Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens 8E1 4608 MHC DES J8E2 Thuis 08:30 Lusocargo- 
veld AB
Meisjes 6E3 6138 MHC Udenhout M6E1 Thuis 08:45 Lusocargo- 
veld D
Jongens 6E1 4812 Hockeyclub Hilvarenbeek J6E1 Thuis 08:45 Lusocargo- 
veld C

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens D2 992 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JD5 Thuis 09:00 Autobedrij 
  Fluiten: Lotte Bruinsma (Dames 1) en Eva Vondenhoff (Dames 1)

26 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Funkey !Reservering training Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering training Thuis 09:00 Rabobank-v 
Meisjes 8E1 5589 MHCD M8E1 Thuis 09:45 Lusocargo- 
  Fluiten: Caroliene van der Graaf
veld AB
Meisjes 3F2 6690 MHCD MF1 Thuis 10:00 Lusocargo- 
veld D
Meisjes 6E2 6108 VMHC M6E3 Thuis 10:00 Lusocargo- 
veld C

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes C1 3474 R.M.H.C. de Pelikaan MC1 Thuis 10:15 Rabobank-v 
Meisjes D5 4218 HC Waalwijk MD2 Thuis 10:35 Autobedrij 
  Fluiten: Fenne Hendriks (Dames 1) en Julia Peek (Dames 1)
Meisjes D6 4217 Hockeyclub Berlicum MD3 Thuis 11:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Annika Eiff (Dames 3) en Diede van Limpt (Dames 3)
Meisjes C2 3151 HC Tilburg MC4 Thuis 12:05 Rabobank-v 
  Fluiten: Elise Immink (Dames 2) en Marloes Pullens (Dames 2)
Jongens D1 1008 MHCdeDommel JD3 Thuis 12:25 Autobedrij 
  Fluiten: Martijn Smets (Heren 3) en Lex van Steenbergen (Heren 3)
Meisjes D4 4163 V.M.H.& C.C. M.O.P. MD4 Thuis 12:35 Lusocargo- 
  Fluiten: Linde van Puijenbroek (Dames 3) en Maartje Spijkers (Dames 3)
Jongens C2 612 HC Oirschot JC1 Thuis 13:55 Rabobank-v 
  Fluiten: Elise Immink (Dames 2) en Renske van de Ven (Dames 2)
Meisjes C3 3255 HC Tilburg MC9 Thuis 14:00 Autobedrij 
  Fluiten: Martijn Smets (Heren 3) en Lex van Steenbergen (Heren 3)
Meisjes B4 2406 Berkel Enschot MB4 Thuis 14:10 Lusocargo- 
  Fluiten: Bram van Merrienboer (Heren Jong 1) en Daan Gussen (Heren 1)
Meisjes C4 3150 MHC HOCO MC8 Thuis 15:45 Lusocargo- 
  Fluiten: Tijmen Hooijmaijers (Heren Jong 1) en Wessel Huijsman (Heren Jong 1)
Jongens B2 366 Hockeyclub Hilvarenbeek JB1 Thuis 15:45 Rabobank-v 
  Fluiten: Martijn de Jong (Heren 2) en Nanning Maas Geesteranus (Heren 2)
Meisjes B3 2459 MHCT MB2 Thuis 15:50 Autobedrij 
  Fluiten: Tom Vugts (Heren 1) en Daan Soetens (Heren 1)
Jongens B3 348 B.H.V. Push JB4 Thuis 17:20 Lusocargo- 
  Fluiten: Han Gielen (Heren 45+) en Sjaak Mutsaers (Heren 45+)
Meisjes A4 1600 MHC Liberty MA4 Thuis 17:25 Autobedrij 
  Fluiten: Rob Dingemans (Recreanten A) en Edwin van Genk (Recreanten A)
Meisjes A2 1575 MHC Udenhout MA1 Thuis 17:35 Rabobank-v 
  Fluiten: Robbert Kempen (Heren 35+) en Jan-willem de Groot (Heren 35+)

26 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 8E2 5218 Were Di Tilburg M8E2 15 Uit 08:30 uit -  
Jongens 3F1 5026 MHC HOCO JF1 20 Uit 08:30 uit -  
Meisjes 3F3 6363 Hockeyclub Hilvarenbeek MF2 15 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 6E1 6176 Berkel Enschot M6E1 15 Uit 08:45 uit -  
  veld 3a  

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes B2 2447 B.H.V. Push MB5 25 Uit 09:00 uit -  
  tijd io gewijzigd naar 0900  

26 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 6654 HC Tilburg MF4 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 8E3 5571 HC Waalwijk M8E2 20 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E4 6106 MHC HOCO M6E3 20 Uit 10:00 uit -  

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens C1 589 B.H.V. Push JC4 25 Uit 10:05 uit -  
Meisjes D2 4189 Hockeyclub Hilvarenbeek MD1 15 Uit 10:15 uit -  
Meisjes D3 4246 MHC Liberty MD2 30 Uit 10:30 uit -  
Meisjes C5 3113 MHC Udenhout MC3 20 Uit 10:40 uit -  

26 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens 8E2 4579 MHC Udenhout J8E1 20 Uit 11:15 uit -  

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes B1 2405 Hockeyclub Hilvarenbeek MB1 15 Uit 12:15 uit -  
Meisjes A1 1543 HC Tilburg MA2 Uit 13:45 uit -  
Jongens B1 375 MHC HOCO JB1 20 Uit 14:20 uit -  
Meisjes C6 3118 VMHC MC5 30 Uit 14:30 uit -  
Meisjes A3 1643 Were Di Tilburg MA5 15 Uit 15:45 uit -  
Meisjes D1 4173 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD3 30 Uit 16:00 uit -  


Vandaag jarig

Krijn van Dolderen

Agenda

10-11 Scheidsrechtersexame

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren