Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Gereserveerd Trainingsgroep KG2 - AB Gereserveerd voor C team
17:00 - 18:30 Keepers Trainingsgroep KG1 Marjolein Duijsters Anne van Daal Mieke van Daal
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Floris de Groot
Pepijn van Oirschot
KG3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 Michel Robben
Rob Schapendonk
KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Jip Suijs KG3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Roland Gijsel
Remco Scholten
KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Martijn Adams KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Paul Spaan KG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D4 Jan van der Haar
Martijn van Heeswijk
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D5 Marcel Fontijn Meijers KG2 - CD
20:00 - 21:30 Gereserveerd Trainingsgroep KG3 - AB Gereserveerd voor Rec Bij Wedstrijden op veld 1
20:00 - 21:30 Jongens B1 Jip Suijs
Peter Sparidaens
KG2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Loes Quirijnen KG3 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Remco Scholten KG2 - CD
20:00 - 21:30 Recreanten A KG1 - AB
20:00 - 21:30 Recreanten B Ralph Beining KG1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Anouk van den Broek
Manon van Heijst
KG3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D6 KG3 - AB Mark Boon
17:30 - 19:00 Keepers Trainingsgroep KG1 - CD Keepers H1
17:30 - 19:00 Heren 1 Rein van Iersel
Rik van Brederode
KG1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Bart Baeten
Juul Baeten
KG2 Menno van Lieshout
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Fauve Maas
Guusje van Berkum
KG2 Menno van Lieshout
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Isis Verre
Evi Knaapen
Marieke Koevoets
KG2 Menno van Lieshout
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Aimee Vissers KG2 Menno van Lieshout
18:30 - 20:00 Jongens C1 Michiel Scheffer
Robbert Kempen
KG2
18:30 - 20:00 Jongens C2 Ilja Bos
Renske van de Ven
KG2
18:30 - 20:00 Jongens D1 Floris Duijsters KG3 Hans van Maanen Jongens B1
18:30 - 20:00 Jongens D2 Robert Bollen KG3 Hans van Maanen Jongens B1
19:00 - 20:30 Meisjes C1 KG1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Paul Spaan
Marcel van Loon
KG1 - AB
20:00 - 21:30 Gereserveerd Trainingsgroep KG2 - CD Gereserveerd voor A team
20:00 - 21:30 Gereserveerd Trainingsgroep KG3 - CD gereserveerd MB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Harrie van den Broek
David van Heijst
KG2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Jaap Dijckmans KG3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Edwin van Gurp
Rein van Iersel
Rik van Brederode
KG1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes 3F1 Julie Keusters
Luna Smulders
KG2
16:30 - 17:30 Meisjes 3F2 Cato van Genk
Femke Nolet
KG2
16:30 - 17:30 Meisjes 3F3 Isabelle Bartlett
Jolijn van der Weerden
KG2
16:30 - 17:30 Meisjes 3F4 Madelief Bruinsma
Sam Vriens
KG2
16:30 - 17:30 Meisjes 3F5 Isa Feringa
Nienke Gallé
KG2
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Nina van Mol
Louise van Iersel
KG3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Cecile van de Ven
Loes van Berkel
KG3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Kiki van den Dungen
Noor van Steen
KG3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E6 Noortje Jongen
Sanne van den Heuvel
KG3
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Judith Koomen
Ramon van Raak
Sabrina van den Hout
KG1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Belle Kessels
Linde van Werven
KG1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 3F1 Annemijn Kempen
Jitte Scheffer
KG2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 3F2 Michel Schalken
Mees Kempen
KG2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 3F3 Thijs Grosveld
Titus Kuijpers
KG2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Rik van Brederode
Frank van Liempt
KG2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Dirk-Jan van Huijkelom
Kristel Spijkers
KG2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Mayke van Dun
Renske Gosens
KG3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Loes van Berkel
Rosan Scholten
KG3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Sophie Wouters
Sterre Bollen
KG3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Stijn van Oirschot
Pieter van Nunen
KG1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Fenne Hendriks
Marit Her
Stefan Her
KG1 - AB
18:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Loes Quirijnen
Youp van Gestel
KG2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 KG3 - CD Dames 1 Dames 1
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Joep Jr van Berkel
Patrick Severijns
KG3 - AB
19:30 - 20:00 Gereserveerd Trainingsgroep KG1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Harrie van den Broek
Sander van Maaren
KG1
20:00 - 21:30 Dames 2 KG2 - CD Om de week i.o. met H2. Regelmatig afwisselen veld 2 en 3.
20:00 - 21:30 Dames 4 Rogier Aarts KG3 Regelmatig afwisselen veld 2 en 3.
20:00 - 21:30 Dames 5 KG3 Regelmatig afwisselen veld 2 en 3.
20:00 - 21:30 Heren 2 Bram Visschers KG2 - CD Om de week i.o. met D2. Regelmatig afwisselen veld 2 en 3.
20:30 - 22:00 Recreanten C Paul van Hal KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D5 KG1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Bart Baeten KG2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Fauve Maas
Nomy Smits
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 KG3 JC1 2 x Jongens A1 JC2 2 x Jongens B1
18:30 - 20:00 Jongens C2 KG3 JC1 2 x Jongens A1 JC2 2 x Jongens B1
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Roland Gijsel KG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Patrick Severijns KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C5 KG2 - CD Myrthe van de Linden Myrthe Adriaanse
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Duco Nijhuis
Lotte van Daal
KG1 - AB
20:00 - 21:30 Dames DA1 KG1 Dames Donderdag avond Competitie zie Wedstrijdschema
20:00 - 21:30 Jongens B1 Jip Suijs
Peter Sparidaens
KG2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 KG2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Remco Scholten KG3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B4 Robert Smits KG1 - AB Om de twee weken als DDA1 Uit speelt
20:00 - 21:30 Meisjes B5 Peter van den Dungen KG3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Marijn van Heijst
Sem Bosmans
KG1 Hans van Maanen
16:30 - 18:00 Jongens D2 Philip Stoopen KG1 Hans van Maanen
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Jelle van Loon
Marjolein Duijsters
KG3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Judith Koomen
Ramon van Raak
Sabrina van den Hout
KG2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D6 KG2 - CD Meisjes A1
18:00 - 19:30 Jongens A1 Daan Soetens
Stijn van Oirschot
KG1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Fenne Hendriks
Marit Her
Stefan Her
KG1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A2 KG2 - AB Dames 1 Dames 2
18:00 - 19:30 Meisjes A3 KG3 - CD Dames 2 Dames 2
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Loes Quirijnen
Youp van Gestel
KG2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 KG3 - AB Dames 1 Dames 1
19:30 - 21:00 Dames 2 Tanno Vissers KG2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 3 Erik Baeten KG2 - CD
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 Jip Suijs KG3 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 2 Bas Tooten KG3 - AB
19:30 - 21:00 Heren 3 KG3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Edwin van Gurp
Harrie van den Broek
KG1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Rein van Iersel
Rik van Brederode
KG1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 Bram Visschers KG2 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A KG2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Funkey Iris van Rooij
Marjolein Duijsters
Mayke van Dun
KG1
09:00 - 10:00 Puppy's Marielle Finders KG1

Vandaag jarig

Bart Baeten

Celine Bruggemans

Sylke Reuser

Agenda

20-11 Eten Heren 1

21-11 Spreekuur Fysiothera

26-11 Visie/Missie

29-11 Wedstrijd Veterinnen

29-11 Briefing Bondsscheid

12-4 Koningsspelen BS De

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren