Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F2 18380 HC Tilburg MF5 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 3F3 3529 HC Tilburg MF8 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 3F4 19319 MHC MEP MF4 Thuis 09:00 Autobedrij 
Meisjes 6E1 18242 Hockeyclub Hilvarenbeek M6E3 Thuis 09:00 Autobedrij 
Funkey !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Puppy's !Reservering Thuis 09:00 Rabobank-v 
Jongens 3F1 18137 MHC DES JF1 Thuis 09:00 Lusocargo- 
Jongens 3F2 3167 VMHC JF1 Thuis 09:00 Lusocargo- 

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D4 24936 VMHC MD3 Thuis 10:00 Autobedrij 
  Fluiten: Maarten Narraina (Heren 3) en Luc van de Riet (Heren 3)

16 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 8E3 18176 M.H.C. Goirle M8E2 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Babet Scholten (Meisjes B3 Zaal) en Eline van der Sluijs (Meisjes B3 Zaal)
Jongens 8E1 18425 MHC Tempo J8E1 Thuis 10:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Annefloor van den Hoogen (Meisjes B3 Zaal) en Meike Kolen (Meisjes B3 Zaal)

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens D1 24665 MHC Best JD1 Thuis 10:15 Rabobank-v 
  Fluiten: Thomas de Brouwer (Heren 1 zaal) en Thijs Crone (Heren 1)
Meisjes D6 24474 HC Mierlo MD6 Thuis 11:15 Lusocargo- 
  Fluiten: Wessel Huijsman (Heren Jong 1) en Bram Staps (Heren Jong 1)
Meisjes D1 24511 Oss MD1 Thuis 11:50 Autobedrij 
Meisjes C1 17939 HC Etten-Leur MC1 Thuis 12:05 Rabobank-v 
Meisjes C4 25015 HC Tilburg MC9 Thuis 12:50 Lusocargo- 
  Fluiten: Tom Vugts (Heren Jong 1) en Philip Stoopen (Heren Jong 1)
Jongens C2 24581 ZwartWit JC3 Thuis 13:25 Autobedrij 
  Fluiten: Bart Baeten (Heren 1 zaal) en Jip Creemers (Heren 1 zaal)
Meisjes B1 25092 HC Tilburg MB2 Thuis 13:55 Rabobank-v 
Meisjes C3 24557 Were Di Tilburg MC3 Thuis 14:25 Lusocargo- 
  Fluiten: Han Gielen (Heren Veteranen LA) en Raymond Tuerlings (Recreanten A)
Meisjes B3 24864 MHC DES MB2 Thuis 15:15 Autobedrij 
  Fluiten: Dave Ketelaars (Heren 2) en Bram Visschers (Heren 2)
Meisjes A1 14892 MHC Bemmel 800 MA1 Thuis 15:45 Rabobank-v 
Meisjes A5 20558 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA7 Thuis 16:00 Lusocargo- 
  Fluiten: Kaan van Dijck (Heren Veteranen LA) en Piet Poos (Heren Veteranen LA)
Meisjes A2 20500 HC Tilburg MA3 Thuis 16:50 Autobedrij 
  Fluiten: Dave Ketelaars (Heren 2) en Robert Bollen

16 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 6E2 3321 VMHC M6E2 30 Uit 08:45 uit -  
Meisjes 8E1 3391 HOCO M8E1 20 Uit 08:45 uit -  
Jongens 6E2 18110 MHC DES J6E2 20 Uit 08:45 uit -  

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D3 24699 HC Tilburg MD7 Uit 09:00 uit -  

16 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 3F1 3527 Hockeyclub Hilvarenbeek MF2 15 Uit 09:00 uit -  
Meisjes 6E3 3454 Hockeyclub Hilvarenbeek M6E2 15 Uit 09:00 uit -  
Jongens 6E1 3352 MHCD J6E1 25 Uit 09:00 uit -  
  veld 4  

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens D2 24420 BH&BC Breda JD5 25 Uit 10:00 uit -  

16 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 8E2 18176 M.H.C. Goirle M8E3 0 Uit 10:00 uit -  

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A4 20612 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA5 30 Uit 10:20 uit -  
Meisjes C2 24789 HOCO MC3 20 Uit 10:20 uit -  
Meisjes D2 24733 MHC Made MD1 40 Uit 10:45 uit -  

16 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes 8E4 4688 MHC DES M8E2 20 Uit 11:00 uit -  

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes A3 20578 MHC Rapide MA2 60 Uit 11:45 uit -  
Jongens B2 24679 Oudenbosch JB1 30 Uit 12:45 uit -  

16 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Jongens 8E2 18053 MHC Udenhout J8E1 20 Uit 13:15 uit -  

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Thuis/Uit Spel Loc
Meisjes D5 24918 HOCO MD6 20 Uit 13:35 uit -  
Meisjes B4 24603 Oss MB7 45 Uit 13:45 uit -  
Meisjes C5 24988 Were Di Tilburg MC5 15 Uit 14:50 uit -  
Meisjes B2 25842 HC Tilburg MB6 Uit 16:00 uit -  
  tijd gewijzigd !!  
Jongens B1 24905 Nuenen JB1 30 Uit 16:15 uit -  
Jongens C1 25038 MHC De Warande JC3 25 Uit 17:40 uit -  


Vandaag jarig

Maxime van de Plas

Maxime Wolters

Agenda

19-11 Bespreking / eten H1

20-11 Zaalhockey informati

26-11 Bestuursvergadering

6-1 integraal commissie-

17-4 Koningsspelen 2020 -

Bijeenkomst aanvragen

Wedstrijden

Team resultaten

Stersponsoren