Trainingsschema
Dit schema loopt van 13-10-2018 t/m 20-10-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Paul Spaan KG1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Loes Quirijnen KG2 - AB
20:00 - 21:30 Recreanten A KG1 - AB
20:00 - 21:30 Recreanten B Ralph Beining KG1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Heren 1 Rein van Iersel
Rik van Brederode
KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Marcel van Loon
Paul Spaan
KG1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Harrie van den Broek KG2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Jaap Dijckmans KG2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Edwin van Gurp
Rein van Iersel
Rik van Brederode
KG1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Rik van Brederode KG2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Marja de Korte KG2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Pieter van Nunen
Stijn van Oirschot
KG1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Fenne Hendriks
Marit Her
Stefan Her
KG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Loes Quirijnen
Youp van Gestel
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Joep Jr van Berkel KG3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Harrie van den Broek
Sander van Maaren
KG1
20:00 - 21:30 Dames 2 KG2 - CD Om de week i.o. met H2. Regelmatig afwisselen veld 2 en 3.
20:00 - 21:30 Dames 4 Rogier Aarts KG3 Regelmatig afwisselen veld 2 en 3.
20:00 - 21:30 Dames 5 KG3 Regelmatig afwisselen veld 2 en 3.
20:00 - 21:30 Heren 2 Bram Visschers KG2 - CD Om de week i.o. met D2. Regelmatig afwisselen veld 2 en 3.
20:30 - 22:00 Recreanten C Paul van Hal KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Maurice Eijsermans KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Duco Nijhuis
Lotte van Daal
KG1 - AB
20:00 - 21:30 Jongens B1 Jip Suijs
Peter Sparidaens
KG1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Leo Trommels
Robert Smits
KG1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 21:00 Dames 2 Tanno Vissers KG2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 3 Erik Baeten KG2 - CD
19:30 - 21:00 Heren 3 KG3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Edwin van Gurp
Harrie van den Broek
KG1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Rein van Iersel
Rik van Brederode
KG1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 Bram Visschers KG2 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A KG2 - CD

Vandaag jarig

Willem van Merrienboer

Thijmen van der Schaaf

Agenda

18-10 Bespreking HZ-Hockey

19-10 Herfstclinic Heren 1

23-10 Eten Heren 1

24-10 Spreekuur Fysiothera

29-10 Visie bijeenkomst am

30-10 Eten Heren 1

30-10 Spreekuur Fysiothera

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren