
  Waalwijk MC1 MOP MC2 11:30 Waspik, Sportcentrum
  Waalwijk MC1 Were Di MC2 13:10 Waspik, Sportcentrum

Vandaag jarig

Roelefien Berendschot

Agenda

22-4 Koningsspelen BS De

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren