Trainingsschema
Dit schema loopt van 28-11-2022 t/m 4-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Meisjes D2 zaal Edwin Bockting
Joost Pasmans
Haspel, De
18:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep De Haspel B
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens B2 zaal Angelique Reijnen van Heesch
Tim de Werdt
Frankenhal Goirle
17:30 - 18:30 Jongens C1 zaal Bram Appels
Sander van Maaren
Haspel, De
17:30 - 18:30 Jongens D1 zaal Jip van Riet
Noud Bollen
Rik van Brederode
Tycho van Lierop
De Haspel B
18:00 - 19:00 Jongens B1 zaal Arthur van den Akker
Robert Bollen
Stan Vanhooren
Frankenhal Goirle
19:00 - 20:00 Dames 2 zaal Peter Sparidaens Frankenhal Goirle
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes B3 zaal Josta Swillens- Beelen
Judith Koomen
Haspel, De
19:00 - 20:00 Meisjes B2 zaal Patrick Severijns
Ramon van Raak
Haspel, De
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Meisjes D1 zaal Ise Adams
Lize Brekelmans
Marieke Oude Nijhuis - Schellekens
Sanne van Pelt
Haspel, De
18:00 - 19:00 Meisjes C1 zaal Martijn Adams Haspel, De
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes C2 zaal Hans van Maanen
Nicole Bockting
Peter Hulshof
Haspel, De
16:30 - 17:30 Meisjes C4 zaal Linde Bruinsma
Marieke van Doremalen
Sabine Pahlplatz - Janssens
Sanne van Pelt
De Haspel B
17:00 - 18:00 Meisjes B1 zaal Casper Franken
Fleur Kuijsters
Frankenhal Goirle
17:30 - 18:30 Meisjes A2 zaal Erik van der Weerden Haspel, De
17:30 - 18:30 Meisjes A3 zaal Patrick Severijns
Ramon van Raak
De Haspel B
19:00 - 20:00 Dames 1 zaal Loes Quirijnen
Youp van Gestel
Wissel, De
19:00 - 20:00 Jongens A2 zaal Ilja Bos
Nancy Wester
Frankenhal Goirle
20:00 - 21:00 Dames Jong 2 zaal Robert Bollen Frankenhal Goirle
20:00 - 21:00 Meisjes A1 zaal Anne van Daal
Fenne Hendriks
Lotte van Daal
Wissel, De
21:00 - 22:00 Dames Jong 1 zaal Harrie van den Broek
Tim Koot
Frankenhal Goirle
21:00 - 22:00 Dames Jong 3 zaal Eric van de Pol
Michiel Meijer
Wissel, De

Vandaag jarig

Pien van Disseldorp

Eric Pikaar

Agenda

14-12 bestuursvergadering

16-12 Vrijwilligers Pre Ke

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren